ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
więcej ->

 
 

Waćpan wstydu oszczęd?

Waćpan wstydu oszczęd?.
2007-07-28
Od początku, kiedy po wyborach zwycięski PiS podjął się rządzenia rozpoczął się skowyt.
Lament podnieśli obrońcy starego układu z pod znaku Magdalenki.
Tzw. politycy broniący demokrację jak Wałęsa, Kwaśniewski, Geremek czy Szymborska spadkobiercy zbrodni komunistycznej podjedli obronę demokracji.
Towarzystwo opluwało wszystkich i wszystko a chłopcem do bicia oczywiście stał się Lepper z swoją Samoobroną.
W tych zajadłych atakach uczestniczą polskojęzycznych media, czyje interesy oni bronią?
Wyborcza z Michnikiem na czele wręcz prześcigała się w artykułach anty Lepperowskich.
Pozwolę sobie zacytować artykuł pod tytułem „Hipokryzja Gazety Wyborczej i ich dziennikarzy w sprawie moralności w polityce”
Przepraszam autora artykułu, lecz nie zanotowałem sobie jego nazwiska cytuję:
Jeżeli Adamowi Michnikowi można było pić wódkę z Jerzym Urbanem, który w sposób obrzydliwy oczerniał ks. Jerzego Popiełuszkę dalej: Mam pytanie, kto o generale Kiszczaku powiedział "Człowiek honoru", czyj redaktor naczelny promował jako wielkiego patriotę generała Jaruzelskiego w stanu wojennego zginęło 100 osób, nikt za to nie poniósł……..
Tak to są idole Michnika.
Czy potrzebny ten jazgot?
Gdy spojrzę na działanie PiS to płacz i smutek, nie ma prawa ani sprawiedliwości.
Nie interesuje ich rzeczywistość, przypomnę mój apel gdzie pisałem o płaczących matkach i oszukanych dzieciach tak prezydent jak i premier czy marszałek sejmu się tym nie zainteresowali tylko dostałem lakoniczną odpowiedz z senatu.
Wszystko drożeje w imię dobra człowieka, Religia ma nowe pomysły podatkowe, za które zapłacą najbiedniejsi np. 2,5% wynagrodzenia na ubezpieczenie pielęgnacyjne.
Mamy w kraju tyle statystyk i sondaży mam pytanie, kto się odważy zrobić sondaż, jakie to grupy społeczne najczęściej podrzucają do szpitali schorowanych rodziców a także dzieci.
Jestem przekonany, że nie robią tego najubożsi, ponieważ w tych domach panuję wię? rodzinna oparta o tradycje narodowe tak wyśmiewane przez żydo-liberałów.
W radiowych "Sygnałach Dnia" marszałek Sejmu Ludwik Dorn uważa ponadto, że powinny zostać zwiększone wydatki na prowadzenie przez posłów swoich biur.
To jest wsparcie ubogich główne hasło PiSu.
A co z sprawiedliwością w wydaniu Ziobro przypomnę art. 130 nowelizacji ustroju o sądach powszechnych łamiący podstawowe prawa konstytucyjne.
Wielkie wiecowanie Ziobro obwieszczające pozbawi oprawców emerytur, potem zamilkł i wycofał się, nadal kaci żyją kosztem ofiar.
A jego współpracownicy np. zastępca wydawał wyroki przeciw opozycji, dalej tu także cytat: z artykułu- informuje "Super Express" : „Ministrze Ziobro, ten człowiek pracuje dla pana” Jak ustalił „SE” pracuje w ministerstwie, w Prokuraturze Krajowej. Służbowo uczestniczy w posiedzeniach Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. – Z uwagi na doświadczenie i wiedzę pana Sadowskiego jego wsparcie merytoryczne jest wysoce cenione – potwierdza Joanna Dębek z Wydziału Informacji Ministerstwa Sprawiedliwości.
To są orły w ministerstwie tzw. sprawiedliwości.
Czy taka wiadomość jest budująca: „Nie chcą ścigać zbrodniarzy?
W piśmie do kierownictwa Instytutu Pamięci Narodowej Maria Fieldorf-Czarska wyraża dezaprobatę wobec postępowania Instytutu. Mimo jej starań i oczekiwań IPN nie podjął śledztwa wobec wszystkich osób, które brały udział w mordzie sądowym na jej ojcu gen. Auguście Fieldorfie "Nilu", odmawiając wznowienia śledztwa umorzonego przez sąd………… czy nie warto się nad tym zastanowić ten list jest właśnie z czasów rządu PiS
Panie Andrzeju czy jest, za co umierać zadaję pytanie w ślad za Super Expressem.
Czy się umiera za buble prawne i totalne bezprawie, proponuję tylko jedną stronę Internetową
Afery prawa, włos się jeży Polski wymiar sprawiedliwości to tylko nazwa.
Afera o tzw. odrolnienie ziemi pod Mrągowem odpowiedzialny jest Lepper bo to jego rzekomo podwładni próbowali załapać się na łapówkę.
Lecz pies jest pogrzebany gdzie indziej, dlatego PiS walczy z komisją śledczą.
Głównym bohaterem tej tzw. afery gruntowej jest Kryszyński trybuna pisze, że ten człowiek od dawna jest znany w Pisie. Obszerny cytat:
Według niej, Kryszyński przez lata znajdował się w ścisłym zapleczu pierwszej ligi polityków prawicy jako człowiek do specjalnych poruczeń, lokowany na wrażliwych z punktu widzenia interesów gospodarczych państwa funkcjach. I z niejasną przeszłością związaną ze służbami specjalnymi. • Kryszyński zaczął się też kręcić przy PiS-ie. Został radcą prawnym w stołecznym urzędzie miasta, gdy w fotelu prezydenta Warszawy zasiadał Lech Kaczyński.
Kim jest ten pan i znowuż z prasy:
Drugie dno korupcji w ministerstwie
2007-07-13 01:44 Aktualizacja: 2007-07-13 08:51
Jeden z bohaterów operacji, „Lepper", Andrzej Kryszynski, skończył elitarna szkole wywiadu w Kiejkutach i był oficerem UOP. Jak ustalił DZIENNIK, to on był motorem całej akcji CBA Kryszynski od początku mógł działać na zlecenie Biura.
jeden z dwóch - obok Piotra Ryby - aresztowanych bohaterów afery w Ministerstwie Rolnictwa jest człowiekiem służb specjalnych.
To jest cała tajemnica afery przeciw Lepperowi a której wyjaśnienia boi się PiS.
Polecam ten artykuł.
Panie Andrzeju a tzw. afera taśmowa Begier (po co pan ją jeszcze trzyma) nie była ustawiona.
Na zakończenie mam pytanie, po co pan na garb bierze LPR przecież to oni w stylu raka wycofali się z żądania komisji śledczej do spraw CBA a Wierzejski proponuje Ziobro na premiera przecież ten człowiek sięga po ludzi z mrocznej przeszłości.
Nie obawia się pan propozycji Wierzejskiego a wkrótce u boku Ziobro zobaczyć Giermka czy Balcerowicza stare wypróbowane kadry do niszczenia kraju.
Samoobrona zostanie także rozliczona przez Polonię za milczącą postawę w sprawie niechęci PiSu rodem z PRLu wobec rodaków.
PiS domaga się immunitetu poselskiego od Leppera, przekornie posłużę się fragmentem artykułu: Śledztwo przeciw ważnym działaczom PiS
Niedziela, 8 lipca (10:10)Newsweek
Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie malwersacji finansowych, których mieli się dopuścić stratedzy polityczni PiS Adam Bielan i Michał Kamiński.
Czemu ci panowie reprezentują jeszcze kogokolwiek? Czy dlatego że to PiSowcy są nietykalni jak PZPRowcy?
LPR także milczy na ten temat czy to ma być pana przyszła koalicji.
Andrzejku tylko idiota w niedługiej kampanii wyborczej nie wykorzysta tego, że holujesz
Macieja Giertycha doradcę z czasów stanu wojennego szefa junty wojskowej, Jaruzelskiego.
W jednym z artykułów pisałem PiS czy PZPRbis, za który dostałem po łapach, lecz przekornie pytam czy szantaż koalicji nie przypomina PZPR i ich wasali.
„Warchoł” słowa premiera Jarosława Kaczyńskiego powtórka Gomółki z czasów grudnia 1970r a może to był zwiastun próby silnej ręki w obronie układu z Magdalenki i okrągłego stołu.
Sumując proponuję obejrzeć zdjęcie i przeczytać cytat oraz zastanowić się czy przemożny układ z Magdalenki nie trwa dalej pomimo PiSwoskich sloganów.
Proszę przyjrzeć się zdjęciu czy ten pan z wąsikiem siedzący przy Kuroniu vel - Icek Kordblum tym samym, który wysłał pojazdy opancerzone policji na rolniczą blokadę nie jest czasami panujący prezydent tzw. RP.
Lech Kaczyński : - W latach dziewięćdziesiątych parokrotnie mówiono mi, że niektórzy liderzy solidarnościowi zasiadający przy Okrągłym Stole mają pewne poczucie lojalności wobec osób z którymi rozmawiali. Zawsze mnie denerwowało, że bardziej czuli się zobowiązani wobec komunistycznego partnera, niż wobec swoich "towarzyszy broni"

