ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dramat Polski w „Amerykańskim Stuleciu” 
1 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Ubytek rozumu  
15 luty 2016      Artur Łoboda
Jak zostałem antyszczepionkowcem?  
17 czerwiec 2021     
Protest Młodzieży Wszechpolskiej pod Teatrem Dramatycznym przeciwko lewackiemu spektaklowi  
21 kwiecień 2016      Independent Video Press
POGARDA, KOKARDA< WRZÓD NA ŁEPETYNIE!!!! NIE BÓJCIE SIĘ PRAWDY< A POLSKA NIE ZGINIE 
12 grudzień 2013      Ewa Englert-Sanakiewicz
Ministerstwo Zdrowia przyznaje, że „nie ma hodowli SARS-COV-2” lub „rejestru laboratoriów z hodowlą i zdolnością izolacyjną do testów” 
8 październik 2021     
"Świńska Grypa" korporacyjnej chciwości w Światowej (dez)Organizacji Zdrowia (w skrócie WHO/OMS) 
22 lipiec 2009      MG/Gasienica
Przestań się bać. Chodź zatańcz... 
29 maj 2021     
Moje podejrzenia co do fuzji Orlenu i Lotosu właśnie znajdują potwierdzenie. "Nieznani gracze mają przejąć część Lotosu"  
17 lipiec 2020      Alina
Eksperymenty medyczne Josefa Mengele w obozach koncentracyjnych bledną w porównaniu z ogólnoświatowym ludobójstwem za pomocą szczepionki Covid 
9 wrzesień 2023     
***(biegniemy codziennie) 
11 lipiec 2018      Jolanta Michna
Rozwój wypadków w Polsce - ku przestrodze 
11 marzec 2016      Artur Łoboda
Manipulacja mediami 
1 październik 2012      Wikipedia.org
Św. Jan Paweł II i Ojczyzna 
14 październik 2018      Paweł Ziółkowski
Satanisci w Watykanie 
13 wrzesień 2010      Goska
Wybiórcza, a maseczki  
7 kwiecień 2020     
Również w Szwecji osoby starsze umierają po szczepieniach  
16 luty 2021      Obserwator
Lisy w kurniku 
29 maj 2015      Izabela Brodacka
Kim jest Mahmoud Ahmadinejad, Prezydent Iranu? 
15 czerwiec 2009      tłumacz
SZEŚCIOLATKI DO PRACY, WŁADZA NA BEZROBOCIE, INWALIDZI DO URN! 
8 grudzień 2013      Ewa Englert-Sanakiewicz

 
 

WOJNA HYBRYDOWA, czyli ostrzeżenie że żyjemy w czasach kiedy rozróżnienie między rzeczywistością REALNĄ a WIRTUALNĄ może być kłopotliwe.

Zaczynam pisać w nocy o godzinie 0430 czasu polskiego 17 marca 2016.

Przewidując kłopoty w kontaktach z www.zaprasza.net zaczynam od kwestii ŁĄCZNOŚCI zgodnie z luźną uwagą komandora o nazwisku GELLER wygłoszoną przed blisko 50 laty w Studium Wojskowym przy Państwowej Szkole Morskiej w Gdyni - w czasie wojny łączność jest najważniejsza.
......................
Rzut oka na archiwa www.zaprasza.net przypomniał mi że kiedyś publikowałem tutaj pod pseudonimem TŁUMACZ, ale przynajmniej na razie ze względów technicznych nie chcę wrócić do starego pseudonimu.
Z podobnych względów nie jest to kopia materiału opublikowanego gdzie indziej tylko materiał pisany specjalnie dla www.zaprasza.net a tylko będę fragmentami wykorzystywał materiały opublikowane na http://www.thepolishreview.co.uk/
Próby nawiązania kontaktu ze mną mogą być źródłem zniekształceń w informacjach uzyskiwanych wirtualnie ze względu na stopień mego zaangażowania w WH wykraczającego poza granice Polski.
....................
Moje zaangażowanie w WH nastąpiło kilka dni temu.

