ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

BYŁ ? JEST I BĘDZIE - Pan Jerzy Bińczycki - AKTOR !!! /wspomina Ewa Englert-Sanakiewicz/  
25 styczeń 2014      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
Tytuł "TOMASZ LIS W SZPITALU" zapiera dech 
17 marzec 2020      Alina
Sataniści 
3 wrzesień 2010      Goska
Jednym zdaniem - Balcerowicz 
10 sierpień 2016      Artur Łoboda
Nowy kalendarz na 2011 rok 
1 styczeń 2011      Goska
Ryży oszust bezczelnym kłamcą 
26 sierpień 2014      Artur Łoboda
Pomóżny Egipcjanom! 
30 lipiec 2010      tłumacz
Polacy masowo uciekają na zachód Europy - zbliżamy się do rekordowej emigracji 
25 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Strategia PO wobec polskiej kultury 
11 styczeń 2012      Artur Łoboda
Kto sieje wiatr (2) 
22 listopad 2016     
Bolszewizm w kulturze po stu latach 
22 czerwiec 2017     
Unifikacja 
8 lipiec 2015      Artur Łoboda
Koniec tyranii "trójpodziału władzy" 
5 maj 2017     
Bal w Sejmie 
7 wrzesień 2020      Justyna Walker
Dziękuję Zbigniewowi Ziobro 
18 marzec 2020     
Nie żyje mec. Stefan Hambura 
3 maj 2020      Alina
Gonimy własny ogon 
29 listopad 2016      Artur Łoboda
Na co było stać Rząd Tuska 
23 padziernik 2014      Artur Łoboda
Teutonic Lies About History of „Kaliningrad” 
29 sierpień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Korupcja To Tylko Poczatek... 
7 marzec 2018     

 
 

WOJNA HYBRYDOWA, czyli ostrzeżenie że żyjemy w czasach kiedy rozróżnienie między rzeczywistością REALNĄ a WIRTUALNĄ może być kłopotliwe.

Zaczynam pisać w nocy o godzinie 0430 czasu polskiego 17 marca 2016.

Przewidując kłopoty w kontaktach z www.zaprasza.net zaczynam od kwestii ŁĄCZNOŚCI zgodnie z luźną uwagą komandora o nazwisku GELLER wygłoszoną przed blisko 50 laty w Studium Wojskowym przy Państwowej Szkole Morskiej w Gdyni - w czasie wojny łączność jest najważniejsza.
......................
Rzut oka na archiwa www.zaprasza.net przypomniał mi że kiedyś publikowałem tutaj pod pseudonimem TŁUMACZ, ale przynajmniej na razie ze względów technicznych nie chcę wrócić do starego pseudonimu.
Z podobnych względów nie jest to kopia materiału opublikowanego gdzie indziej tylko materiał pisany specjalnie dla www.zaprasza.net a tylko będę fragmentami wykorzystywał materiały opublikowane na http://www.thepolishreview.co.uk/
Próby nawiązania kontaktu ze mną mogą być źródłem zniekształceń w informacjach uzyskiwanych wirtualnie ze względu na stopień mego zaangażowania w WH wykraczającego poza granice Polski.
....................
Moje zaangażowanie w WH nastąpiło kilka dni temu.

W prześladowanej przeze mnie Gazecie Wyborczej ukazał się artykuł na temat oszustwa jakiego miał się dopuścić major Charles Ingram w brytyjskiej wersji milionerów. To stara sprawa znana mi z oglądania brytyjskich teleturniejów dla wprawki językowej.
Jednak w artykule GW bez odniesień czasowych osobnik ten był przedstawiany jako CZYNNY major, a cała sprawa jako niezakończona. Między innymi obszernie przedstawiano stanowisko tego żywego trupa. Pomyślałem że może się to nie spodobać ambasadzie UK w Polsce i napisałem komentarz w GW, opublikowany na moich oczach.
Domagałem się natychmiastowego sprostowania grożąc zakazem publikacji GW w Polsce - ultimatum zagrożone moim kontaktem z attaché wojskowym ambasady UK w Warszawie.
GW podjęła wyzwanie i po kilkunastu godzinach mój komentarz usunięto, a sprostowanie nie pojawiło się.

W czasie pobytów w Polsce korzystam z super wypasionego abonamentu ORANGE - m.in. rozmowy ze stacjonarnymi w UE w ramach abonamentu bez ograniczeń. Skontaktowałem się z ambasadą UK ze stacjonarnego bo jakość dźwięku lepsza i mam tam zestaw głośno mówiący . Mimo wyboru rozmowy w języku angielskim telefon odebrał Polak. Poprosiłem o kontakt z attache. Rzekomo nieobecny. To z zastępującym go BRYTYJSKIM DYPLOMATĄ. Telefon przejęła miła młoda pani . Na moje nalegania przedstawiła się tylko z funkcji jako ASYSTENTKA. Nieprofesjonalnie, bez poddania imienia i nazwiska.

