ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
więcej ->

 
 

Podsumowanie tematu logowania


Kwestia logowania a co za tym idzie konieczność wpisania loginu i hasła - przed każdym komentarzem, jest nieco uciążliwą czynnością, ale porządkującą dyskusję.
Każdy bowiem - miałby przypisany nick i awanturnicy dokonujący wpisów - z coraz to innym podpisem, nie mieliby tu co robić.
To oni najbardziej się martwią i oglądalność forum.
Obawy o wytworzenie towarzystwa wzajemnej adoracji są bezzasadne.
Tylko wśród prostaków istnieje potrzeba jednomyślności i niedopuszczalność tworzenia nowych idei i rozwiązań.
To oni wydzierali gęby - że porywamy się na święte kajdany zniewolenia Polaków.
Czasami, niektórzy dyskutanci, dość daleko mijali się z prawdą.
Chcąc być wiernym zasadom Portalu, upubliczniałem takie teksty - dodając natychmiast swój negatywny komentarz.

Gdy piszę te słowa trwa techniczny atak na serwer.
Oznacza to, że nasza ostatnia wymiana zdań wzbudziła niepokój u dyżurujących agentów.
Bo - jeszcze przypadkiem moglibyśmy się dogadać i stworzyć skuteczny plan naprawy Polski.

Dla mnie osobiście smutne jest to - że nikt nie zabrał głosu w sąsiadującym tekście Prof. Pogonowskiego:

Panosząca się Postępowa Ideologia

To znaczy wiem, że dla jednych tekst jest oczywistym. I dlatego nie wymaga komentarza.
Większość jednak do niego nie dorosła.
A jest to niewątpliwie manifest moralny Profesora, w którym przypomina, że piętnuje Żydów tylko za zbrodnie. A gdyby sytuacja była odwrotna to stanąłby w ich obronie.
Takie są aksjomaty godności i honoru, zupełnie obce niektórym osobnikom, na obrazę Ojczyzny mianującymi siebie samymi "patriotami".

Będziemy musieli uporać się z kolejnym atakiem technicznym.
W kwestii logowania wprowadzam jednak autorytarnie następujące zasady:
Sytuacja pozostanie bez zmian.
Jednak wszystkie wpisy, które przekroczą dopuszczalną granicę przyzwoitości, będą bez uprzedzania kasowane a w skrajnych przypadkach - ich autorzy blokowani.
Nie mam ochoty ripostować na prymitywne zaczepki i mam nadzieję, że również Państwo odetchną.
Demokracja to odpowiedzialność. O czym nie chce wiedzieć większość awanturników.
4 grudzień 2007

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Dodać zegary do reklam!
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Iran twierdzi, że Al-Qaeda była narzędziem Mossadu w 9/11
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy stać nas na publiczne szpitale?
styczeń 9, 2008
Dariusz Kosiur
Wyboru już dokonano. Teraz pora na głosowanie
czerwiec 16, 2004
(PAP)
E-mail z Chicago
grudzień 3, 2008
Dariusz Kosiur
Prom Columbia spadł na Palestine
luty 2, 2003
zaprasza.net
Zaglada ludzkosci
maj 8, 2006
przeslala Elzbieta
Fura, skóra i komóra .... czyli ..... jeszcze niedawna nadzieja durnych Polaków
czerwiec 19, 2008
SE
Amerykanie strzelili sobie w stopę
grudzień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polonia nigdy nie wybaczy !
maj 2, 2003
Andrzej Kumor
"Krytyka i prawda" prof. Teresa Grabinska
czerwiec 8, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Demokracja jest wtedy, gdy wznosisz okrzyki pro-rządowe
listopad 2, 2004
PAP
Z Kopenhagi negocjatorzy wracają nie z tarczą, ale na tarczy – twierdzi Andrzej Lepper.
grudzień 14, 2002
PAP
Marek Pol, minister infrakłamstwa
grudzień 23, 2002
zaprasza.net
Nasza niby strasznie czuła cywilizacja walczy na dzieci.
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
USA traci na sile. Spadek Bogactwa USA
luty 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
50 lat PAN...nauka upada a aparat partyjny trzyma się nie?le
grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
Dwa oblicza Ministerstwa Finansów
maj 18, 2006
PAP
Bush Główny Trockista Naszych Czasów?
grudzień 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Amerykanie zbombardowali iracki szpital
listopad 9, 2004
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media