ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
więcej ->

 
 

"Demokracja Suwerenna" w Rosji, Wobec USA, Izraela i NATO


Sergjej Iwanow, minister spraw wojskowych Rosji, ogłosił w Izwiestiach, an przyjazd Bush’a, dosadny artykuł o obecnych zasadach polityki rosyjskiej. Mimo skutków kolosalnej kradzieży mienia narodowego przez „oligarchów,” głównie Żydów – skutków takich jak dalej szerząca się wśród ludności bieda i klęska demograficzna, Rosja chce odgrywać większą rolę na arenie międzynarodowej. Iwanow zaatakował dwulicowe stanowisko USA w sprawie demokracji, oraz sztuczne tworzenie histerycznej atmosfery nastrojów politycznych, w celu uruchamiania procesów obalania legalnie istniejących rządów.

Iwanow napisał tak wprost, bez ogródek i dodał, że już minął okres, w którym Rosja ponosiła duże straty w majątku narodowym, w zamian za niby przyjazne gesty i frazesy przywódców inny państw, ponieważ dziś Rosja ma wystarczające środki, nietylko żeby się bronić, ale co ważniejsza ma czego bronić. W coraz większym stopniu jest jasne, że Rosja musi być „demokracją suwerenną” bo w przeciwnym razie nie będzie ani demoracji rosyjskiej ani Rosji.

Po raz pierwszy od czasu powstania Grupy8 (G8) w 1975 roku w Paryżu w Chateau de Ramouillet, na zebraniu tej grupy nastąpił tak ważny punkt zwrotny. Kreml wykazał, że jest „blefem” amerykańska kampania propagandowa, dotycząca autorytatywnych rządów Putina. Sam Putin powiedział, w czasie wywiadu przed kanadyjskimi kamerami telewizyjnymi CTV, że „Kryteria demokracji są stosowane w propagandzie jako narzędzie wpływów obcych, na sprawy wewnętrzne Rosji, w celu manipulowania nimi...Tylko tacy, którzy sami zawsze ściśle honorują prawa człowieka, mają moralne prawo krytykować innych.” W tym najwyra?niej Putin nawiązał do skandalicznch tortur sytosowanych w Abu Gharib pod Bagdadem i w Guantanamo na Kubie.

Putin powiedział, żę media w USA są chytrze (sophisticated) manipulowane i że salwy propagandowe propagandy przeciwko Moskwie, mają na celu wyłudzanie korzyści materialnych (co faktycznie często miało miejsce). Putin powiedział, że okres takich zabiegów politycznych dobiegł końca.

Pozycja Rosji w sprawie Iranu atakownego przez USA i Izrael stała się bardziej stanowcza, zwłaszcza w zakresie pokojowego stosowania energii nuklearnej w chwili kiedy Izrael dysponyje 300 bombami nuklearnymi, podczas gdy Iran nie ma ani jednej bomby nuklearnej. Jednocześnie zapraszanie Gruzji do NATO irytuje Moskwę, zwłaszcza po uruchomieniu przez USA wielkiego rurociągu z Baku do południowej Turcji, nad Morzem Śródziemnym.

Putin powiedział że Rada Bezpieczeństwa ONZ powinna wysłuchać sprawę Osetii. Jednocześnie w Moldowie separatyści „trans-dniestowi” ogłosili referendum 17go wrzesnia, 2006, żeby zadecydować czy ich teren może „swobodnie” przyłączyć się do Rosji i funkcjonować tak, jak Królewiec. Podobne głosy odzywają się w Abhazji. Tymczacem załamanie się polityczne „pomarańczowej rewolucji” na Ukrainie jest poważną porażką strategiczną USA.

Likwidacja Szamila Besajewa w Czeczenii jak i wzrost dochodów z przemysłu naftowego wzmacnia pozycję Rosji, która ma spłacić wszystkie swoje długi Klubowi Paryskiemu 21 sierpnia, 2006, przy jednoczesnym ogłoszeniu całokwicie wolnej wymiany rubla na rynku międzynarodowym, tak że rubel staje się międzynarodową walutą w handlu ropą naftową i gazem ziemnym i innymi strategicznymi materiałami.

Putina popiera 70% obywateli rosyjskich a Bush’a 30% obywateli USA. Tylko załamanie się cen płynnego paliwa mogłaby osłabić pozycję Rosji wobec USA. Nie zanosi się na spadek cen płynnego paliwa, wobec sjonistycznej polityki USA i Izraela na Bliskim Wschodzie.

