|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
więcej -> |
|
Obraz mówi wszystko
|
|

Polska dziękuje swoim żołnierzom, Polska jest wdzięczna za waszą służbę - zwrócił się do wszystkich polskich żołnierzy prezydent Aleksander Kwaśniewski podczas niedzielnych, głównych uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego, które odbyły się na Placu Piłsudskiego w Warszawie.
Prezydent złożył też hołd polskim żołnierzom poległym w Iraku. Jak powiedział, są to bohaterowie naszych czasów; w nowych realiach zaświadczają oni, że noszenie polskiego munduru jest wielkim honorem.
Na prośbę prezydenta zebrani na Placu Piłsudskiego przywitali oklaskami bliskich tych żołnierzy, którzy oddali życie w Iraku.
Dzień 15 sierpnia został ustanowiony jako Święto Wojska Polskiego w 1923 roku, aby upamiętnić przełomowy moment Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Rocznicę przywrócono jako Święto WP w 1992 roku.
Przed uroczystościami na Placu Piłsudskiego prezydent, który wręczył na dziedzińcu Belwederu generalskie nominacje, nawiązując do dyskusji o dalszej polskiej obecności wojskowej w Iraku powiedział: Nasze stanowisko jest jasne: chcemy znacznie zmniejszyć nasz kontyngent od przyszłego roku, a jednocześnie dołożymy starań, by proces stabilizacji nie ucierpiał. Podkreślił, że to rząd w Bagdadzie zdecyduje, na ile będzie potrzebował pomocy.
Wiceminister obrony narodowej Janusz Zemke tłumaczył, że będzie to zmniejszenie znaczące. Dodał, że szczegóły wymagają konsultacji z pozostałymi 19 państwami, które mają swoje wojska w Iraku.
Główne uroczystości z okazji Święta WP rozpoczęło oddanie salw armatnich. Po zmianie wart i przemówieniu prezydenta złożono wieńce na płycie Grobu Nieznanego Żołnierza. Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego zademonstrowała musztrę paradną.
W uroczystej odprawie wart uczestniczyli m.in. minister obrony Jerzy Szmajdziński, wicepremier Izabela Jaruga-Nowacka, marszałkowie Sejmu i Senatu - Józef Oleksy i Longin Pastusiak, szef sztabu generalnego WP gen. Czesław Piątas, parlamentarzyści, ministrowie, biskup polowy WP gen. dyw. Sławoj Leszek Głód? oraz kapelani duszpasterstwa wojskowego innych Kościołów, kombatanci różnych formacji, attache wojskowi akredytowani w Warszawie.
W niedzielę rano, podczas mszy w intencji armii odprawionej w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie biskup Głód? zaapelował, aby w wojsku polskim było więcej radości i dumy ze służby Ojczy?nie, a mniej narzekań.
Z kolei w prawosławnej katedrze Świętego Mikołaja w Białymstoku, z okazji Święta WP, odprawiono uroczystą liturgię w intencji wojska, ojczyzny i pokoju. W tej samej intencji modlono się też w innych podlaskich cerkwiach.
Natomiast w niedzielne popołudnie na cmentarzu w Radzyminie koło Warszawy, na którym spoczywa ponad tysiąc żołnierzy poległych w walkach w 1920 r. odprawiono uroczystą mszę z okazji 84. rocznicy Bitwy Warszawskiej.
(PAP)
Obraz mówi wszystko
Ustawiając znajomemu antenę satelitarną ujrzałem przez chwilę jakąś arabską stację telewizyjną pokazującą obraz Iraku i powstańców walczących z okupantem.
To nie byli rozwydrzeni fanatycy, jakich nagminnie pokazują polskie dziennikarskie kurwy. To byli młodzi chłopcy, którzy podobnie jak nasi chłopcy w Wojnie Bolszewickiej, w Powstaniu Warszawskim walczyli z kimś, kogo uznali za wroga swojego kraju.
Zapewne tak jak my - w Stanie Wojennym - walczą tylko o honor wolnego człowieka.
Hańbą - jest wielką - współudział Kościoła w takich jak wyżej opisany - satabatach pomyleńców. Jeżeli uczestniczą w nich przedstawiciele Kościoła, to nie jest to z pewnością Kościół Polaków, ani tym bardziej, nie jest to Kościół Chrystusa.
Uczciwi Polacy ze zbrodnią agresji na Irak nie maja nic wspólnego.
(Artur Łoboda) |
|
15 sierpień 2004
|
|
|
|
|
|
Wizyta w Kanadzie
styczeń 1, 2005
Lewed
|
Polska zapłaciła pierwszą część składki unijnej
maj 5, 2004
Ministerstwo Finansów RP
|
Wielki Wzrost Potencjału Wschodnii-Południowej Azji
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Konflikt Gruzja – Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko – amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
|
Totalny kryzys SLD
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
|
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
|
Runda przegrana przez Izrael
sierpień 15, 2006
Iwo Cypian Poogonowski
|
Geremek: Stocznia powinna być wyjątkiem
wrzesień 4, 2007
INTERIA.PL
|
Unia Europejska odrzuca większość polskich postulatów
grudzień 10, 2002
PAP
|
Balcerowicz uratuje dolara?
marzec 20, 2008
Interia/PAP
|
PKO BP - Zaniżona cena sprzedaży akcji
listopad 14, 2004
|
Podsumowanie tematu logowania
grudzień 4, 2007
Artur Łoboda
|
Kontynuatorzy z SLD (6)
W kulturze - jak za Bieruta
czerwiec 25, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Problem uregulowania kwestii wizowych między Polską a USA -rozwiązania stosowane wobec obywateli USA przez inne kraje
marzec 26, 2008
tłumacz
|
5 lat portalu "zaprasza.net"
maj 13, 2007
Artur Łoboda
|
"Afera starachowicka" - Okupacja budynku Sądu Rejonowego w Starachowicach przez KPN
sierpień 25, 2003
Paweł Czyż
|
Lekcja z przeszłości
styczeń 3, 2003
zaprasza.net
|
Potakiwacze Izraela w USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dzielenie skóry na nied?wiedziu
październik 28, 2003
www.krakow.pl
|
System wielobiegunowy
maj 22, 2005
przeslala Elzbieta
|
więcej -> |
|