ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ponad 300 członków Kanadyjskich Sił Zbrojnych (CAF) pozywa wojsko o 500 milionów dolarów w związku z nakazami szczepienia covid 
7 lipiec 2023      Ethan Huff
Zawiadomienie o współuczestnictwie w ZAMACHU STANU przez Posłów na Sejm RP 
22 luty 2021     
Pandemia bez pandemii
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) znacznie osłabiła definicję pandemii w 2009 roku - i otworzyła drzwi do manipulacji terminem pandemia.
Fragment książki „Virus-Wahn”.
 
7 wrzesień 2020     
Patrick Ney - Polska  
30 czerwiec 2017     
TAK dla JOW 
5 sierpień 2015      Wiadomości Ruchu JOW - 5 sierpnia
Światowy terroryzm zbiera dziś żniwo 
26 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Kariera bohatera 
29 lipiec 2018      Adam Szlachtycz
A mogliście żyć i patrzeć na łąki... 
10 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część jedenasta 
19 styczeń 2022      Zygmunt Jan Prusiński
List do Władymira Putina 
13 luty 2022     
Najnowsze szaleństwo globalnego lewactwa: Nadciągają «lockdown’y klimatyczne» 
5 marzec 2021     
Wszystkie drogi prowadzą do Polski  
15 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Hongkong – dobrowolny przymus szczepień na Covid-19 i rozwojowy system pełnej kontroli. Stan: wrzesień 2022  
7 wrzesień 2022     
Odwrotna strona medalu wojny w Afganistanie 
28 grudzień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Zniewolone umysły (2)  
7 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Koniec Tarczy w Polsce. 
18 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Gdy przestępcy mają leczyć Polaków... 
4 grudzień 2023      Artur Łoboda
Ponad 300 artykułów naukowych na temat COVID-19 WYCOFANO z powodu oszustwa 
3 listopad 2024     
W jakim stanie jest Polska? 
15 maj 2025      Artur Łoboda
Wejdę na wybrane wzgórza 
16 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Na zakończenie obecnego etapu kampanii antyaborcyjnej

 
Fanatyzm jest bardzo szkodliwą cechą dla każdego społeczeństwa.
W temacie "walki o życie nienarodzonych" padały - prócz logicznych, również absurdalne propozycje.
Fundacja Ordo Iuris zachowuje się tak - jakby żyła w najbogatszym kraju świata.
Wybitnie życzeniowe założenia jej projektu, które na pewno nie znalazłyby zastosowania w praktyce - całkowicie dyskwalifikowały ich projekt.
Z najbardziej oczywistą opieką medyczną Polacy mają problemy, a w projekcie złożonym w Sejmie roiło się od nierealnego chciejstwa.

Z drugiej strony pozwolę sobie na bardzo brutalny przykład, który z pewnością nie zostanie zrozumiały przez fanatyków "walki o życie nienarodzonych".
Zadam więc retoryczne pytanie: czy walczyliby również o życie "nienarodzonych" ludzi pokroju Stalin, Hitler, Himmler, Goebbels, Mengele i wielu im podobnych?

Jako dziecko zauważyłem różnice w osobowości swoich kolegów i nawet przeprowadziłem próbę analizy ich późniejszego życia przewidując - kim będą w przyszłości. Albowiem już wtedy widziałem w ich osobowości - dalszy los życiowy.
Bandyckie skłonności są również częściowo wpisane w kod genetyczny i w określonych warunkach mogą zostać uaktywnione. Wynikają one właśnie z USZKODZENIA kodu genetycznego, który jest podstawową przyczyną aborcji, a zwolennicy restrykcyjnego projektu w ogóle nie brali pod uwagę bandyckich skłonności płodu.

Osobiście uważam, że wielką hańbą i bandyckim prawem Trzeciej RP było to, że wiele kobiet decydowało się na aborcję z powodu braku jakichkolwiek perspektyw życiowych.
Za to powinni ponieść odpowiedzialność karną WSZYSCY premierzy Trzeciej RP! (pisowskich nie wyłączając!)

Mam jednak nadzieję, że po tym falstarcie legislacyjnym dojdzie do otrzeźwienia i strony sporu zastanowią się: czy i w jakim kierunku zmieniać obowiązujące prawo w sprawie aborcji.

Przy okazji mieliśmy dowód rażącego debilizmu posłów PiS! Oni się aż proszą o upadek własnego Rządu!
Dowodem na to jest odrzucenie drugiego wniosku społecznego.
Mogli sie z nim nie zgadzać, ale przekazując do komisji sejmowej pokazaliby, że szanują nawet te opinie społeczne - z którymi się nie zgadzają. Nie byłoby tych ogromnych protestów społecznych i sprawa rozciągnięta byłaby w czasie.
Pokazali jednak, że rozum to deficytowy przymiot u członków PiS, a zastępuje go instynkt stadny.
To była kolejna - wielka wpadka PiS - jako partii, a limit głupot politycznych może zostać w końcu wyczerpany.
7 październik 2016

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Po co ten temat zastępczy wogole komentować szkoda czasu, piszmy i mówmy o CETA trzeba ratować Polskę bo została sprzedana USA, już nawet amerykański szpieg zasiadł na stanowisku w MSZ Robert Grey powtórka z ukraińskiego scenariusza i Saakaszwilego się szykuje, PiS zaraz się okaże większym zdrajca Polski w 1 rok niż PO przez 8 lat

2016-10-07
Shadowless

 

Podstawową cechą "zdrady pisowskiej" jest świadome, bo programowe blokowanie inteligentnej części stronnictwa patriotycznego.
Blokowany jest również proces ustawodawczy tak - by nigdy nie pojawił się czas na naprawdę ważne akty prawne - w tym prawdziwą Konstytucję.

2016-10-07
Artur Łoboda

  

Archiwum

Bojkot wyborczy
wrzesień 20, 2007
...
POLSKA - UNIA 11
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 7
marzec 27, 2006
Roman Łukasiak (poprawki M.G.)
W obronie demokracji i praworzadności. Reportaż z udanej operacji przeprowadzonej dla ukrócenia samowoli policji.
luty 26, 2008
tłumacz
Import guzików ze swastyką...
styczeń 11, 2007
tezlav von roya
Słowa krętacza
kwiecień 28, 2003
eva
Ex-Mossad Chief Calls For World War After London Attack
lipiec 9, 2005
przysłał Krzysztof Cieplisz
Przetarg na przetarg PKO
luty 12, 2003
zaprasza.net
"Timeo Danae..." Nie wierzę Grekom, chocby nawet dary przynosili w pokorze........
lipiec 19, 2002
Jechałem koszernym sabłejem
marzec 1, 2005
Artur Łoboda
Bush Główny Trockista Naszych Czasów?
grudzień 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Majaczenia gospodarcze, czyli jak donosi PAP :
wrzesień 4, 2002
Artur Łoboda
Koniec zasobów taniej robocizny w Chinach?
czerwiec 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czyżby podstęp Busha?
luty 11, 2003
zaprasza.net
pl.j.Fiasko demokracji,czy tryumf medialnego prania móżdżków???
październik 25, 2007
D.DUZY MALKONTENT.
Na marginesie procesu dr Mirosława G.
grudzień 1, 2008
Adam Sandauer
Czy nowe Sarajewo?
lipiec 27, 2004
PAP
Włoscy dziennikarze: izraelska armia kłamie
sierpień 23, 2002
PAP
Kraków ma nową strategię promocji
styczeń 10, 2008
PAP
Antypolonizm szowinistów żydowskich rodzi antysemityzm
lipiec 6, 2006
dr Leszek Skonka
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media