ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Siergiej Jastrzembski jako reżyser filmów etnograficznych o dzikich ludach 
25 czerwiec 2010      tłumacz
Tak sobie tylko pomyślałem...  
14 styczeń 2017      Artur Łoboda
Dla państwa policyjnego wszyscy jesteśmy przestępcami, dopóki nie udowodnimy, że jest inaczej 
5 lipiec 2022     
Zakaz używania samochód spalinowych, a prawdziwa ekologia 
24 luty 2023     
Brytyjskie wsparcie dla ludobójstwa w Palestynie 
10 marzec 2024      Tony Greenstein
Kultura powoli powraca do Polski 
1 lipiec 2016      Artur Łoboda
Nigel Farage: Ostatnie wystąpienie w Parlamencie Europejskim przed Brexitem?  
15 czerwiec 2016      Moire Novak
Nowości Antyk - marzec 2016 
8 marzec 2016     
SŁOWO CHRONIŁEM W SOBIE - Wiesław Sokołowski 
5 kwiecień 2018      www.trwanie.com
Niewidzialny atak: dlaczego długo oczekiwana kontrola promieniowania bezprzewodowego przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej nie może nadejść wystarczająco szybko  
25 styczeń 2026      Mike Adams
Rafał Gikiewicz uratował honor Polaków 
25 maj 2021      Artur Łoboda
Intuicja (2) 
12 marzec 2020      Artur Łoboda
Jedna trzecia żołnierzy amerykańskich nie zamierza szczepić się przeciwko Covidowi-19 
22 luty 2021      Isidor
Okiem krytyka... Recenzja 
26 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
"Oblicza manipulacji" - sesja naukowa 
3 marzec 2016      Artur Łoboda
5G mobilne unieważnimy Aktem Woli Narodu nr 3! 
19 czerwiec 2020      Teresa Garland
“Lisowczyk” the “Polish Rider” painted by Rembrandt  
25 listopad 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Einsatzkowidgruppen w Melbourne  
23 wrzesień 2021      The Sun
Próba szkicu scenariusza na przyszłość 
24 listopad 2020      Artur Łoboda
85 rocznica napaści ZSRR na Polskę 
17 wrzesień 2024      Artur Łoboda

 
 

Kto nami manipuluje?

Równo pół wieku temu - na sylwestra 1966 roku, Telewizja Polska wyemitowała film "Kuba w ogniu".
Była to fabularyzowana propaganda na temat obalenia Batisty na Kubie i objęcia władzy przez rebeliantów - z Castro i Che Guevarą na czele.
Kiedy kilka miesięcy po obejrzeniu tego filmu, media doniosły o śmierci Che Guevary - to już wiedziałem - kim on był.
Ale musiałem poczekać kolejne 40 lat - do ery Internetu, by poznać szczegóły zabójstwa Che Guevary przez agentów CIA.
To było zabójstwo, bo bojąc się poparcia całego świata dla tego człowieka - zamiast procesu - strzelili do bezbronnego więźnia.

Jestem - jak najdalszy od kultu tego człowieka, co w kręgach lewackich jest regułą. Ale rozumiem cała złożoność jego postępowania i całkowicie nieporównywalne do naszych czasów - warunki w jakich działał.
Jedni zrobili z niego półboga inni bandytę. A ja go nazwę - z dużym dystansem - Don Kichotem cywilizacji.
Był równie obłąkany - jak rycerz z La Manchy, a jednocześnie był symbolem nadziei.
Bezmyślnym krytykom polecam, by bardzo dokładnie poznali nie tylko życiorys Che Guevary, ale by do jego czynów porównali działania CIA wobec Ameryki środkowej i południowej.

Kilka dni temu trafiłem na pieśni rewolty 1968 roku i prowokacyjnie pozwoliłem sobie zamieścić "Żegnaj komendancie Che Guevara" w wykonaniu Joan Baez.
W tamtych czasach Joan Baez był jedną z apostołek pacyfizmu.

W naiwnym - młodzieńczym idealizmie wydawało nam się w tamtym czasie, że walką i poświęceniem możemy stworzyć lepszy świat. Nie braliśmy pod uwagę, że żadna siła i żadne poświęcenie nie ma szans z podstępem.
Bo to właśnie podstęp jest najczęstszą metodą robienia z ludzi niewolników.
I tego doświadczyliśmy na własnej skórze - gdy po 1989 roku przysłano nam "doradców", którzy mieli "wprowadzić demokrację i kapitalizm".

Charakterystycznym jest, że przez ostatnie 26 lat ani razu nie poruszano w mediach kwestii działań CIA na terenie Polski.
Tylko skandal z podsłuchiwaniem rządu niemieckiego unaocznił nam, że CIA we dalszym ciągu działa w tej części Europy. Ale w Polsce na ten temat zupełna cisza!

Wielu komentatorów sprowadza problemy świata do "talmudzkiej napaści" i widzi jedynie problemy z Żydami.
Zapominają, że Soros nie miałby ŻADNEJ możliwości działania na świecie bez - przynajmniej milczącej zgody CIA. Ale ja jestem przekonany o pełnym współdziałaniu.
Tak więc interesem politycznym USA jest zniewolenie możliwie wielkiej liczby krajów.
A Polska jest jednym z nich. Tylko, że polscy politycy sami się o to proszą.
Kiedyś Korwin Mikke błagał, by Polska została "kolejnym stanem USA".
A co robi teraz Rząd Beaty Szydło?

