|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
więcej -> |
|
Globalna Korupcja
|
|

„Tajna Historia Amerykańskiego Imperium: Prowokatorzy Ekonomiczni, Szakale i Prawda o Globalnej Korupcji” to tytuł nowej książki John’a Perkins’a, specjalisty od uzależniania słabych państw, przez USA, za pomocą przeciążenia długami na rzecz globalizacji na korzyść międzynarodowych korporacji, które okradają słabe państwa, na tysiące miliardów dolarów. Poprzednia książka tego autora nosiła tytuł „Spowied? Ekonomicznego Prowokatora” („Confessions of an Economic Hit Man”).
World Bank, czyli Bank Światowy, lub podobne organizacje, dają państwu bogatemu n. p. w ropę naftową, kolosalną pożyczkę, która jest bezpośrednio przeznaczona na rozbudowę przez firmy amerykańskie infrastruktury, potrzebnej do eksploatacji zasobów zadłużanego państwa, przez korporacje międzynarodowe. Infrastruktura obejmuje elektryfikację, uzbrojenie przemysłowych terenów, budowę portów i dróg wyłącznie dla eksploatacji surowców, a nie dla użytku ludności, której podatki mają spłacać kolosalne długi ponad ich możliwości ekonomiczne.
We właściwym czasie agenci służb specjalnych USA, takich jak Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) lub CIA odwiedzają rząd zadłużonego państwa i żądają dalszych ustępstw oraz podporządkowania się rozkazom Waszyngtonu n. p. w ONZ etc.. Agenci-prowokatorzy ekonomiczni są ostrożnie rekrutowani wśród kończących studia i sprawdzani testami psychologicznymi ich ambicji zdobywania pieniędzy, władzy i gratyfikacji seksualnych.
Zwykle pierwszym przydziałem agenta jest praca w Korpusie Pokoju (Peace Copr.), w takim kraju jak Ekwador, w celu zapoznania się z miejscową ludnością, która stara się bronić przed obcą eksploatacją tym razem firm naftowych. Ekwador wytoczył największy w historii proces o odszkodowanie od firm Texaco i Chevron, spowodowane w rezultacie pracy John’a Perkins’a i innych agentów.
Został on przydzielony do korporacji konsultacyjnej z bazą w Bostonie i zatrudniającej 2000 osób, wśród których Perkins dosłużył się pozycji głównego ekonomisty, nie bezpośrednio zatrudnionego przez NSA. W ten sposób, jeśli byłby on oskarżony o przestępstwo, takie jak przekupstwo, to występowałby, jako pracownik prywatnej firmy konsultacyjnej, a nie urzędnik państwowy USA.
Jeżeli drogą przekupstwa nie osiągał on pożądanych skutków, to przysyłano t.zw. „szakali” zatrudnionych nie przez CIA, ale przez firmy prywatne i wyspecjalizowanych w obalaniu rządów „republik bananowych,” lub mordowania ich przywódców. Na marginesie wspomnę, że obecnie w Iraku jest 197,000 prywatnie zatrudnionych kontraktowych ochraniarzy etc., których jest tam więcej niż wojsk USA pacyfikujących Irak.
W książce „Tajna Historia Amerykańskiego Imperium: Prowokatorzy Ekonomiczni, Szakale i Prawda o Globalnej Korupcji” John Perkins pisze o przejmowaniu kontroli przez międzynarodowe korporacje nad całym globem, na każdym poziomie, m.inn. za pomocą organizacji G-8, której spotkania u szczytu natrafiają na masowe protesty. Żyjemy w niebezpiecznym świecie, który kurczy się dzięki rewolucji informacyjnej i powoli rozpowszechnia się zrozumienie podstawowego faktu, że los całej ludzkości jest zjednoczony przez wyzysk korporacji międzynarodowych i zagrożenie „wojną ostateczną” w epoce nuklearnej.
G-8 jet organizacją najbogatszych państw, które praktycznie mówiąc, rządzą światem pod kierunkiem USA, zdominowanego przez korporacje międzynarodowe głównie pod kontrolą Żydów. Obecnie przedstawiciele partii demokratycznej i partii republikańskiej muszą razem wydać około miliarda dolarów na koszty propagandy wyborczej w USA, z subsydiów korporacji międzynarodowych. Podobnie dzieje się podobnie we wszystkich państwach członkowskich G-8 i natrafia to na coraz większy opór przeciwko imperium globalnemu należącemu do korporacji międzynarodowych i budowanemu systemem zadłużania słabych ekonomicznie państw.
