|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
więcej -> |
|
USA będą musiały (chciały) użyć w Iraku broni jądrowej
|
|
"Niezawisimaja gazieta"
Stany Zjednoczone zmuszone będą w wojnie z Irakiem sięgnąć po broń jądrową - twierdzi w czwartek rosyjska "Niezawisimaja gazieta", komentując w ten sposób niedzielne doniesienia "Los Angeles Times", że USA biorą pod uwagę możliwość użycia tej broni.
"NG" zaznacza, że początkowo sensację amerykańskiego dziennika traktowano jako kolejną gro?bę Waszyngtonu pod adresem Saddama Husajna, jednak dodaje, że sytuacja wygląda o wiele poważniej.
"Przed Pentagonem postawiono bardzo trudne zadanie - nie tylko rozgromić siły zbrojne Saddama Husajna, jak tego dokonano w 1991 roku, ale doprowadzić Irak jako państwo do pełnej porażki i ustanowić nad nim całkowitą kontrolę. Oczywiste jest, że nie wystarczą do tego zgromadzone w rejonie wojska" - pisze rosyjski dziennik.
"Niezawisimaja" przytacza następnie liczby mające potwierdzać tezę, że siły amerykańskie w Zatoce Perskiej w roku 2003 znacznie ustępują tym z 1991. Wówczas na wojnę z Irakiem skierowano 675 tys. żołnierzy - obecnie jest ich 150 tys., w 1991 r. naprzeciw armii Husajna stało 5200 czołgów, obecnie nieco ponad 100, wreszcie z powietrza Irak atakowało 2200 samolotów, których obecnie jest ponad cztery razy mniej.
W tych warunkach - zdaniem "NG" - ataki nuklearne to najskuteczniejsze z militarnego punktu widzenia wyjście. "Doprowadzą one do złamania oporu i zmuszą Irak do natychmiastowej kapitulacji, takiej, jaką podpisała Japonia w 1945 r. po atakach na Hiroszimę i Nagasaki" - komentuje "Niezawisimaja gazieta".
Dziennik dodaje, że możliwą do użycia bronią jest znajdująca się na wyposażeniu Pentagonu bomba B61-11, która skutecznie niszczy podziemne obiekty. Ładunek o masie 500 kg może przebić siedmiometrowej grubości żelbet lub 40 metrów gliny.
Wg gazety siła wybuchu takiej bomby nie daje jednak gwarancji, że radioaktywne substancje nie zostaną wyrzucone także nad powierzchnię ziemi. Powoduje to, że - w wypadku jej użycia - nie da się uniknąć napromieniowania środowiska.
"Niezawisimaja" prognozuje, że Amerykanie zrzucą bomby na obiekty, które pó?niej - już po ich zniszczeniu, a więc przy braku jakichkolwiek dowodów - określą jako magazyny broni biologicznej lub chemicznej.
Theresa Hitchens z Waszyngtońskiego Centrum Informacji Obronnej przewiduje w wypowiedzi dla rosyjskiego dziennika także inną opcję atomową - ataku mogą, jej zdaniem, dokonać nie tylko USA, lecz również Izrael. W wypadku, gdyby Bagdad - podobnie jak w 1991 roku - zaatakował ten kraj, jego premier Ariel Szaron może znale?ć się pod silnym naciskiem opinii publicznej i odpowiedzieć w sposób najbardziej radykalny.
Jako pierwszy kwestię atomową poruszył w niedzielę dziennik "Los Angeles Times", podając, że Stany Zjednoczone "przygotowują możliwość użycia broni nuklearnej przeciwko Irakowi". Gazeta powoływała się przy tym na "liczne ?ródła zbliżone do procesu (decyzyjnego - PAP)" i precyzowała, że celem jądrowego ataku USA mogą być podziemne obiekty niemożliwe do zniszczenia za pomocą broni konwencjonalnych bąd? zapobieżenie użyciu przez Irak broni masowej zagłady.
|
|
31 styczeń 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
Dialog z Iranem i likwidacja Gauntanamo?
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zlikwidować zakłady, zlikwidować szkoły, zlikwidować społeczeństwo.
Polityka prowadzona od 13 lat
luty 5, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Wystawa w 100-lecie urodzina Jana Szancera.
listopad 22, 2002
PAP
|
Protegowanie ekstremistow i gnębienie działaczy pokojowych w Izraelu
maj 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niemcy krytykują niskie podatki w Europie Wschodniej
kwiecień 11, 2004
PAP
|
Gdzie ukrywa się socjalizm(!)
listopad 15, 2005
Marek Olżyński
|
Kolejna odsłona matactw polskiej hołoty politycznej
maj 10, 2005
PAP
|
"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
|
Mniejszości we Francji
Rasistowska Republika Francuska
lipiec 13, 2006
Michał Miłosz
|
Na zlecenie
czerwiec 27, 2003
Andrzej Kumor
|
Al-Jazeera and the Truth by Charley Reese
listopad 28, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lekcja z przeszłości
styczeń 3, 2003
zaprasza.net
|
Miller "wykolegował" Piwnik i odsunął rozpoczęcie procesu w sprawie FOOZ
czerwiec 28, 2002
PAP
|
Pani Europa w rozkroku
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
100 tysięcy zł czeka na Ciebie
listopad 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bush coś ty narobił ?
kwiecień 25, 2003
|
Kpina sądowa w sprawie FOZZ
marzec 30, 2005
|
Kaczyński: prawda o PRL nieznana
lipiec 31, 2002
IAR
|
Gryps z Warszawy
styczeń 17, 2003
MACIEJ RADWAN RYBIŃSKI www.dziennik.krakow.pl
|
Jews killed Jews to create the state of Israel
maj 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|