|
Przekonanie
|
|
Bardzo rzadko waha sie czlowiek, ktory moze na czyms zarobic. Czlowiek czujacy zapach pieniedzy i wladzy bardzo szybko potrafi zmienic swoje poglady, wierzenia, przyjaciol i nawet zone.
Nigdy nie mamy pewnosci, kogo namawiamy na zmiane zapatrywan czy postepowania !!! Pamietam Polakow, ktorzy z paryjna legitymacja zaprzeczali istnieniu Boga w oczy, a w niedziele jezdzili do kosciola oddalonego od ich miasta - zeby ich nikt nie znal !
Przekonanie czlowieka i jego wiedza nie chodza w parze z rezygnacja z zajmowanego statusu. Bardzo madrych ludzi jest stosunkowo malo. Chciwych natomiast jest bardzo duzo i to przeklada sie na rzeczywistosc.
Niech madrosc zwycieza !
PS. Jezeli ktos chce uchodzic za czlowieka XXI wieku, to nie wolno mu dyskryminowac zadnego czlowieka za posiadanie jakichkolwiek symboli i za popenianie pomylek. Ludzie, dla ktorych symbole maja znaczenie srodowiskowe naleza jeszcze do zeszlych wiekow. Nie "popedzimy" ich, ale my sami nie poddawajmy sie urokom i znaczeniu symboli. Ludzi, ktorzy popelniaja pomylki nie wolno pochopnie wymieniac na zadnym stanowisku. Cenmy bardziej doswiadczenie i poswiecenie ! Ludzi trzeba uczyc dobra i musza to kiedys robic wszyscy. Jezeli nie beda tego robili wszyscy, to zlo zawsze pokaze rogi.
|
|
23 lipiec 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Brytyjski "Obman"
marzec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Farelka i paplanina - nazwiskowe związki
styczeń 4, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Euro-Aziatycka Wspólnota w Budowie
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Narodowe Fundusze Inwestycyjne - Sukces czy porażka
czerwiec 2, 2002
Daniel Alain Korona
|
Prawda o Judeo-Polonii
lipiec 16, 2004
|
Walka o hegemonię Izraela na Bliskim Wschodzie
marzec 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
20 września 1939 roku
lipiec 20, 2008
Artur Łoboda
|
Tajemnica spowiedzi samobojczego spiskowca
kwiecień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Stłuc Młodego
luty 1, 2007
Bogusław
|
I PO ZIMAKU...
marzec 2, 2005
|
Postępowania zaciemniające
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
Grzechy Ameryki w Japonii i w Iraku
sierpień 12, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Patriota" Sarkozy...
luty 15, 2008
marduk
|
2009.02.19. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 19, 2009
tłumacz
|
ZBIR, Silosy i Polska Okupacja Kremla 400 Lat Temu
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
KTO UCHYLI WYDAWANE PRZEZ "SOLIDARNOŚĆ" WYROKI ŚMIERCI CYWILNEJ NA POLSKICH PATRIOTÓW ?
luty 13, 2003
Leszek Skonka
|
Dymani na prawo i lewo. Latający kot w worku
luty 8, 2003
www.zw.com.pl
|
I co teraz...?
czerwiec 14, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
|
Głupota czy agentura
marzec 28, 2007
Artur Łoboda
|
Z kagańcem na pysku
wrzesień 20, 2003
Andrzej Kumor
|
|
|