ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

A diabeł się cieszy 
19 maj 2022     
Kto rządzi Polską? 
15 luty 2012      Artur Łoboda
Bo... produkują za dużo mleka! 
29 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
WoJOWnicy Kukiza. Pierwsze starcie.  
28 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Tego jesteśmy wszyscy świadomi 
30 czerwiec 2015     
Do czego zmierza PiS? 
5 sierpień 2016      Artur Łoboda
Kto to robi i w jakim celu? 
19 październik 2016     
Zrób miejsce dla stanu kapusia: wszechwidzącej czwartej gałęzi Rządu 
4 czerwiec 2021     
KOLABORANCI 2015 - wiersz - WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
20 lipiec 2015      www.trwanie.com
Elektroniczny Sąd 
21 grudzień 2019     
Czy dojdzie do wojny domowej? KŁAMSTWO O BIAŁORUSI |  
18 sierpień 2020      PL1.TV
Powiem Ci tylko to Kazimierzu, odszedłeś niespełniony... 
7 grudzień 2014      Zygmunt Jan Prusiński
Manifest antyglobalistyczny 
7 grudzień 2024     
"Polskie piekło" 
28 luty 2015      Artur Łoboda
Rafał Gikiewicz uratował honor Polaków 
25 maj 2021      Artur Łoboda
Świadectwo Chasydów 
29 styczeń 2018     
Already in the XVIth century Poland were ideas also fundamental to contemporary political theory, according to Norman Davies of Oxford University:  
17 listopad 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Zygmunt Jan Prusiński NOCE POD PARASOLAMI - część czwarta  
15 marzec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Czym się różni amerykańskie ICE od nazistowskich bojówek SA? 
20 styczeń 2026      Artur Łoboda
11 listopada 2014 roku w Krakowie (1) 
12 listopad 2014      Artur Łoboda

 
 

Neostalinowski Prezydent - pospolitych bandytów

Tydzień temu - napisałem oświadczenie, że Polska powinna natychmiast przyjąć 1300 syryjskich Chrześcijan - proszących o możliwość schronienia się w naszym Kraju.
Moje wezwanie zostało zauważone - przez Internautów i temat pojawił się na kilku portalach.
W rezultacie czego - reżimowe media zastanowiły się: czy go nie wykorzystać - w debacie wyborczej - przeciwko Andrzejowi Dudzie.

Sztab PiS - wykazał niewyobrażalną naiwność: godząc się na debatę w neostalinowskiej TVN.
Andrzej Duda miał przeciwko sobie reżymowych dziennikarzy, których cała aktywność ukierunkowana jest na zniszczenia wszystkiego - co polskie.
Najbardziej żałosne są naiwne doszukiwania się przez Społeczeństwo Polskie - jakiegokolwiek odstępstwa wśród dziennikarzy TVN - od haniebnych reguł tej stacji.
Tak jest w wypadku Bogdana Rymanowskiego, który jest najdłużej współpracującym z Edkiem Miszczakiem - dziennikarzem.
Pamiętam Rymanowskiego jako - jeszcze młodego chłopaka, który - niczym pies aportował - gdy Miszczak mu rozkazywał.
A działo się to w 1992 roku - w radiu RMF.

Trzeba mieć świadomość, że w międzyczasie Edek Miszczak wyrósł na największego manipulatora Trzeciej RP. To współczesna emanacja - rzecznika prasowego Stanu Wojennego - Jerzego Urbana.
Zresztą obaj maja te same korzenie.
Wracając jednak do debaty prezydenckiej - do której Komorowski był dobrze przygotowany - przez swoich TVN-owskich towarzyszy - zwrócę uwagę na odpowiedź Komorowskiego - na poruszony przeze mnie problem.
Na pytanie - o możliwość przyjęcia ludzi - znajdujących się w poważnym zagrożeniu życia - człowiek honoru odpowiedziałby, że trzeba o tym poważnie przemyśleć, a inteligentny Prezydent powiedziałby, że podjął już w tym kierunku działania.
Tymczasem Komorowski haniebnie wykorzystał to pytanie do ataku na Andrzeja Dudę - odwołując się do głosowania w Parlamencie Europejskim - gdzie PiS nie zgodziło się na narzucanie Polakom rozwiązań prawnych - zmuszających nas do przyjęcia uciekinierów - znajdujących się w krajach Europy Zachodniej.

