ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
więcej ->

 
 

Czy Przyszedł Czas na Rokownia Między USA i Iranem?



Pat Buchanan, dwukrotny kandydat na presydenta USA, twiedzi arykule opublikowanym 4go stycznia, 2006, w Antiwar.com, ze „Teraz Jest Czas na Pertraktacje Miedzy USA i Iranem,” zamiast grozic Teheranowi „wojna prewentywna,” jak tego sobie zycza sjonisci w neokonserwatywnym rzadzie Bush’a.
Juz niemieckie raporty podaja ze dyrektor CIA, Porter Goss byl ostatnio w Turcji w sprawie uzywania lotnisk tureckich przez Amerykanow do ataku na Iran.
Izrael ostrzega, ze jezeli dyplomacja USA nie zalatwi nuklearnego rozbrojenia Iranu to sily izraelskie tego dokonaja z koncem marca 2006, roku. Sprawa ta moze byc utrudniona z powodu choroby Ariela Sharon’a. Izraelskie lobby AIPAC napiera na rzad Bush’a w tej sprawie, jak zawsze, lobby to broni monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie.

Inaczej kryzys ten wyglada w Teheranie, gdzie Iranczycy nie biora powaznie pogrozek USA i Izraela. W dzien Nowego Roku, 2006, Ali Larijani, glowny przedstawiciel Iranu w nuklearnych pertraktacjach, powiedzial ze pogrozki USA i Izraela stanowia nierealne „psychologiczne posuniecia” („psychological warfare"), poniewaz „sily zbrojne Iranu sa dobrze przygotowane na to, zeby zadac miazdzacy odwet Izraelowi, ktore to panstwo bardzo by ucierpialo z powodu kontr-araku Iranu. Izrael jest w zasiegu rakiet Iranu.”
President Iranu Mahmoud Ahmadinejad powiedzial obelzywie, ze Izrael powinien byc “wymazany z mapy" i ze Holocaust jest mitem. Oskarzal on Europejczykow, o perfidne plany od samego poczatku zalozenia przez nich “zbrojnego obozu zydowskiego” na Bliskim Wschodzie, wedlug oficjalnej gazety Wiadomosci Republiki Islamskiej. Ahmadinejad twierdzi ze Europejczycy zalozyli, a Amerykanie uzbroili Izrael, na przekor Arabom. Takie wypowiedzi pogarszaja sytuacja na Bliskim Wschodzie, dzis tudna, wedlug Buchanan’a, poniewaz Iran wypelnja wszystkie warunki traktatu przeciwko rozpowszechnianiu broni nuklearnych i czyni to w przeciwienstwie do Izraela, Indii, i Pakistanu, ktore to panstwa nietylko nie podpisaly tego traktatu, ale w tajemnicy przed swiatem uzbroily sie w bron nuklearna.
Tehran zaczal na nowo przygotowania do produkcji paliwa uranowego dla elekrowni nuklearnych, ale jeszcze jest daleki, wedlug Buchanan’a, od pelnej produkcji paliwa i jest jeszcze bardziej daleki od produkcji bomb nuklearnych. Buchanan uwaza ze dzis Iran nikomu nie moze zagrazac bronia nuklearna, poniewaz takiej broni poprostu Iran nie ma. Jednoczesnie Iran ma przeciwnikow, ktorzy maja setki lub tysiace glowic nuklearnych gotowych do uzycia.

Neokonserwatysci-sjonisci zapewniaja w Waszyngtonie, ze rzad w Teherania rozpadnie sie, na wypadek ataku przez wojska USA i ze ludnosc Iranu bedzie witac Amerykanow z otwartymi ramionami.
Podobne optymistyczne przepowiednie robili neokonserwatysci na stanowiskach w rzadzie Bush’a przed najazdem i przed pacyfikacja Iraku. Do tej pory ponad sto piecdziesiat tysięcy zolnierzy amerykanskich nie moze wyiliminowac partyzantki w Iraku. Atak na Iran latwo moze spowodowac zbrojne poparcie Iranczykow dla ruchu oporu w Iraku. Obecnie ruch oporu w Iraku opiera sie glownie na Sunnitach, ale w razie napadu na Iran, Teheran moze latwo spowodowac powstanie silnego ruchu oporu Szyitow, przeciwko wojskom amerykanskim w Iraku.
Iran moze przysylac tysiace ochotnikow do Iraku i doprowadzic coraz wiezszych walk przeciwko silom USA. Buchanan przypomina, ze Truman pertraktowal ze Stalinem, Eisenhower z Chruszczowem, a Nixon z Mao. Tak wiec po 25ciu latach przerwy, jest teraz czas by Bush pertraktowal z Teheranem. Mimo podjudzania przez Izrael w opinii Buchanan’a wojna USA przeciwko Iranowi nie ma sensu i zaszkodzilaby powaznie obu walczacym stronom.

www.pogonowski.com
6 styczeń 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Stany Zjednoczone - natychmiast won z Iraku! Ręce precz od Iranu!
styczeń 29, 2007
Przedruk z: Workers Vanguard nr 884, 19 stycznia 2
Alek czyli głupi Jaśko
wrzesień 16, 2003
Artur Łoboda
"Zaufaj mediom", czyli :
Czy Jacek Cygan to cygan

grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
ABW zajmie się zwalczaniem korupcji
czerwiec 28, 2002
PAP
"Ugly American"
kwiecień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
AMERYKANIZM
listopad 14, 2007
przesłała Gośka
Kto jest odpowiadzialny za klęskę w Iraku?
listopad 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto chce emigrować do Kanady?
sierpień 24, 2003
Ojczyzna.pl
Czy Żydzi stosują duszący uchwyt za gardło USA?
marzec 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Globalizm w wykonaniu Kaczynskich
marzec 6, 2007
przeslala Elzbieta
Ach te media. Fantazja u nich, że hej!
lipiec 30, 2004
PAP
Izrael ma bron atomowa
grudzień 5, 2007
Goska
Refleks szachisty
listopad 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Widok sponiewieranych jeńców amerykańskich mobilizuje ten naród"
marzec 24, 2003
Piotr Mączynski
Zmierzch uchwałodawstwa RJP?
luty 20, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sprawy płk. Chwastka ciąg dalszy.
listopad 24, 2002
PAP
Kiedy traci się wpływy, zostaje się kozłem ofiarnym
maj 27, 2003
PAP
Nie chcemy być Piłatami
lipiec 23, 2006
Andrzej Kumor
Jakim prawem. SOBCZAK i SZPAK
luty 5, 2003
http://angora.pl/
Ile waży księżyc?
październik 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media