ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
więcej ->

 
 

Mowa pożegnalna Kofi Annan’a


W tym samym miejscu, gdzie Winston Churchill wygłosił sławne przemówienie, dziś znane jako ogłoszenie istnienia Żelaznej Kurtyny, ustępujący sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan, przemawiał na pożegnanie Narodów Zjednoczonych z końcem jego kadencji. Annan nie wspomniał po nazwisku dzisiejszego prezydenta USA, George’a Bush’a, ale posłużył się historycznym kontrastem jaki stanowił rząd prezydenta Harry’ego Truman’a.

Jako przeciwieństwo Bush’a, Annan użył prezydenta Truman’a, który „był silnie przekonany, że bezpieczeństwo na świecie jest sprawą wspólną i niepodzielną. Z tego powodu, na przykład, Truman zdecydowanie starał się o udział ONZtu przeciwko atakowi Koreji Północnej, na Koreę Południową w 1950 roku.” Annan powiedział że:
„Przeciwko podobnym zagrożeniom, żadne państwo nie może być bezpieczne, za pomocą narzucania swojej wyższości nad innymi państwami.”

Według Annan’a Rada Bezpieczeństwa Narodów Zjednoczonych powinna dodać jako stałych członków reprezentacje z tych części świata, które są dziś słabo reprezentowane, ponieważ układ stałych członków Rady Bezpieczeństwa odzwierciadla stan rzeczy z roku 1945, kiedy Organizacja Narodów Zjednoczonych była zakładana.

Annan powiedział że komisja Baker’a-Hamilton’a, „Iraq Study Group,” wyjaśniła wiele spraw, ale w pierwszym rzędzie świat musi znale?ć sposób na pogodzenie zwaśnionych Irakijczyków, skłóconych w czasie pacyfikacji Iraku. „Musimy być równie czynni politycznie jak jesteśmy na froncie wojskowym.” W tym celu rzeczą pierwszorzędnej wagi jest, żeby mieć współpracę sąsiednich krajów, włącznie z Iranem i Syrją.

Jak wiadomo komisja Beker’a stanowczo stwierdziła, że Izrael musi ewkułować swoje siły z terenów Golan Hights, które to tereny wojska Izrael bezprawnie okupują. Tego rodzaju stwierdzenie spowodowało histeryczną reakcję sjonistów-ekstremistów, którzy nazywają komisję Beker-Hamilton „Iraq Surrender Group” i odgrażają się użyciem broni nuklearnej przeciwko wrogom Izraela.

Jest to poważna sprawa, dyskutowana w prasie w Izraelu, ponieważ w przeciwieństwie do Iranu i Syrji, Izrael ma arsenał nuklearny i łodzie podwodne z wyrzutniami pocisków w głowicami nuklearnymi, czego nie ma ani Iran ani Syrja. Ekstremiści żydowscy zaciekle bronią monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie, i posuwają się do pogróżek użycia broni nuklearnej, jak to opisują artykuły w gazecie Jerusalem Post.

Rzecznik departamentu stanu, Sean McCormack powiedział: „Żaden sekretarz generalny Narodów Zjednoczonych nie będzie maszerował ani pod rozkazami USA, ani pod rozkazami innych państw i nie może wypełniać ich politycznych planów. Jego stanowisko ma być niezależne.”

Tak więc sekretarz generalny Narodów Zjednoczonych, Kofi Annan wygłosił swoją krytykę rządu Bush’a, w samym środku Stanów Zjednoczonych w mieście Idependence, z którego to miasta pochodził prezydent Harry Truman, jeden z twórców Oraganizacji Narodów Zjednoczonych.

Annan powiedział w audytorium biblioteki i muzeum prezydenta Truman’a, że Ameryka nie powinna poświęcać swoich ideałów demokratycznych, w walce przeciwko terroryzmowi, ponieważ „prawa człowieka i prawomocna władza są konieczne dla globalnego bezpieczeństwa i dla dobra gospodarki światowej.” Natomiast kiedy USA „zaprzecza swoim własnym ideałom i dobru własnego kraju, przyjaciele Ameryki poza jej granicami, nie wiedza jak mają reagować, na obecny stan rzeczy.”

Poza stwierdzeniem, że Rada Bezpieczeństwa ONZtu powinna być powiększona, zgodnie z obecnym stanem sił na świecie, Annan coraz bardziej krytycznie wypowiadał się o wojnie i pacyfikacji Iraku. Kadencja Kofi Annan’a jako sekretarza generalnego Narodów Zjednoczonych przez 10 lat, kończy się 31go grudnia, 2006. Na przemówienie pożegnalne Annan celowo wybrał muzeum Truman’a, ponieważ to muzeum jest poświęcone pamięci prezydenta, który był jednym z twórców ONZtu.

W swoim pożegnalnym przemówieniu Annan powiedział, że jego intencją nie jest krytyka USA, ale natomiast jest nawoływanie o międzynarodową koopercję. Annan stwierdził że „kiedy USA współpracuje z innymi państwami w wielostronnych układach bardzo dobrze powodzi się Narodom Zjednoczonym.” Stany Zjednoczone są odpowiedzialne przed światem, ponieważ mają kolosalną siłę ekonomiczną i wojskową.

www.pogonowski.com
12 grudzień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Za prezydentury Tuska to było(by?) fajnie
grudzień 10, 2005
”Pestka”
.... i reszta
lipiec 29, 2003
Stanisław Michalkiewicz
Dlaczego Rosja chce być znowu superpotęgą?
październik 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dwukrotne zagrożenie nuklearne Polski
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Panie Loboda
sierpień 16, 2006
robert
Mylące Mity o Unii Europejskiej
czerwiec 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ośle uszy.
czerwiec 6, 2008
Bogusław
Sejmowe komisje za liberalizacją zasad finansowania partii
lipiec 17, 2002
PAP
Moses
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dwie Kluczowe Nominacje w USA
luty 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Australijski Wielgus...i jego druzyna
czerwiec 23, 2007
Elzbieta Szczepanska
Hubris pani Sarah Palin
wrzesień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Roszczenia za błędy medyczne bez przedawnień
luty 8, 2007
A. Sandauer - przewodniczący stowarzyszenia
Miliardowe Zyski na Akcie Terroru
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
WIERZE ZE "HEJNAL" NADAWAŁ
maj 5, 2005
RZYMIANKA
Dwie Części Tego Samego Lańcucha
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Trudne pytania do entuzjastow UE
lipiec 22, 2008
Goska
Studenci prawa oszustami i co dalej z Ojczyzną?
styczeń 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Co obiecują "podstawowe prawa UE"?
luty 13, 2005
Ks. prof. Czesław S. Bartnik
Bezprawne Opłaty Sądowe
kwiecień 22, 2006
Andrzej Grabowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media