Zacząłem tą wypowiedź od przypomnienia niepozornego faktu emisji filmu w TVP.
Bardzo dobrze pamiętam tamte czasy - z tak drobnymi szczegółami. Dlatego nie poddaję się manipulacjom i cały czas staram się układać fakty historyczne w taki sposób, by Polacy lepiej rozumieli otaczającą rzeczywistość i nie poddali się kolejny raz praniu mózgów. Albowiem to właśnie pranie mózgów było głównym narzędziem zniewolenia Polski - po 1989 roku.
Czy myślicie, że czegoś takiego mógłby dokonać taki prostak - jak Soros?
To mogły uczynić tylko bardzo zaawansowane i wyspecjalizowane struktury. Na przykład CIA.
Ale ja myślę, że na tym polu współpracowały wywiady kilku krajów.
9 styczeń 2017

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

"Wielu komentatorów sprowadza problemy świata do "talmudzkiej napaści" i widzi jedynie problemy z Żydami. Zapominają, że Soros nie miałby ŻADNEJ możliwości działania na świecie bez - przynajmniej milczącej zgody CIA. Ale ja jestem przekonany o pełnym współdziałaniu."
To bardzo uproszczona teza. Przez Talmudyzm nalezy rozumiec dazenie do bezwzglednej globalizacji politycznej, ekonomicznej i politycznej, jak to widac poprzez dzialania UE, Amerykanskich syjonistycznych lewakow, finansowych terrorystow jak Soros, i calego grona kukielkowych zachodnich politykow. CIA sama w sobie ma tele do powiedzenia co Amerykanscy prezydenci i rzesza lewackich politykow, jesli nie podporzadkuja sie "zaleceniom" AIPAC czy FED. Oni tylko wykonuja globalistyczne cele i za to sa oplacani. Jesli sie wylamia, media zakoncza ich kariere szybciej niz sie tego spodziewaja.
Gdyby CIA dzialala w interesie USA, zylibysmy w innym swiecie.

2017-01-09
TellTheTruth

 

Kilka dni temu w Izraelu były protesty, bo izraelski sąd skazał żołnierza, który zastrzelił obezwładnionego Palestyńczyka.
Oznacza to, że nie wszyscy Żydzi służą NWO.
Jaka część amerykańskich Żydów jest przeciw NWO - tego pewnie nigdy nie poznamy.
Chyba jednak przeceniasz ich wpływy, a nie doceniasz innych sił.

2017-01-10
Artur Łoboda

 

Protesty ortodoksyjnych zydow przeciwko rezimowi Izraela w Nowym Jorku to najbardzej omijany temat w syjonistycznej telewizji.
Banki, media, gospodarka, polityka w 90% (nie przesadzilbym gdybym dodal ze dwa procent) krajow jest opanowana przez Talmudzki szatanski (Talmud to nie Tora) system, a te kilka ktore nie maja ich system bankowego nazywaja "osia zla". Jesli mogli zrobic I-sza wojne, sponsorowac Hitlera i zrobic druga, 911, i uniknac konsekwencji... chyba nie przesadzam.

2017-01-10
TellTheTruth

  

Archiwum

Klient - nasz Pan…
listopad 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Powieszony paralizatorem
sierpień 24, 2002
IAR
Nowa Rola Rurociągu Brody-Odessa i Nowe Możliwości dla Polskiego Węgla
styczeń 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Nie pokój wam przynoszę ale miecz". Egzemlipikacja 1
marzec 5, 2004
Ala
Nie lękajcie się Mamona?
kwiecień 11, 2005
Marek Głogoczowski
Reklama - burżuazyjna czy solidarnościowa?
listopad 28, 2004
Mirosław Naleziński
Putin zazdrości i gratuluje gwałtów prezydentowi Moshe Katsav’owi
październik 19, 2006
Dorota
Czy neokonserwatyzm jest... konserwatyzmem? [głos w ankiecie „Frondy”] Remigiusz Okraska
styczeń 30, 2007
Remigiusz Okraska
Nienawiść Żydów do Polski
luty 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Sekty - psychomanipulacja
maj 15, 2008
www.psychomanipulacja.pl
Kiedy emigracja staje sie iluzja...
czerwiec 3, 2008
Jaroslaw Madry
Kombatant
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
"Krew ich spada na nas i na syny nasze"
wrzesień 17, 2004
Liban- Zagłodzenie narodu
sierpień 9, 2006
Michał Likowski
Krótka przypowieść o Sacrum
listopad 15, 2007
rodman
Dziwne odblaski wydarzeń 11 września 2001
kwiecień 3, 2004
Cale w celi
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wyobra?cie sobie KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
czerwiec 1, 2002
SOBCZAK & SZPAK - http://www.angora.pl
Sejm: oklaski dla francuskiego ministra rolnictwa
lipiec 26, 2002
IAR
Obronne rakiety, Polska i Kuba oraz Unia Europejska
marzec 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media