Osobiście zgadzam się z tym głosowaniem PiS.
Jeżeli Włochy Berlusconiego, Francja i Anglia - w imię grabieży cudzych bogactw naturalnych - doprowadziły do destabilizacji sytuacji i wojen w Afryce - to niechaj same ponoszą tego konsekwencje, a nie czynią z nas lokai tak - jak to było w wypadku Iraku i Afganistanu.

Ja wezwałem do suwerennej decyzji Narodu Polskiego, bo zgoda jakiegokolwiek Rządu - nie byłaby możliwa bez akceptacji społecznej.
Komorowski wykorzystał tragedię Syryjczyków - do brudnego - najbardziej haniebnego ataku politycznego - przeciwko swojemu konkurentowi.
Nie jest to nic nowego w zachowaniu tego osobnika.
Po tragedii Smoleńskiej - gdzie zamordowanych zostało 96 obywateli Polski - Komorowski atakował ofiary twierdząc, że same się zabiły.

Dla mnie przyczyny takiego zachowania są oczywiste i ich źródło widzę tradycji rodzinnej Komorowskiego.
To w UB maltretowano polskich patriotów - najczęściej bardzo młodych chłopców i dziewczyny, które swoje życie złożyły w ofierze dla Ojczyzny.
Ci - którzy przeżyli katownie UB i powojenne zesłanie na Syberię, wegetowali - szykanowani przez tamten system do końca życia. Nieliczni - którzy jeszcze żyją - z bólem serca oglądają powrót stalinizmu w Polsce.
Dziś ten stalinizm na internacjonalistyczno-liberalne oblicze, reprezentowane przez bandę - rządząca Polską od ośmiu lat.
24 maj 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Pisząc ten tekst - podświadomie splotłem nazwisko Miszczak i Michnik.
Miszczaka znałem 20 lat temu - osobiście. Michnika tylko z telewizji. Ale obaj manipulują społeczeństwem w sposób równie haniebny.

2015-05-24
Artur Łoboda

  

Archiwum

Żołnierze amerykańscy gwałcą i mordują dzieci Irackie - przypadek Abir - jeden z tysięcy.
wrzesień 24, 2006
Dorota Szczepańska
Balcerowicz uratuje dolara?
marzec 20, 2008
Interia/PAP
Nie dla PiS, PO, LiD w wyborach da Sejmu RP - 2007 r. Nie przegrywajmy POLSKI!
wrzesień 10, 2007
Dariusz Kosiur
Przygotowania do wizyty GWB obnażają politykę Polski, Amerykańskiego Osła Trojańskiego w Europie
luty 21, 2007
kopista
Wywiad z Gabrielem Janowskim
styczeń 23, 2003
http://www.glos.com.pl/
POLSKA - UNIA 4
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Broń nuklearna do zmian rezymów
kwiecień 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Armia oprawców
luty 14, 2008
marduk
Stabilne perspektywy wiarygodności polskich banków
grudzień 3, 2002
PAP
A ja bym ją powiesił
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Podług siebie
marzec 15, 2008
Artur Łoboda
Wzrosło zadłużenie Skarbu Państwa
marzec 6, 2007
PAP
A jednak się niecierpliwimy
lipiec 11, 2006
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Polityka na Kaukazie
listopad 25, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Kretynizm po krakowsku - "opłata klimatyczna"
luty 23, 2004
PAP
Maja Komorowska: Papież nakreślił nowe perspektywy nadziei
sierpień 20, 2002
PAP
Agentura tego dopilnuje
marzec 19, 2008
PAP
Zmarł Aleksander Sołzenicyn...
sierpień 6, 2008
tłumacz
ONZ: Bioróżnorodność jest warunkiem przetrwania życia
maj 22, 2004
PAP
Chłop w amoku
marzec 15, 2004
Ewa
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media