ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
więcej ->

 
 

Chore pomysły premiera Hausnera


Parę tygodni temu rząd przyjąl pakiet oszczędniosciowy premiera Hausnera.
Jest to pakiet wyjątkowo szkodliwy dla Polski i Polakow.
Nie ustaje liberalna nagonka na emerytów i rencistów.
A to jest ich za duzo,a to trzeba wszystkich zweryfikowac,a to zamrozic na jakis czas waloryzcję swiadczen.
W 2000 roku podczas kampanii prezydenckiej Aleksandra Kwasniewskiego (vel Stotlzmana),tygodnik ''Wprost'' podal takie o to bezczelne haslo-''eutanazaja panie prezydencie dla rencistów i emerytów,skrócmy im cierpiania''.
Takich ''kwiatków'' bylo więcej.
To wprost nieslychane jak dzis w Polsce traktuje sie ludzi ''trzeciego wieku'' lub niezdolnych do pracy.

Dziś w Polsce obowiązuje system liberalny najwulgarniejszy w swojej formule.
Nawet najprosztsze kultury chronily ubogich i chorych.
Moze będziemy jak w starozytniej Grecji z zrzucac chorych,biednych,inwalidow ze skaly w przepasc bo jedynie okradają państwo?oszczędnosci w sferze administracyjnej maja wyniesc bagatela 55 mln zlotych.
Panie Hausner to są juz kpiny z ludzi.
Wiadomo,ze w Polsce na biurokracją ida potezne pieniądze (okolo 50 mld zl).
Pewnie obetnie się stołki dla starzystów lub studenciaków.
A moze zaoszczędzi sie,gdy nasze urzędasy wyjadą na staz do Brukseli?ostatnio Roman Giertych powiedzial, ze rząd ''darowal'' bankom 6 mld zl!!!.
Kazdy inteligęnty czlowiek wie, ze w obecnej Polsce rządzi bankowa lichwa. Nie tak dawno NIK ogłosil, ze banki nielusznie pobierają opłaty ze uslug, które powinny byc bezpłatne.
A rząd co? a no rząd nabral wody w usta.
Moze gdyby się dobralo do banków,to by wreszcie przestaly nas okradac?

Według ''Rzeczpospolitej'' biurokracja ma się zwiększyc w Polsce po wejsciu do UE o 20%.
Moze panie Hausner bedą to ci rencisci o ktorych pan mowil?a moze synalkowie i córeczki dignitarzy partyjnych z Sojuszu Liberalnej Demagogii?pytanie retoryczne.
Jeszcze sprawa inflacji.
Jesli rząd chce zamrozic waloryzcję swiadczen z powodu niskiej inflacji to czemu podnosi się Vat na uslugi pierwszej potrzeby? jak dziecięca ubrania czy inne tego typu rzeczy.
Rencista będzie mial do wyboru, umrzec z glodu lub z braku lekarstw.
Ten rząd jeszcze smie mienić się lewicowym, tymczasem ostatnio premier Hausner nazwal lewicowosc bezhołowiem.
Prosze nawet polityk SLD juz odrzucil lewicowość.
Trudno się dziwic,skoro nagle stal się gwiazdą liberalnych mediów,ktore skladają holdy dla grabarzy narodu
28 październik 2003

Adrian Dudkiewicz 

  

Archiwum

"Times": papież obdarza miłością całą ludzkość
sierpień 20, 2002
PAP
Kraków na falach Radia Rumuńskiego
październik 19, 2004
www.krakow.pl
Dziwne ceny usług w USA
luty 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jan Tajster dyrektorem z woli prezydenta
wrzesień 5, 2007
Bartosz Piłat, Małgorzata Wach
Czy lichwiarze przeszli na wegetarianizm?
listopad 5, 2005
Stanisław Michalkiewicz
Wielki atak rabunkowy w wysokości 700 miliardów dolarów?
październik 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Koniec Napolenow IV RP?
kwiecień 15, 2007
wasylzly
Ankieta i Judeopolonia Rzeczywistość czy zły sen?
wrzesień 28, 2006
Józef Bizoń
Moja Polsko
luty 4, 2003
Rosja jako " przyjaciel" Polski
sierpień 20, 2008
Jacobsdamm Warszawa.
Procedury - ciąg dalszy "Medalionów"
sierpień 24, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zbrodnie USA przeciw pokojowi
marzec 29, 2003
Grażyna Dziedzińska
Było pole do nadużyć w PZU Życie.
czerwiec 27, 2002
PAP
Jak wywolac powszechna rewolucje ?
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Co było "polskie", jest "prywatne"
październik 31, 2005
PAP
Czasem nachodzi mnie zwątpienie...
styczeń 13, 2009
Artur Łoboda
Pokłosie SB
maj 30, 2005
dr Leszek Skonka
Instytut Analiz Bezpieczeństwa Narodowego ProPolonia.pl
marzec 4, 2009
Dariusz Kosiur
Nastepca F-16
grudzień 6, 2006
Goska
Polacy nie umieją i nie chcą rządzić się w własnym kraju
styczeń 16, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media