|
Dlaczego PiS nie powinien rządzić Polską?
|
|
"Zespół Macieja Laska wskazuje, że katastrofa smoleńska była skutkiem wielu błędów i zaniedbań. W opublikowanym dziś komunikacie przewodniczący tego gremium przypomina najważniejsze przyczyny tragedii, ustalone przez komisję Millera."
Tak podały dzisiejsze media.
Rzecz w tym, że za wszystkie wskazane zaniedbania, które wedle "Zespołu Laska" przyczyniły się do śmierci 94 osób - odpowiada Donald Tusk i jego podwładni.
Ale tego nie podano w komunikacie.
Ja natomiast skoncentruję się na ważniejszej dla Polaków kwestii. Nad odpowiedzialnością Lecha Kaczyńskiego za ten wypadek.
Albo był wyjątkowo głupim i nie wiedział - co się wokół niego wyprawia. A w takiej sytuacji nie powinien być Prezydentem Polaków?
Albo doskonale wiedział, a mimo to brnął w swojej głupocie do przodu.
A jeżeli to Rosjanie dokonali zamachu - to pakowanie się w ich łapy - było przejawem skrajnej głupoty.
PiS dalej realizuje politykę skrajnej głupoty.
Czy tacy ludzie powinni rządzić Polską.
Samo wymachiwanie symbolami narodowymi to stanowczo za mało. .
Niedawno napisałem artykuł "Lepiej z mądrym stracić - niż z głupim zyskać".
Ale czytelnicy nie zrozumieli jego treści.
Dlatego dobitnie dziś tłumaczę.
Rządy PO nad Polską - są niczym tajfun - pustoszący wszystko.
Kolejne dni odsłaniać będą ogrom zniszczeń gospodarczych i społecznych - dokonanych przez tą zdegenerowaną grupę.
Zawiedzeni wobec tej partii - młodzi ludzie popadną w dziurę społeczną i odwrócą się od polityki.
Natomiast starsi poprą PiS.
Czy w blisko czterdziestomilionowym narodzie nie ma ludzi inteligentnych, którzy potrafią poprowadzić Polaków ku godnej przyszlości?
Na temat przestępców sygnujących się jako Platforma Obywatelska - napisałem wiele.
Ale w czasie swoich rządów PiS nie zrobił NICZEGO ważnego dla Polski.
Z wiekiem następuje u większości ludzi proces zwapnienia organizmu i z niego wypływającej sklerozy.
Kto za młodu nie wykazał rozsądku - ten i na starość nie będzie lepszy.
|
|
13 listopad 2013
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
¬ródła neoliberalnej propagandy...
grudzień 22, 2006
pnlp
|
Do kraju tego
sierpień 3, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
|
O BANANACH I OPOZYCJI...
i jeszcze raz o bananach
styczeń 9, 2003
Artur Łoboda
|
Czy kara śmierci ograniczyłaby skalę przestępczości?
wrzesień 6, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
To boli
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
|
Jest szansa dla Polski. Nawet użyteczni durnie zaczynają myśleć
wrzesień 9, 2008
|
Idea Przystanku Woodstock?
sierpień 9, 2008
jobstalker
|
Do trzech razy sztuka?
marzec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Iran zaprzecza holocaustowi :)))
styczeń 29, 2007
Tom tłum. t.v.r.
|
"Ugly American"
kwiecień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dyktatura moneteriatu
lipiec 18, 2004
Nasz Dziennik
|
Panie Pietrzak - prosimy o bis.
sierpień 1, 2003
Artur Łoboda
|
Amerykanie zabili czterech pojmanych Irakijczyków
sierpień 27, 2008
PAP
|
"W koło Macieju"
październik 6, 2006
przesłala Elżbieta
|
POBIEGLIŚMY W MGŁĘ BEZ TOASTÓW
czerwiec 17, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Aktualizacja strony http://zaprasza.net/kolton
W zwiazku z przyjeciem do Uni Europejskiej RUMANIA i BULGARIA nalezy popraw
lipiec 7, 2007
Henry Kolton
|
NIE dla imperialistycznych "rozjemców"!
sierpień 17, 2006
Workers Vanguard
|
Ekskluzywny wywiad dla polskiej TV
sierpień 31, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kardynał o marszu gejów
maj 9, 2004
(PAP)
|
Piąta kolumna Papieża Polaka
maj 5, 2003
Artur Łoboda
|
|
|