ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Bankructwo Ukrainy 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
więcej ->

 
 

Samoobrona się kruszy

Wojciech Mojzesowicz, Dorota Kwaśniewska oraz Lech Zielonka zapowiadają, że opuszczą klub parlamentarny Samoobrony. Najprawdopodobniej uczyni to także Wacław Klukowski. Punktem przełomowym było wczorajsze posiedzenie klubu.

Posłowie Samoobrony - w jawnym głosowaniu - nie udzielili Mojzesowiczowi oraz Stanisławowi Łyżwińskiemu absolutorium jako członkom prezydium klubu. Mojzesowicza - dotychczas wiceprzewodniczącego - poparło 19 z 42 obecnych posłów, a Łyżwińskiego - 14.

Posłowie Samoobrony głosowali nad udzieleniem absolutorium wszystkim członkom prezydium klubu. Dwóch brakujących klub ma wybrać w poniedziałek.

Po posiedzeniu klubu Mojzesowicz powiedział, że rezygnuje z członkostwa. Pytany, skąd ta decyzja - przecież do niedawna zarzekał się, że sam z klubu nie odejdzie, odparł: - Każdy człowiek ma pewne granice wytrzymałości psychicznej. Nie da się funkcjonować w organizmie, który zachowuje się nieracjonalnie.

W liczącym początkowo 53 członków klubie Samoobrony, jest obecnie 47 posłów. Dotychczas z klubu odeszli: Krzysztof Rutkowski, Józef Głowa, Ryszard Bonda, Zbigniew Nowak, Jerzy Michalski i Michał Figlus. Samoobrona jest w Sejmie trzecim klubem; następny jest PiS liczący 43 posłów. Jeśli z Samoobrony odejdzie czworo posłów, oba kluby zrównają się pod względem liczebności.
28 listopad 2002

PAP 

  

Archiwum

Co nas czeka w 2006 roku
styczeń 5, 2006
Artur Łoboda
Idą Święta
grudzień 21, 2003
Andrzej Kumor
Ludzie jak żubry?
maj 21, 2006
Mirnal
Nieznana w Polsce Białoruś
marzec 1, 2008
tłumacz
Tytus de ZOO powrócił
kwiecień 27, 2003
Artur Łoboda
Izraelskie czołgi w palestyńskim obozie
grudzień 22, 2004
aaa
Ostateczne cele globalistow
styczeń 13, 2008
Markus
Każdego dnia...
wrzesień 3, 2002
Artur Łoboda
Miller nie bąd? głupi
marzec 27, 2003
Artur Łoboda
13 grudnia 2002
Ogłoszono rozszerzenie Unii Europejskiej

grudzień 14, 2002
PAP
Teraz kolej na ziemię rolną
luty 18, 2008
Artur Skoneczko
Byle jak najdalej od żydowskiego Boga mamony
lipiec 4, 2007
TVN24
Koszty aneksji do UE (1)
marzec 14, 2003
Piotr Wesołowski
Ważą się losy Afganistanu
sierpień 20, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego
maj 20, 2007
przysłał ICP
Kłopoty w Izraelu, Iraku i Okolicy
styczeń 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Europejska abrakadabra
kwiecień 10, 2003
Andrzej Kumor
Perfidia J. T. Grossa
luty 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kolejny głos w sprawie 1968 roku
Ucieczka stalinowskich zbrodniarzy

maj 22, 2003
PAP
Krajobraz polityczno-medialny
listopad 7, 2003
Adrian Dudkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media