Niestety nie mam już własnych zębów. Dziewczę rozzuchwalone moją niewyraźną wymową protekcjonalnie stwierdziło że ma kłopoty ze zrozumieniem mnie. Wtedy dopiero założyłem protezę i opowiedziałem o swoich wcześniejszych kontaktach z ambasadą UK. Mianowicie kilkanaście lat temu, przed wejściem Polski do NATO, na zlecenie ambasady tłumaczyłem wykład przybyłej z UK wykładowcy Imperial College. Wykład zaszczycili swoją obecnością ówczesny ambasador i attache, ten drugi notabene polskiego pochodzenia. Wykład miał miejsce w Rembertowie, był jawny bo znajomi powiedzieli mi że widzieli mnie w telewizji, a w imieniu słuchaczy pytania zadawał najstarszy stopniem ówczesny komendant ASG (?) ówczesny generał dywizji Tadeusz Jemioło.

Dziewczę drżącym głosem usiłowało kontynuować rozmowę na temat owego wykładu, ale przerwałem niegrzecznie domagając się danych osobowych. TRACY - brzmiała odpowiedź. Byłem coraz bardziej złośliwy.
- Gdybym dzwonił w sprawie osobistej, samo imię byłoby właściwe. Niestety, jestem stary pryk, nazwisko proszę.
- Smith

Attaché miał być obecny za 20 minut.

Oczywiście, wszelkie próby kontaktu od tamtej pory są bezowocne. Nazywa się to fachowo ZINTEGROWANY SYSTEM BLOKADY TELEFONICZNEJ. Grzęźnie się w systemie automatycznej sekretarki z wielorakimi wyborami tonowymi, a operator się nie zgłasza.

System jest niedopracowany. Owszem, konsulat brytyjski najbliższy mej ówczesnej lokalizacji tez został zablokowany przede mną Jednak uzyskałem połączenie bez problemów z konsulatem położonym w przeciwnej części Polski. Pani była jeszcze bardziej miła i z ochotą przeszła na angielski kiedy zaproponowałem. Wyjaśniłem jej że nie mam żadnego interesu do konsulatu, tylko do ambasady. Wspomniałem o aferze której bohaterem był PRZED LATY Charles Ingram. Zdążyła się pochwalić że zna sprawę ze źródeł brytyjskich.

Nasza przyjazna rozmowa została przerwana nagle po ok. 10 minut. Wszelkie próby jej wznowienia byłyby bezowocne.
....................
Zanim zaczniecie zasypywać ambasadę UK doniesieniami na GW odszukajcie publikację tego tekstu w Gazecie Wyborczej, nastawa język polski, Gazeta Wyborcza, milionerzy
w którejś z licznych wyszukiwarek i skopiujcie go dla potwierdzenia moich zarzutów. Mam w komputerze tylko dwie, te już zostały zablokowane, przynajmniej w moim regionie, ale Wam powinno się udać. Zwrócić uwagę na datę publikacji skopiowanego zniesławiającego tekstu.
..........................

Poniżej dla nadrobienia czasu który poświęciłem na napisanie tego artykułu tylko
dla www.zaprasza.net kilka opublikowanych gdzie indziej pozornie nie związanych tematycznie materiałów
......................

A oto ponad godzinna relacja filmowa, dźwięk prawdziwy, obraz prawdziwy, tylko nazwa sporządzona przez dwóch KOR-owców Antosia i Adasia.

W KOR-ze względu na konspirację powitanie musiało być skrócone. Po prostu Antoni Macierewicz zaczynał
I MARYJA...
A Adam Michnik kończył
ZAWSZE DZIEWICA.

Teraz rozumiecie na czym polega WOJNA HYBRYDOWA?

www.youtube.com/.../
................

www.youtube.com/.../

A co do części merytorycznej apelu....
Do zakończenia dzieła pokazującego prawdę o ludobójstwie dokonanym na polskiej ludności cywilnej na kresowym Wołyniu, przez ukraińskich nacjonalistów, zabrakło 2,5 mln. zł

Wskazany filmik jest już gotowy, ma już około 10 mln odsłon. Też porusza temat ukraińskiego zezwierzęcenia. poza tym nie jest historyczny a aktualny...Profesjonalne przetłumaczenie na polski jestem w stanie sam sfinansować, ale nie czuję takiej potrzeby bo nie czuję się Polakiem.
......................wtorek 15 marca 2016 godzina 0800

Nieświadom zmian zwyczajów jakie zaszły w TPR podczas mojej nieobecności czekałem bezowocnie na poniedziałkowy artykuł.

Dlatego zamieszczam kopię komentarza jaki zamieściłem kilkadziesiąt minut wcześniej pod artykułem w GW o wycofaniu wojsk rosyjskich z Syrii.


Zabawne, bo przez zbieg okoliczności niniejszy nonszalancki komentarz jest przynajmniej trochę powiązany z tym artykułem .Pana JM


Moja nonszalancja zaczyna podważać moją wiarygodność.

Muszę być bardziej uważny albo pora postarać się o sekretarkę.

Sonda na Marsa z SILNIKIEM JĄDROWYM została wysłana w dniu 14 marca 2016, a nie 14 kwietnia. Oczywiście ten sam błąd popełniłem w GW., bo wcześniejszy wpis z GW skopiowałem tutaj, w TPR.

