|
Po 10 latach - nagroda
|
|
A pamieta Pani, ze ja zawsze podkreslalem znaczenie Pani zaangazowania na Rewirach (Rewiry gajowego Maruchy) i powiadalem, zeby sluchac, co Pani ma do powiedzenia (abstrahujac juz od Sierpniowych Wspomnien). Tak bylo do momentu \ referendum. Potem to cokolwiek sie by zrobilo, to musztarda po obiedzie.
Aby generalizowac katolicyzm, nie mam i nigdy nie bede miec wystarczajaco wiedzy, poza tym biore pod uwage manipulanctwo tych, ktorzy woleliby, zeby nas nie bylo. Za maly sie czuje, zeby sie w tej materii wypowiadac autorytatywnie, a na kolejna schizme nas zwyczajnie nie stac. Najbezpieczniej jest zyc i myslec zgodnie z Natura, mniej wazne, jak owa Natura ma na imie. Bo mysl nalezy do Natury, a w ogole to na poczatku bylo Slowo.
Korzystajac z okazji, (przepraszam za odbieganie od meritum), jeszcze raz dziekuje Pani za inspiracje w sprawie Praslowian. Po ksiazeczce Tak Byc Moglo, ktora juz zostala wydana, niestety prywatnym kosztem, dokonczone jest powiescidlo przygodowe Slowianka, a w trakcie pisania znajduja sie Opowiesci Starodawne. Opieramy sie wraz z pania Ilustratorka na linkach dostarczonych przez Pania i linkach od tych linkow, oraz na arcyciekawych rozwazaniach na witrynie Wandaluzja. Poniewaz apetyt rosnie w miare jedzenia, polykamy wszystko, co dotyczy akcji, ale gdy nam pan Roman podeslal materialy o Scytach i Sarmatach, tosmy zwatpili, czy zycia starczyc bedzie, zeby sie przez to przebic. Nie jest nasza intencja pisanie rozpraw historyczno obyczajowych, oboje z pania Ilustratorka jestesmy technologami chemii, ale interesuje nas zycie dodzienne w czasach okolo dwoch tysiecy lat wstecz.
Wybaczy Pani dygresje.
Pozdrawiam.
P.
*******************************************************************
Drogi Panie Pawle
Pana list jest dla mnie wielka nagroda za 10 lat walki.
Blagalam o ratunek dla Polski. Bilam na alarm.Wirtualnie krzyczalam na caly swiat
Najczesciej reakcja czytelnikow bylo milczenie, albo bardzo bolesne obrzucanie mnie oszczerstwami, anonimami pelnymi klamstw.
Pana list jest najwieksza nagroda i innej niepotrzebuje.
Teraz czas na zmiane metod walki.
Pierwszym celem musi byc walka o uratowanie Narodu Polskiego. Cala prace rozpoczac od poczatku. Odkryc cala prawde o historii Narodu Polskiego i Panstwa Polskiego.
Wiele narodow juz przestalo istniec na przestrzeni historii. Nie wolno dopuscic, by zginal Narod Polski.
Nalezy doprowadzic do usuniecia z ministerstwa edukacji wroga smiertelnego minister Hall. Zgromadzic ludzi, ktorym istnienie Narodu Polskiego jest najwaznisjsze.
Niech to bedzie ogolnopolski protest przeciwko jej wrogiej dzialanosci.
Niech powstanie lobby Polskich Patriotow, ktrorzy zjednocza sie w calej Polsce i wyznacza sobie cele, ktore beda realizowane planowo i w sposob zdyscyplinowany.
Bardzo serdecznie pozdrawiam
Elzbieta Gawlas
|
|
23 listopad 2011
|
|
Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
Przewodzą nam partyjni pacani i cwaniacy
listopad 4, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tajemnica spowiedzi samobojczego spiskowca
kwiecień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie zmarnować tej szansy
październik 18, 2003
Nasz Dziennik
|
Milion do wyparcia
sierpień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy 1 000 000 zł to dużo?
kwiecień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bez prywatyzacji dług publiczny może przekroczyć 50%
sierpień 27, 2002
PAP
|
Kolejny dzień
marzec 20, 2007
|
Kolejna odsłona matactw polskiej hołoty politycznej
maj 10, 2005
PAP
|
Muzeum ściągawek
kwiecień 4, 2007
Magda
|
Plan unijny zniszczenia wsi polskiej?
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Balcerowicz - portret doktrynera.
marzec 21, 2006
Przedruk
|
Czy zbliża się koniec imperialnej polityki USA na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Instytut Prowokacji Narodowej
maj 22, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Wspomnienie z dzieciństwa
listopad 26, 2007
Artur Łoboda
|
Diana żyłaby, gdyby...
sierpień 31, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Skarga Ojczyzny
maj 14, 2003
przesłała Elżbieta
|
Przegrana Leppera
wrzesień 22, 2006
Władysław Chmiel
|
Anons matrymonialny
styczeń 13, 2006
zn
|
Czy Amerykańscy Demokraci będą mieli inne zdanie o "tarczy"?
sierpień 17, 2008
PAP
|
W Polsce atmosfera powyborcza,w Szwecji przedwyborcza.
październik 6, 2005
zygi zza morza
|
|
|