|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
więcej -> |
|
Interes Kościoła
|
|
Panuje powszechne przekonanie, iż jesteśmy krajem biednym, permanentnie na dorobku, na domiar złego od niepamiętnych lat beznadziejnie głupio rządzonym.
Nie do końca jest to prawda.
Zdarza się, że władza potrafi być nad wyraz przytomna i hojna.
Ostatnio takimi właśnie przymiotami wykazał się rząd nieboszczyka politycznego Millera.
Otóż z braku ważniejszych i pożyteczniejszych zajęć odbyło się posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Episkopatu, na którym zastanawiano się i radzono, jak po wejściu do Unii Europejskiej zachować dla Kościoła katolickiego dotychczasowe ulgi celne i inne, liczne przywileje.
Głowy nad tym osobiście łamali premier Miller z prymasem Glempem.
Do tej pory sprawa była prosta; jak Kościół chciał sobie cokolwiek z zagranicy bez cła sprowadzić, zgłaszał, że jest mu to niezbędne do uprawiania kultu religijnego, działalności charytatywnej czy oświatowej.
Na tej zasadzie Kościół mógł do Polski ściągnąć amerykański wahadłowiec i na granicy pies z kulawą nogą nawet by nie warknął.
Mówiąc krótko, nie ma na świecie takiej rzeczy, której nabycia nie można by było uzasadnić potrzebami kultowymi, charytatywnymi czy oświatowymi.
No żyć, nie umierać.
I na te dobra naszego przenajświętszego Kościoła wredna masońska Unia chce położyć łapę, a co za tym idzie, duchowieństwo z torbami puścić i Polakom wiarę odebrać.
Do tego bogobojny rząd Millera nie mógł dopuścić!
Posiedzonko z prymasem musiało zakończyć się sukcesem!
Kiedy Józef Oleksy oświadczał, iż "...interesy polskiego Kościoła nie zostaną naruszone w związku z akcesją do UE...", był tak rozpromieniony i szczęśliwy, jakby mu prymas Glemp zaproponował służenie do mszy albo przynajmniej poczęstował go przednim mszalnym winem.
My też cieszymy się razem z Józefami, że interes Kościoła nie zostanie naruszony.
Ba, rozkwitnie nawet, gdyż powiększy się o drobne 91 milionów zł. A to z tej przyczyny, iż Kościół dla celów kultowych zgromadził 160 tys. hektarów ziemi uprawnej, stając się tym samym największym w Polsce rolnikiem. A co przysługuje każdemu rolnikowi w UE - 118 euro rocznej dopłaty do każdego hektara! Jak znamy życie i rząd, na tych 160 tys. hektarów Kościół nie poprzestanie.
Wszak co chwilę słyszymy, że Kościołowi to i tamto się należy, tyle mu trzeba zwrócić i tyle dać odszkodowania. Ponieważ w naszym zdewociałym kraju ciągle obowiązuje zasada, że interes Kościoła jest zawsze w interesie Państwa, ale interes Państwa niekoniecznie jest w interesie Kościoła, Polska od wieków jest dojną krową dla katolickich duchownych.
W interesie Kościoła, czyli oczywiście Państwa, Papież ustanowił dwie nowe diecezje - bydgoską i świdnicką - oraz metropolię łódzką.
Teraz interesem Państwa jest, aby znalazły się pieniądze na pałace dla nowych ordynariuszy oraz na nowe seminaria, które są nieodłączną częścią każdej diecezji.
I słusznie, gdyż w interesie Państwa jest kształcenie nowych duchownych i doprowadzenie do stanu, w którym jeden ksiądz będzie przypadał na jedną rodzinę. Biskupi prości i ci arcy powiadają, iż dar diecezji od watykańskiego Ojca spadł na Polskę tylko po to, aby purpuraci mogli być bliżej wiernych.
PS Drogi, Szanowny Papieżu Janie Pawle II, po cóż było robić sobie tyle zachodu. Wystarczyło zlecić biskupom prostym i tym arcy, aby wyprowadzili się ze swoich pałaców i zamieszkali w blokach, drzwi w drzwi z wiernymi. Żeby porzucili swoje limuzyny i je?dzili posługiwać wiernym autobusami i tramwajami. Bliższych kontaktów z wiernymi nie można sobie nawet wyobrazić.
http://angora.pl |
|
6 marzec 2004
|
|
SOBCZAK I SZPAK
|
|
|
|
Edukacyjne wkręcania nosa w imadło
czerwiec 2, 2008
Marek Jastrząb
|
Ale ciemnota i cenzura w Polsce!
styczeń 30, 2003
antyCENZOR
|
Przedrefendalna kampania informacyjna
maj 24, 2003
|
Modlitwa o deszcz
maj 7, 2007
Marek Olżyński
|
Choinki - świąteczna kolorowanka
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
|
Zamach Stanu w Polsce
wrzesień 27, 2006
mik4
|
Teraz wszyscy posłowie chcą zaostrzenia kar
wrzesień 12, 2002
zaprasza.net
|
Sympozjum w Yad Vashem odpowiedzią na irańską konferencję o Holokauście
grudzień 16, 2006
bibula- pismo niezależne
|
Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
|
Uczciwość nie popłaca
czerwiec 12, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
NAUKA JE SEXY
kwiecień 11, 2008
Marek Jastrząb
|
Lekcja prezesa Cato Institute dla prezydenta Polski
marzec 11, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pan z Wami, Pan z nami
styczeń 13, 2005
Artur Łoboda
|
Nie kupujcie szmatławca
czerwiec 9, 2006
PAP
|
Jak oszukać PKB?
czerwiec 17, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Od Teharanu zależy zawieszenie broni w Libanie?
sierpień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Watykan nie rezygnuje w sprawie pokoju.
Wysłannik papieża jedzie do Bagdadu
luty 9, 2003
PAP
|
Wszystko w porządku – to walka o pokój!
Artykuł · specjalnie dla www.michalkiewicz.pl · 9 sierpnia 2006
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Zdekomunizować Roosevelta !!!
maj 9, 2007
marduk
|
Zbyt trudna pisownia nazw województw!
styczeń 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|