Więcej błędów nie dostrzegłem. Może jeszcze dla większej przejrzystości należałoby dopisać BEZ STRAT WŁASNYCH. w zdaniu::
Co z tego że Rosja jest w stanie przekształcić resztę świata w zgliszcza przy okazji dokonując niwelacjiCytować


supertlumacz0 #2 supertlumacz 2016-03-15 07:28
wtorek 15 marca 2016 godzina 0800

Nieświadom zmian zwyczajów jakie zaszły w TPR podczas mojej nieobecności czekałem bezowocnie na poniedziałkowy artykuł.

Dlatego zamieszczam kopię komentarza jaki zamieściłem kilkadziesiąt minut wcześniej pod artykułem w GW o wycofaniu wojsk rosyjskich z Syrii.

Nie wiem czy zostanie opublikowany, choć taka obietnica pojawiła się na moim ekranie. Chwilę później na mój telefon komórkowy NA KARTĘ dostałem sms o promocjach operatora sprzedawcy owej karty......

..........................

Szczeniaki z moderacji obezwładnione. Z pewnym opóźnieniem, ale zawsze....

Opóźnieniem?

Tak , od wczoraj od 1035 czasu polskiego.

W dniu 14 kwietnia o 1035 czasu polskiego gdzieś tam w Rosji wystrzelono sondę kosmiczną na Marsa. Jak wiecie z lektury GW Rosja jest słaba i nie była sama w stanie sfinansować tego przedsięwzięcia . Na pociechę NASA też nie...

Rosyjska jest głównie rakieta nośna w której zastosowano pierwszy w historii ludzkości SILNIK JĄDROWY. Ten skromny wynalazek jest wart przynajmniej 10 (dziesięć) nagród Nobla.

Oczywiście nie zostanie przyznana żadna bo jest to rezultat supertajnych badań nigdzie nawet nie sygnalizowanych . Rekompensatą za ten brak nagród jest praktyczne zakończenie HISTORYCZNEGO WYŚCIGU O ZDOBYWANIE KOSMOSU. Po prostu zakończony zwycięstwem Rosji.

Nie wykluczone że WYŚCIG O PANOWANIE NAD ŚWIATEM jest też zakończony z tym samym rezultatem, ale tu sprawa nie jest taka prostu. Co z tego że Rosja jest w stanie przekształcić resztę świata w zgliszcza przy okazji dokonując niwelacji...
Jaka korzyść z tego dla jej obywateli?

Likwidacja miliardów ludzi przynajmniej na pozostałych kontynentach, choć bez strat własnych, mogłaby okazać się niepopularna w samej Rosji i doprowadzić do wewnętrznych niepokojów i do katastrofy wewnętrznej.

Oczywiście w tej sytuacji wszystkie polskie polemiki, zwłaszcza te dotyczące relacji z Rosją są śmieszne.
......................................

Zabawne, bo przez zbieg okoliczności niniejszy nonszalancki komentarz jest przynajmniej trochę powiązany z tym artykułem Pana Janusza Młynarskiego


Pisanie dla www.zaprasza.net zakończyłem o godzinie 0700 czasu polskiego
17 marzec 2016

supertłumacz2 

  

Komentarze

  

Archiwum

"Krew jego spadnie na nas i na syny nasze"
Politycznego szantażu wobec Husajna ciąg dalszy

luty 9, 2003
zaprasza.net
"Generał sił koalicji"
maj 3, 2004
PAP
Panosząca się Postępowa Ideologia
grudzień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Zapytaj o Unie
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
Fundacja urzędnika NFZ reprezentuje polskich pacjentów w organizacjach międzynarodowych
listopad 26, 2007
Adam Sandauer
"Homofobia" w Izraelu! PE do dzieła !
lipiec 9, 2006
Wojciech Maltan
Hezbollah - szyicki "islam rewolucyjny" Walka o wyzwolenie południowego Libanu
sierpień 10, 2006
Z.M.K.
Trybunał Stanu
wrzesień 30, 2003
Trzy ludobójstwa
lipiec 11, 2003
prof. Ryszard Szawłowski
Obejrzyj film "Terror Storm" w sieci
grudzień 26, 2006
Kormak za Prison Planet
Dwukrotne zagrożenie nuklearne Polski
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Żydzi są wyjatkowo uprzywilejowani?
lipiec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Szczyt G20: Jest porozumienie ws. kryzysu"
listopad 17, 2008
Tomasz Zalewski
"Monologi cywilizacji" na wyspie Rodos, 3- 6 września 2003
wrzesień 26, 2003
Marek Głogoczowski
Komisja Finansów udzieliła absolutorium dla rządu za 2001 r.
lipiec 23, 2002
PAP
Budowa "trzeciego filara" siły Żydów
maj 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Podatki a aukcje w internecie
marzec 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Do Iraku z kneblem w ustach
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
A więc po staremu
listopad 24, 2005
Generał Michał Gutowski nie żyje (2)
wrzesień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2020 Polskie Niezależne Media