W prześladowanej przeze mnie Gazecie Wyborczej ukazał się artykuł na temat oszustwa jakiego miał się dopuścić major Charles Ingram w brytyjskiej wersji milionerów. To stara sprawa znana mi z oglądania brytyjskich teleturniejów dla wprawki językowej.
Jednak w artykule GW bez odniesień czasowych osobnik ten był przedstawiany jako CZYNNY major, a cała sprawa jako niezakończona. Między innymi obszernie przedstawiano stanowisko tego żywego trupa. Pomyślałem że może się to nie spodobać ambasadzie UK w Polsce i napisałem komentarz w GW, opublikowany na moich oczach.
Domagałem się natychmiastowego sprostowania grożąc zakazem publikacji GW w Polsce - ultimatum zagrożone moim kontaktem z attaché wojskowym ambasady UK w Warszawie.
GW podjęła wyzwanie i po kilkunastu godzinach mój komentarz usunięto, a sprostowanie nie pojawiło się.

W czasie pobytów w Polsce korzystam z super wypasionego abonamentu ORANGE - m.in. rozmowy ze stacjonarnymi w UE w ramach abonamentu bez ograniczeń. Skontaktowałem się z ambasadą UK ze stacjonarnego bo jakość dźwięku lepsza i mam tam zestaw głośno mówiący . Mimo wyboru rozmowy w języku angielskim telefon odebrał Polak. Poprosiłem o kontakt z attache. Rzekomo nieobecny. To z zastępującym go BRYTYJSKIM DYPLOMATĄ. Telefon przejęła miła młoda pani . Na moje nalegania przedstawiła się tylko z funkcji jako ASYSTENTKA. Nieprofesjonalnie, bez poddania imienia i nazwiska.

Niestety nie mam już własnych zębów. Dziewczę rozzuchwalone moją niewyraźną wymową protekcjonalnie stwierdziło że ma kłopoty ze zrozumieniem mnie. Wtedy dopiero założyłem protezę i opowiedziałem o swoich wcześniejszych kontaktach z ambasadą UK. Mianowicie kilkanaście lat temu, przed wejściem Polski do NATO, na zlecenie ambasady tłumaczyłem wykład przybyłej z UK wykładowcy Imperial College. Wykład zaszczycili swoją obecnością ówczesny ambasador i attache, ten drugi notabene polskiego pochodzenia. Wykład miał miejsce w Rembertowie, był jawny bo znajomi powiedzieli mi że widzieli mnie w telewizji, a w imieniu słuchaczy pytania zadawał najstarszy stopniem ówczesny komendant ASG (?) ówczesny generał dywizji Tadeusz Jemioło.

Dziewczę drżącym głosem usiłowało kontynuować rozmowę na temat owego wykładu, ale przerwałem niegrzecznie domagając się danych osobowych. TRACY - brzmiała odpowiedź. Byłem coraz bardziej złośliwy.
- Gdybym dzwonił w sprawie osobistej, samo imię byłoby właściwe. Niestety, jestem stary pryk, nazwisko proszę.
- Smith

Attaché miał być obecny za 20 minut.

Oczywiście, wszelkie próby kontaktu od tamtej pory są bezowocne. Nazywa się to fachowo ZINTEGROWANY SYSTEM BLOKADY TELEFONICZNEJ. Grzęźnie się w systemie automatycznej sekretarki z wielorakimi wyborami tonowymi, a operator się nie zgłasza.

System jest niedopracowany. Owszem, konsulat brytyjski najbliższy mej ówczesnej lokalizacji tez został zablokowany przede mną Jednak uzyskałem połączenie bez problemów z konsulatem położonym w przeciwnej części Polski. Pani była jeszcze bardziej miła i z ochotą przeszła na angielski kiedy zaproponowałem. Wyjaśniłem jej że nie mam żadnego interesu do konsulatu, tylko do ambasady. Wspomniałem o aferze której bohaterem był PRZED LATY Charles Ingram. Zdążyła się pochwalić że zna sprawę ze źródeł brytyjskich.

