ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
więcej ->

 
 

Ukrywana Czy USA jest w pełni niepodległym państwem?


Profesor politologi Paul Schreader powiedzał że w Iraku po raz pierwszy w historii, wielka poptęga, walczy w zastępstwie Izraela, małego „podopiecznego” państwa. Opinia ta nawiązuje do treści pożegnalnego przemówienia wygłoszonego przez prezydenta Jerzego Waszyngtona, w którym zdefiniował on podstawę niepodległości USA. Powiedział on że Ameryka musi unikać permanentnych powiązań z wszystkimi obcymi państwami. Opinię tą potwierdził Tomasz Jefferson, kiedy zalecał pokój, handel i dobre stosunki z wszystkimi państwami na świecie, ale przetrzegal przeciwko wiążącym długoterminowo przymierzom z jakimkolwiek państwem.

Obecnie tego rodzaju poglądy są piętnowane jako tchórzliwy izolacjoanizm przez media kontrolowane przez Żydów i ich neokonserwtywnych partnerów. Koniec Zimnej Wojny nie był końcem „zimnowojennych” przymierzy i USA nie starało sie uzyskać pełnej swobody działania i decydowania kiedy i jak interweniować zagranicą, tak jak do tego nawoływali założyciele republiki amerykańskiej.

Paul Craig Roberts ogłosił swoją krytykę propagandy neokonserwtystów w rządzie Bush’a w obliczu zbrodni popełnianych przez okupacyjne wojska amerykańskie w czasie pacyfikacji Iraku począwszy od tortur w Abu Dharib nad Guantanamo a skończywszy na mordach i gwałtach lubności w Iraku. Artykuł Roberts’a ogłoszony w Antiwar.com 4go lipca, 2006, w dniu swięta niepodległości USA, nosi tytuł: „Ukrywana Rzeczywistość.” Autor cytuje pułkownika Jeffrey’a Snow’a który powidział reporterom że pisanie o .zbrodniach żołnierzy USA w Iraku „może spowodować klęskę.”


Ameryka jest bardziej dziś uzależniona od importu paliwa, towarów i długów tak prywatnych jak i państwowych niż w ciągu całej swojej historii.

www.pogonowski.com
5 lipiec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Polsce grozi gwałtowne wstrzymanie kredytowania
grudzień 12, 2008
PAP
Prawo do ludzkiej godności
październik 23, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed SOWIETYZACJˇ.
listopad 5, 2003
Jedyna szansa...
grudzień 29, 2005
Pozdrawia Pakos
Ziemianie
sierpień 21, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Czy należy chronić szkodników - W. Ziobro w Dzienniku Polskim
kwiecień 27, 2005
Adam Sandauer
Dzisiaj w dobie wyborczej kampanii prezydenckiej U.S. należy zastanowić się i odpowiedzieć 2008 i co dalej.
maj 11, 2008
Gregory Akko
Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
Odpowiedzialność za słowa
kwiecień 25, 2003
Zła Prasa Konsula Kasprzyka w USA
grudzień 5, 2006
Iwo Cyrian Pogonowski
Próba rozumu
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
O przestępczym wymiarze sprawiedliwości tylko dla cierpiacych na bezsenność...
luty 19, 2004
wróg Okrągłego Stołu
Staż dyskutanta
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy po kolejnej szkodzie Polak będzie głupi?
wrzesień 14, 2003
Każdy z nas jest winny zbrodni w Iraku
czerwiec 28, 2006
Dahr Jamail
"Rzeczpospolita" - tuba propagandowa lichwo-gangsterów?
lipiec 1, 2004
Belka wiedział o mafii
lipiec 9, 2005
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zakaz stosowania odsetek - czy to jest słuszne?
grudzień 25, 2006
hakim
Zagrożenie Gospodarki Globalnej i Kłopoty USA?
maj 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media