ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
więcej ->

 
 

Sowieci - w Norymberdze - żądali postawienia Niemców przed sądem za zbrodnię katyńską. A Bush ....?

Prezydent Stanów Zjednoczonych George W. Bush ogłosił dzisiaj powołanie komisji śledczej do zbadania przyczyn, które doprowadziły wywiad do przekonania, że Irak dysponuje bronią masowego rażenia.

Prowadzący śledztwo mają przeanalizować sposób zbierania informacji wywiadowczych, które USA zgromadziły przed atakiem na Irak w marcu ubiegłego roku. Posiadanie przez Irak broni masowego rażenia było głównym powodem usunięcia reżimu Saddama Husajna przez wojska koalicyjne, kierowane przez USA.

Jeszcze w tym tygodniu prezydent powoła 9-osobową komisję Kongresu. Wcześniej jej wszyscy potencjalni członkowie przejdą specjalne procedury bezpieczeństwa. Wyników prac komisji na pewno nie poznamy przed listopadowymi wyborami prezydenckimi. Jak się uważa, raport najwcześniej będzie gotowy wiosną przyszłego roku.

Prezydent był początkowo przeciwny powołaniu komisji, jednak pod wpływem rosnącego nacisku zmienił zdanie. Jak się ocenia, pomoże mu to w osłabieniu krytyki: zamiast się bronić i narażać na ataki, Bush ustawia się teraz w szeregu tych, którzy najgłośniej będą się domagać ujawnienia całej prawdy.

Po zakończeniu wojny, w Iraku nie znaleziono arsenałów chemicznych, nuklearnych czy atomowych. Dziś uważa się, że Saddam Husajn na długo przed wybuchem wojny ukrył niebezpieczną broń, np. w Syrii. Tak twierdzi David Kay, były szef amerykańskiej grupy szukającej broni masowego rażenia w Iraku. Damaszek zaprzecza.
2 luty 2004

PAP 

  

Archiwum

Święto zmarłych
listopad 2, 2005
zaprasza.net
To już historia
800 mln zł do pieca

styczeń 23, 2003
PIOTR BURZA Prawo i Gospodarka
Kulig na koszt niezaproszonych
maj 16, 2003
www.polandsecurities.com/orlen
Najlepszy żydowski geszeft
luty 7, 2008
Artur Łoboda
APEL O UCZCZENIE PAMIECI OFIAR STALINZMU
marzec 17, 2003
Wyjazdy lekarzy?
październik 29, 2004
Adam Sandauer
Krótka recenzja
maj 16, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Latająca trumna i awans polaków
listopad 15, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Lepper nie ufa Kołodce, chce rozliczyć prezydenta
lipiec 30, 2002
PAP
Amerykanie mają do wyboru tylko mniejsze zło
październik 31, 2008
Artur Łoboda
"Stały fragnent gry..."
luty 10, 2004
Artur Łoboda
Papieski dialog z Żydami
kwiecień 21, 2005
Prawda i kłamstwa o marcu 1968 ( Leszek Skonka)
marzec 6, 2005
Dr Leszek Skonka Wrocław 6 marca 2005
AMERYKANIZM
listopad 14, 2007
przesłała Gośka
Budżet Krakowa 2004
styczeń 5, 2004
Dziennik Polski
Populista Tusek
kwiecień 3, 2008
Artur Łoboda
Europejczycy to antysemici
listopad 25, 2003
Rząd Izraela popiera ograniczenia w sprzedaży ziemi
lipiec 8, 2002
PAP
Terror
sierpień 22, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
David Irving: "W Auschwitz nie było komór gazowych"
styczeń 26, 2007
bibula- pismo niezależne
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media