Jest to według Perkins’a zbrodnicze imperium, które zniewala ludność na świecie. Powoli ludzie rozumieją i protestują, począwszy od Europejczyków i mieszkańców Ameryki Łacińskiej i w ludności w krajach Bliskiego Wschodu.
Wyżej wspomniany proces Ekwadoru, w imieniu 30,000 Ekwadorczyków o odszkodowanie w wysokości 6 miliardów dolarów przeciwko Texaco, wynikł z powodu grabieży nafty i zatrucia środowiska od 1968 roku, przy jednoczesnym spadku stopy życiowej Ekwadorczyków i pozostawieniu osiemnastu miliardów galonów trujących odchodów w puszczy tropikalnej. Lokalni Indianie masowo umierają na raka i inne chorób powodowane tym zatruciem w dorzeczu rzeki Amazonki. Ropa naftowa została wydobyta i wywieziona z Ekwadoru, a Ekwador stał się najbiedniejszym krajem Ameryki Południowej.
Za przykładem Ekwadoru prawdopodobnie pójdzie Nigeria, Indonezja, Boliwia i Wenezuela i inne kraje. Świadomie wyrządzano im szkody, żeby wyciągnąć tym większe zyski. Sprawcy zbrodni w Ekwadorze są obecnie pociągani do odpowiedzialności, ale nie wszyscy. Perkins wspomina jak miał przekupić w latach 1970tych prezydenta Ekwadoru Jamie Rodos i prezydenta Panamy Omara Torrijos, żeby byli posłuszni i nie sprzeciwiali się planom korporacji międzynarodowych.
Każdemu nich powiedziano: „Jak będziesz posłuszny, będziesz bogaty, ale jeżeli nie, to skończysz tak jak Allende w Chile, Arbenz w Guatemali lub Lumumba w Kongu. Obydwaj byli nieposłuszni i obydwaj zginęli w katastrofach lotniczych w 1981 roku. Ciekawe, czy niedawna śmierć w Poznańskim polskich generałów dowódców lotnictwa, była analogiczna, ponieważ nie zgadzali się na budowę „Tarczy” w Polsce i nie chcieli narażać ojczyzny na rosyjskie bomby nuklearne. Polacy powinni zbadać fortuny osobiste Aleksandra Kwaśniewskiego, Leszka Balcerowicza i im podobnych, którzy są bardzo bogatymi lud?mi dzięki ich posłuszeństwu kosztem polskiego mienia narodowego w ramach globalnej korupcji.
WWW.pogonowski.com |
|
26 styczeń 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Samobójstwa deportowanych
marzec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Masowy eksodus i taka bida lekarzy w Polsce, że aż na medycenę trudno się dostać....
lipiec 14, 2006
Adam Sandauer
|
Czas na recesję w USA
sierpień 8, 2005
|
Chyba zapomniano o poecie
sierpień 4, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Kulisy przymierza Polska-USA w Iraku
kwiecień 25, 2004
PAP
|
EBOR - kolejny skok na kasę
listopad 23, 2003
PAP
|
Israel Shamir - "PaRDeS – an etude in Cabbala" (Rozdział 18 - ostatni)
maj 21, 2006
Israel Adam Shamir
|
Liban- Zagłodzenie narodu
sierpień 9, 2006
Michał Likowski
|
US sends more arms to Georgia – Israeli media - USA wysyła więcej broni do Gruzji - Żydowskie media
sierpień 15, 2008
hgw
|
Prezydent Wenezueli, Hugo Chávez Frías, 20 wrzesnia 2006, na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ
wrzesień 23, 2006
Tlum. Roman K.
|
Polska potrzebuje alternatywy
czerwiec 2, 2003
|
I po szkodzie głupcy - czyli o zdrajcach i idiotach
marzec 12, 2009
Artur Łoboda
|
Protest przeciwko budowie radaru NATO
maj 26, 2006
MARDUK
|
Wałęsa szanujący prokuratorów
marzec 10, 2005
Lech Wałęsa
|
Adres dla włamywaczy
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
|
Watykan zmienił zdanie wobec nauki
listopad 9, 2005
EAI
|
Przestrzegamy Amerykanów
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
Geniusz miałby teraz 60 lat
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Arbeit macht frei" - Polska będzie wielkim obozem pracy
listopad 21, 2006
B.Doborzyński, www.pnlp.org.pl
|
Polityka zniszczenia polkich rybaków
maj 4, 2005
baba
|
więcej -> |
|