Nasza przyjazna rozmowa została przerwana nagle po ok. 10 minut. Wszelkie próby jej wznowienia byłyby bezowocne.
....................
Zanim zaczniecie zasypywać ambasadę UK doniesieniami na GW odszukajcie publikację tego tekstu w Gazecie Wyborczej, nastawa język polski, Gazeta Wyborcza, milionerzy
w którejś z licznych wyszukiwarek i skopiujcie go dla potwierdzenia moich zarzutów. Mam w komputerze tylko dwie, te już zostały zablokowane, przynajmniej w moim regionie, ale Wam powinno się udać. Zwrócić uwagę na datę publikacji skopiowanego zniesławiającego tekstu.
..........................

Poniżej dla nadrobienia czasu który poświęciłem na napisanie tego artykułu tylko
dla www.zaprasza.net kilka opublikowanych gdzie indziej pozornie nie związanych tematycznie materiałów
......................

A oto ponad godzinna relacja filmowa, dźwięk prawdziwy, obraz prawdziwy, tylko nazwa sporządzona przez dwóch KOR-owców Antosia i Adasia.

W KOR-ze względu na konspirację powitanie musiało być skrócone. Po prostu Antoni Macierewicz zaczynał
I MARYJA...
A Adam Michnik kończył
ZAWSZE DZIEWICA.

Teraz rozumiecie na czym polega WOJNA HYBRYDOWA?

www.youtube.com/.../
................

www.youtube.com/.../

A co do części merytorycznej apelu....
Do zakończenia dzieła pokazującego prawdę o ludobójstwie dokonanym na polskiej ludności cywilnej na kresowym Wołyniu, przez ukraińskich nacjonalistów, zabrakło 2,5 mln. zł

Wskazany filmik jest już gotowy, ma już około 10 mln odsłon. Też porusza temat ukraińskiego zezwierzęcenia. poza tym nie jest historyczny a aktualny...Profesjonalne przetłumaczenie na polski jestem w stanie sam sfinansować, ale nie czuję takiej potrzeby bo nie czuję się Polakiem.
......................wtorek 15 marca 2016 godzina 0800

Nieświadom zmian zwyczajów jakie zaszły w TPR podczas mojej nieobecności czekałem bezowocnie na poniedziałkowy artykuł.

Dlatego zamieszczam kopię komentarza jaki zamieściłem kilkadziesiąt minut wcześniej pod artykułem w GW o wycofaniu wojsk rosyjskich z Syrii.


Zabawne, bo przez zbieg okoliczności niniejszy nonszalancki komentarz jest przynajmniej trochę powiązany z tym artykułem .Pana JM


Moja nonszalancja zaczyna podważać moją wiarygodność.

Muszę być bardziej uważny albo pora postarać się o sekretarkę.

Sonda na Marsa z SILNIKIEM JĄDROWYM została wysłana w dniu 14 marca 2016, a nie 14 kwietnia. Oczywiście ten sam błąd popełniłem w GW., bo wcześniejszy wpis z GW skopiowałem tutaj, w TPR.

Więcej błędów nie dostrzegłem. Może jeszcze dla większej przejrzystości należałoby dopisać BEZ STRAT WŁASNYCH. w zdaniu::
Co z tego że Rosja jest w stanie przekształcić resztę świata w zgliszcza przy okazji dokonując niwelacjiCytować


supertlumacz0 #2 supertlumacz 2016-03-15 07:28
wtorek 15 marca 2016 godzina 0800

Nieświadom zmian zwyczajów jakie zaszły w TPR podczas mojej nieobecności czekałem bezowocnie na poniedziałkowy artykuł.

Dlatego zamieszczam kopię komentarza jaki zamieściłem kilkadziesiąt minut wcześniej pod artykułem w GW o wycofaniu wojsk rosyjskich z Syrii.

Nie wiem czy zostanie opublikowany, choć taka obietnica pojawiła się na moim ekranie. Chwilę później na mój telefon komórkowy NA KARTĘ dostałem sms o promocjach operatora sprzedawcy owej karty......

..........................

