|
Tak - jak w powojennej Polsce
|
|
Doświadczamy dzisiaj żenującego spektaklu - udawanego zaskoczenia w sprawie przestępczej działalności warszawskiej "bufetowej".
Giertych, Piskorski, Petru i inne - podobnej klasy szumowiny - wyrażają swoje opinie na temat bandy przestępców z urzędu Miasta Warszawy.
A przecież - jak na dłoni widać było całą pajęczynę przestępczych powiązań.
Mnie sprawy warszawskie nie dotyczą, więc co jakiś czas składam do Prokuratury zawiadomienie na przestępczą działalność Prezydenta Krakowa i jego urzędników.
Nie łudzę się, by wywołały one jakiś skutek. Zorganizowana banda przestępców złożona z krajowskiego Sądu, Prokuratury i Jacka Majchrowskiego - jest na razie nie do ruszenia.
Ale kolejne udokumentowane matactwa Wymiaru Bezprawia mogą w przyszłości posłużyć na niepodważalny dowód, ze tylko" opcja zerowa" może doprowadzić do odrodzenia prawdziwej praworządności w Polsce.
Jak długo - wszyscy Polacy nie zrozumieją, że PRL powstał w wyniku wymordowania polskiej inteligencji i duchowych przewodników Narodu Polskiego, by zmusić słabsze jednostki do uległości wobec nowego systemu - tak długo nie zrozumieją, że dokładnie w taki sam sposób powstała Trzecia RP.
W powojennym PRLu - polityczni przestępcy z KPP/NKWD połączyli siły z kryminalnymi przestępcami lat wojny, a więc szmalcownikami i bandytami, by stworzyć UB, a potem terroryzować przemęczonych wojną Polaków.
Dokładnie tak samo stało się u progu Trzeciej RP.
Beneficjenci PRLu - głównie z SB, połączyli swoje siły ze światem przestępczym - by robić interesy na trupie Państwa Polskiego.
Charakterystyczne jest, że dokonane przez rodzinę Gronkiewicz Waltz grabieże nieruchomości z okresu powojennego - zostały powtórzone 60 lat później - pod rządami tej zdegenerowanej baby.
Tylko osoba wybitnie naiwna mogłaby uwierzyć, że ogromne matactwa w UM Warszawy odbywały się bez udziału samej Prezydent!
To wiedźma kuta na cztery łapy. Jej perfidia wylewa się z tej prymitywnej twarzy.
Ale naiwność ma swoje granice.
Gronkiewicz palcem, by nie kiwnęła bez przyzwolenia jej mocodawców. Zgoda na przekręty i bezkarność Gronkiewicz Waltz wynikała z układu zawiązanego z Komisją majątkową dla Kościoła Katolickiego.
Każdy Katolik, który udaje, że tego nie widzi - daje złe świadectwo swojej wiary.
|
|
29 sierpień 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Koniec marzeń o suwerenności
Konwent Europejski ujawnił kolejną część projektu unijnej konstytucji
maj 30, 2003
Piotr Wesolowski, Bruksela
|
Walesa powiedzial:
wrzesień 14, 2007
..
|
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
|
Terror Żydów przeciwko Żydom - Część druga: Pogromy na Bliskim Wschodzie
czerwiec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Polski" - z nazwy rząd - dba o obce interesy. Ostateczne pozbycie się polskich banków
kwiecień 20, 2006
Halina Kochalska
|
Prawda i fałsz w wyborach w USA w 2008 roku
marzec 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Policjanci izraelscy użyli dziecka jako żywej tarczy
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Prasa a PKB
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński
|
Nasze Prezentacje
Profesor Kazimierz Poznański
grudzień 18, 2002
zaprasza.net
|
Koniec Kaczyńskiego...
czerwiec 14, 2005
Zbigniew Nowak
|
Białoruś: Wybory prezydenckie zakończone.
marzec 23, 2006
Ruch Moralnego Sprzeciwu
|
Świetny film Alex'a Jones'a "Terror Storm"
- online!
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
|
"Nie gardzić własnymi pomnikami"
czerwiec 4, 2008
Artur Łoboda
|
Czas polityki realnej
grudzień 20, 2006
darek
|
Od dawna największe zyski na śmieciach ma mafia
marzec 4, 2008
PAP
|
Demaskowanie Lobby Izraela w USA
marzec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mafia w Kościele Mariackim
czerwiec 19, 2006
Stan Dawid Ligoń
|
Upiory przeszłości
listopad 18, 2005
Dziennik Polski
|
Terror
sierpień 22, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|