Zdjęcie pochodzi z artykułu Pt. „Magdalenka- zbrodnia zdrada nowej Targowicy” strony http://www.polonica.net/#top. Zdjęcie bez problemu można powiększyć.
Zapewne znowuż dostanę po łapach od poprawnych politycznie.
Bogusław Maśliński
www.victoria.go.pl
31 lipiec 2007

Bogusław 

  

Archiwum

Gdzie jest raport o stanie państwa
lipiec 27, 2003
Karolina Go?dziewska
Kraków ma nową strategię promocji
styczeń 10, 2008
PAP
Walka o państwo...bezprawia
marzec 21, 2007
Marek Olżyński
Pominięte oskarżenie w sprawie Saddama Husseina
listopad 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Madagaskar, Hiszpania, „Ost Juden” i Holokaust
październik 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czym może pomóc Polak przebywający na emigracji ?
maj 9, 2005
Augustyn z USA
Apel do ugrupowań centroprawicy
sierpień 15, 2003
przesłała Elżbieta
Strach w samolotach i masakra w Libanie
sierpień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto Zdominuje Naftę Bliskiego Wschodu?
czerwiec 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Wilhelm Gustloff" zatopiony przez niemiecką torpedę
luty 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
42 lata po Kennedy'm
grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
What jewish scripture teachers...
sierpień 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
Alek czyli głupi Jaśko
wrzesień 16, 2003
Artur Łoboda
Atimes: Putin na prezydenta USA!Ratować USA!
luty 15, 2008
marduk
Zagrozenie Gospodarki Globalnej i Kłopoty USA?
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Armia chce działań - wielkie fiasko
lipiec 20, 2006
Ran HaCohen
Promocja "seksualności" to przejaw nietolerancji i narzędzie agresji intelektualno - kulturowej globalistów
listopad 26, 2005
Jan Duranowski
Terror na otwarcie szczytu G-8
lipiec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Encyklopedia GW: opozycja argentyńska = terroryzm
styczeń 20, 2005
(PAP)
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media