Szczeniaki z moderacji obezwładnione. Z pewnym opóźnieniem, ale zawsze....

Opóźnieniem?

Tak , od wczoraj od 1035 czasu polskiego.

W dniu 14 kwietnia o 1035 czasu polskiego gdzieś tam w Rosji wystrzelono sondę kosmiczną na Marsa. Jak wiecie z lektury GW Rosja jest słaba i nie była sama w stanie sfinansować tego przedsięwzięcia . Na pociechę NASA też nie...

Rosyjska jest głównie rakieta nośna w której zastosowano pierwszy w historii ludzkości SILNIK JĄDROWY. Ten skromny wynalazek jest wart przynajmniej 10 (dziesięć) nagród Nobla.

Oczywiście nie zostanie przyznana żadna bo jest to rezultat supertajnych badań nigdzie nawet nie sygnalizowanych . Rekompensatą za ten brak nagród jest praktyczne zakończenie HISTORYCZNEGO WYŚCIGU O ZDOBYWANIE KOSMOSU. Po prostu zakończony zwycięstwem Rosji.

Nie wykluczone że WYŚCIG O PANOWANIE NAD ŚWIATEM jest też zakończony z tym samym rezultatem, ale tu sprawa nie jest taka prostu. Co z tego że Rosja jest w stanie przekształcić resztę świata w zgliszcza przy okazji dokonując niwelacji...
Jaka korzyść z tego dla jej obywateli?

Likwidacja miliardów ludzi przynajmniej na pozostałych kontynentach, choć bez strat własnych, mogłaby okazać się niepopularna w samej Rosji i doprowadzić do wewnętrznych niepokojów i do katastrofy wewnętrznej.

Oczywiście w tej sytuacji wszystkie polskie polemiki, zwłaszcza te dotyczące relacji z Rosją są śmieszne.
......................................

Zabawne, bo przez zbieg okoliczności niniejszy nonszalancki komentarz jest przynajmniej trochę powiązany z tym artykułem Pana Janusza Młynarskiego


Pisanie dla www.zaprasza.net zakończyłem o godzinie 0700 czasu polskiego
17 marzec 2016

supertłumacz2 

  

Komentarze

  

Archiwum

Nowak-Jeziorański o Unii i Radiu Maryja
grudzień 2, 2002
Artur Łoboda
Lepper wzywa do obywatelskiego nieposłuszeństwa
sierpień 12, 2002
PAP
Sondaże w USA dotyczące Izraela. Kiedy podobne sondaże w Polsce?
maj 19, 2005
lektorka angielskiego
Panna DupRe zarabia na dupIe
marzec 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bush Pogwałcił Amerykańską Konstytucję?
czerwiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Lech Wałęsa niczym Gomułka
marzec 13, 2005
Antoni Zambrowski
"Fortuna Albo Smierc"
styczeń 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Demograficzne podłoże kryzysu i gro?ba inflacji
wrzesień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bronislaw Geremek nie zyje
lipiec 13, 2008
...
MSP chce sprzedać 25-30 proc. PKO BP na GPW w 2003 r.
czerwiec 28, 2002
PAP
"Klucze Wład-ctwa", lub "Pierścienie Wład-ctwa" - czyli o sposobach wytwarzania Miazgi
czerwiec 17, 2006
Robert "RODMAN" Łapiński
One for oil and oil for one
marzec 8, 2005
Przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Mądry jak Irlandczyk
kwiecień 16, 2003
Elżbieta
Katrin huragan , którego nie było w Nowym Orleanie.
wrzesień 13, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
HAŃBA!!! Gdy w nędzy umierał gen. Skalski...
listopad 13, 2004
miki
Dwukrotne zagrożenie nuklearne Polski
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto to był Pankracy ?
wrzesień 25, 2003
przesłała Elżbieta
Pax Americana
maj 25, 2003
Jacek Majchrowski – prezydent Krakowa
Christians in Jerusalem want Jews to stop spitting on them
listopad 14, 2007
przysłał ICP
"Płaska Ziemia" wiedzących wszystko najlepiej
lipiec 19, 2003
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media