Chiny nie zdradzają ochoty przystąpienia do G8, ponieważ w czasie starań Moskwy o permanentne członkowstwo w tej grupie, Rosja była traktowana jak obwatel drugiej klasy, według artykułów, które pisze Ruan Zongze, z Chińskiego Instytutu Studiów Międzynarodowych. Po spotkaniu w Pertersburgu Grupy8, odbędzie się w Moskwie spotkanie u szczytu Wspólnoty Nieależnych Państw, byłych republik sowieckich, podczas gdy obóz trans-atlantycki, cierpi na trudności w uzgadanianiu stanowiska wobec inicjatyw amerykańsko-izraelskich ma Bliskim Wschodzie.

W tym stanie rzeczy, niektórzy nazywają NATO „pęczniejącym balonem gorącego powietrza.” Interwencja USA i Żydów amerykańskich takich jak Soros, na Ukrainie, po krótkim okresie wrostu gospodarczego, doprowadziła obecnie do załamania się ekonomicznego tego państwa. Nie pomaga jedności NATO rurociąg na dnie Bałtyku z Rosji do Niemiec, który to projekt ma kosztować dziesięć i pół miliara daolarów.

Więzy USA z Japonią osłabia porozumienie tej ostatniej z Rosją na następne 15 lat, w sprawie dostaw z zasobów energetycznych na Sahalinie, gdzie ocenia się rezerwy ropy naftowej na 150 milionów ton, oraz 500 milionów metrów kubicznych gazu ziemnego. Tak więc na rynkach energetycznych Europy i Azji USA jest słabsze od Rosji, która dąży do jej wersji zabezpieczania dostaw energi za pomocą udzialu Rosji, nie tylko w produkcji, ale też w transporcie i w bezpośredniej sprzedaży paliwa w stacjach obsługi.

Ku irytacji sjonistów, Putin powiedział że on może pozytywnie oddzialywać na Bliskim Wschodzie, dzięki jego kontaktom z Hamas i Hezbollach i że Iran jest regionalnie bardzo wpływowym państwem, które może być pomocne w załagodzeniu konfliktu w Libanie, bombardowanym przez Izrael. Putin powiedział, że Izrael ma dużo dalej idące plany, niż uwolnienie dwu jeńców żydowskich w Libanie i że Izrael może się zawie?ć myśląc, że ma tak wielką przewagę militarną. Tak więc „demokracja suwerenna” w Rosji daje o sobie znać w stosunkach z USA, z Izraelem i z NATO.


pogonowski.com
21 lipiec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Recenzja książki W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZŁOŚĆ POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku - część druga
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
*Teleekspres* nie *Teleexpress*
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Matrix
maj 6, 2003
zapodał z Michael Journal - "jasiek z toronto"
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej Sktót tłumaczenia transkryptu wystąpienia Putina w Monachium
luty 14, 2007
tłumacz
Wspomnienia Kazimierza Laskarysa
marzec 5, 2008
Elzbieta Gawlas
Klęska Ameryki
kwiecień 4, 2003
Andrzej Kumor
Antypolonizm żydowski to nic nowego...(4)
lipiec 7, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Strategia dla pokoju
sierpień 25, 2008
Artur Łoboda
Wiersze tylko na Jutro
listopad 11, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Mistrzowie infantylizmu
wrzesień 19, 2004
Terror Żydów przeciwko Żydom - Część druga: Pogromy na Bliskim Wschodzie
czerwiec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Głos przeciw liberalizmowi (polemika z Red. S. Michalkiewiczem)
styczeń 23, 2007
Dariusz Kosiur
Gwiazdy Baletu Teatru Bolszoj w Polsce
styczeń 8, 2004
Makroconcert Sp. z o.o.
Warto poczytać książkę Putina o judo
luty 21, 2008
marduk
Samoobrona będzie usuwana z komisji wyborczych siłą?
czerwiec 7, 2004
PAP
Przyklad kuszenia Polakow wziety z Rzeczypospolitej.
grudzień 20, 2007
W.M.
Pani doktor Halino Zamel, Kocham Panią! Pani doktor Halino Zamel
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
Polityka Wschodnia RP
marzec 31, 2006
Adam Wielomski
Anarchists Endorse Wolfowitz for World Bank President
marzec 20, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Ach te media. Fantazja u nich, że hej!
lipiec 30, 2004
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media