ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
więcej ->

 
 

Żołnierze GROM-u pójdą w ślady swojego dowódcy?


Dowódca jednostki specjalnej GROM płk Roman Polko złożył dymisję kilka dni temu. Odrzucił jednocześnie propozycję ministra obrony objęcia dowództwa 6. Brygady Powietrznodesantowej w Krakowie - pisze "Gazeta Wyborcza". Według informacji dziennika w ślady płk. Polki na emeryturę wybiera się kilkunastu żołnierzy GROM-u.

Dlaczego Polko odchodzi z wojska? Przecież najlepsi oficerowie GROM-u powinni być ?ródłem kadr dla całej armii. "Polskim paradoksem jest to, że GROM dla wielu nie jest początkiem, ale końcem kariery" - mówi były szef MON-u Bronisław Komorowski.

Nieoficjalne powody odejścia pułkownika Polki były dwa: różnice miedzy nim a Sztabem Generalnym co do koncepcji dalszego rozwoju jednostki i kwestie związane z prestiżem i wynagrodzeniem - uważa "GW".

Proponowany awans na dowódcę brygady nie był dla pułkownika faktycznie awansem. Z jednej strony dla oficera liniowego dowodzenie taką superjednostką jak GROM to najwyższy splendor. Z drugiej strony żołnierze GROM-u dostają uposażenie wyższe od reszty wojska o ok. 60%.

Według informacji dziennika, w ślady płk. Polki na emeryturę wybiera się kilkunastu żołnierzy GROM-u. GROM przeżył już podobną falę odejść w 2000 i 2001, gdy pojawiła się plotka, że po przejściu jednostki z MSWiA do MON-u zmniejszą się uposażenia. Wówczas jednostkę opuściło blisko 50 żołnierzy, w tym instruktorzy - informuje "GW".
26 styczeń 2004

wybiórcza 

  

Archiwum

Jakiego sięgnęliśmy dna
sierpień 28, 2004
Śmierdzący Radzio czyli Krucjata za Papieża
wrzesień 22, 2006
Dorota
Czas gasić światła nad Polską ?
maj 7, 2003
przeslala Elzbieta
Prezydent Olsztyna
luty 15, 2008
Wikipedia
Izrael Spuscizną Stalina?
sierpień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Geje i lewacy.
lipiec 14, 2006
Robert Wit
Lewe monety
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Watykan nie rezygnuje w sprawie pokoju. Wysłannik papieża jedzie do Bagdadu
luty 9, 2003
PAP
Kraj bez perspektyw
lipiec 10, 2004
Adam Wielomski
Białoruś: Wybory prezydenckie zakończone.
marzec 23, 2006
Ruch Moralnego Sprzeciwu
Nie lubimy odmienności
grudzień 15, 2003
"Zachód przestał istnieć"
sierpień 7, 2006
Gennaro Carotenuto
Polski nie ma, jest za to "Osten Israel"!
kwiecień 4, 2006
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Rosyjski bat na USA
grudzień 5, 2006
Michał Likowski
"Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 1, 2004
Artur Łoboda
Mamy prawo do obrony
sierpień 9, 2006
Dariusz Kosiur 09.08.2006
Uczelniani pseudointeligenci
listopad 20, 2004
Mirosław Naleziński
Nieustający festiwal sitcomu
luty 20, 2006
Marek Olżyński
Zgromadzenie Religijne krytykuje "Mapę drogową"
maj 24, 2003
przesłała Anetka
Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia
grudzień 25, 2007
zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media