ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
więcej ->

 
 

"Krew jego spadnie na nas i na syny nasze"
Politycznego szantażu wobec Husajna ciąg dalszy

Prezydent Iraku Saddam Husajn "ma jeszcze szansę, aby uniknąć wojny". W tym celu musi podjąć natychmiastowe działania i spełnić żądania Rady Bezpieczeństwa ONZ - powiedział w niedzielę sekretarz stanu USA Colin Powell.

Możliwość, iż Belgia, Francja i Niemcy zgłoszą weto w NATO w celu odrzucenia prośby USA o wsparcie w razie interwencji zbrojnej w Iraku, jest "niewybaczalna" - oświadczył Colin Powell.

"To niewybaczalne. Mam nadzieję, że Francuzi, Niemcy i Belgowie spojrzą na sprawy inaczej w ciągu najbliższych 24 godzin" - powiedział Powell.

Szef dyplomacji belgijskiej Louis Michel zapowiedział w niedzielę, że Belgia, Francja i Niemcy ponownie zablokują w poniedziałek decyzję NATO w sprawie zapewnienia Turcji - na prośbę USA - dodatkowej ochrony wojskowej przed ewentualną agresją Iraku.

Stany Zjednoczone poprosiły też sojuszników o wzmocnienie bezpieczeństwa swoich baz w Europie i o gotowość sojuszników do zastąpienia żołnierzy amerykańskich przerzucanych z Bałkanów na Środkowy Wschód.

Powell jest ponadto zdania, że plan francusko-niemiecki w sprawie Iraku nie rozwiązuje problemu. "To, czego potrzebujemy, to nie większa liczba inspektorów, lecz większa współpraca" ze strony Iraku - powiedział Powell.

W czasie weekendu media niemieckie podały, że Paryż i Berlin przygotowały plan całkowitego rozbrojenia Iraku, który pozwoliłby na uniknięcie wojny w tym kraju. Przewiduje on m.in. potrojenie liczby inspektorów rozbrojeniowych ONZ. Istnieniu planu nie zaprzeczył minister obrony Niemiec Peter Struck.
(PAP)

Czy czegoś Państwu nie przypominają powyższe żądana?

Był już taki jeden, który co chwilę podnosił nowe żądania, za każdym razem twierdząc, że są one ostateczne.
A przecież jedynym jego celem była wojna i grabież podbitych narodów.

9 luty 2003

zaprasza.net 

  

Archiwum

Gra o główna nagrodę - część II
grudzień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Członkowie RPP domagają się wyrównania za trzy lata pracy
czerwiec 25, 2002
PAP
USA wypałowują durną Europę bez wysiłku
kwiecień 10, 2008
marduk
Międzynarodówka bogaczy
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
Abp Józef Życiński powiedział
luty 11, 2003
zaprasza.net - przyjaciele Adama Chmielowskiego
Zwycięstwo Na Niby
grudzień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Niebieska Akcja - Ukraina
listopad 29, 2004
opolskoma
Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz...
wrzesień 26, 2007
.
Apel Prezydenta Miasta Krakowa do mieszkańców
listopad 12, 2006
Artyści przeciw wojnie
luty 7, 2003
A@A
Muzeum "Tysiąclecia" Żydów w Polsce
styczeń 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Manuela Gretkowska Nowa partia polityczna
listopad 29, 2006
mik4
Odszedł cesorz na słoneczną trawkę
styczeń 27, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Przyznanie się do błędu
lipiec 5, 2005
I po szkodzie Polak głupi
październik 13, 2005
Niemanie
listopad 8, 2008
Artur Łoboda
System wielobiegunowy
maj 22, 2005
przeslala Elzbieta
Zapomniany Stachniuk
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
Piosenka
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
Jak walczy libański ruch oporu
sierpień 16, 2006
z-m-k
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media