ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
więcej ->

 
 

Milczenie niektórych owiec i głos pasterzy

Milczenie owiec i pasterzy? Finis Poloniae ?

ks. St. Małkowski, wt, 15/04/2008


My nie możemy nie mówić - w ten sposób apostołowie św. Piotr i św. Jan postawieni przed sądem Sanhedrynu dają świadectwo wolności w prawdzie słowa Bożego przeciw tym prześladowcom, którzy chcą zamknąć im usta i narzucić posłuszeństwo ustawom ludzkim według woli sprawujących władzę, przeciw prawu Bożemu i posłuszeństwu woli Boga (Dz 4, 19-20).

Milczenie, gdy trzeba mówić, jest antyświadectwem, odmową świadectwa danego prawdzie. Nieprawdziwy, bo niewierny Bogu i ludziom traktat reformujący Unii Europejskiej powinien być odrzucony przez panstwa i narody, jeżeli one mają tworzyć wspólnotę ojczyzn i żyć. Ów traktat ustanawia socjalistyczne państwo totalitarne, którego celem jest zniszczenie ludzkich wspólnot.

I oto obłudnie deklarowana demokracja przekształca się w zakamuflowany, a następnie jawny totalitaryzm, zgodnie z przestrogą wypowiedzianą wielokrotnie przez sługę Bożego Jan Pawła II. Ze złodziejskim pośpiechem traktat narzucany jest Polakom nieświadomym jego istoty.

Owce milczą, bo są oszukane, i nie wiedzą, co im grozi. Ale dlaczego milczą pasterze, którzy wiedzą więcej niż owce? I nie tylko wiedzą, ale ponoszą odpowiedzialność za owce, za nasz Naród, naszą znowu zniewalaną Polskę.

Ks. Stanisław Małkowski


Komentarz

Niesmiale glosy "owiec" sa uciszane przez glosnych pasterzy
Autor: Ryszard A. Kusm..., wt, 15/04/2008 - 20:09
Ryszard A.Kusmierczyk

Trafnie i zwiezle ujeta diagnoza stanu dusz tejze owczarni.
Coz jednak maja zrobic te biedne "owce", ktore staraja sie przekazywac swoje obserwacje i uwagi innym "owcom" a sa zagluszane skutecznie przez arcypasterzy ?

Prosze bardzo- przyklad, ktory mam zamiar rozwinac bardziej w oddzielnym artykule, gdyz doszedlem do wniosku, iz nalezy te sprawe upublicznic.
4 kwietnia br. a wiec dwa dni po ratyfikacji traktatu lizbonskiego, metropolita archidiecezji lubelskiej, Abp. J.Zycinski wyglasza referat nt. "Rola Kosciola wobec przemian w Polsce" Wyklad ten wyglasza w...siedzibie konsulatu RP w Toronto!
W trakcie uroczystosci wrecza medal senatu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego nadany Kanadyjskiemu Towarzystwu Przyjaciol KUL.
Dewiza KUL a wiec i TPKUL jest Deo et Patriae.
Od wielu lat pelnie funkcje spoleczna dyrektora w ZG tego Towarzystwa Przyjaciol KUL i przed uroczystoscia zaproponowalem azeby wreczenia tego medalu dokonac np. w ktorejs z polskich parafii w Toronto a nie w konsulacie.
Oprocz tego napisalem, ze w swietle tego, co sie wydarzylo w Polsce z ratyfikacja traktatu, jak tez istnienia tzw. czarnej listy Sikorskiego, nie uwazam za stosowne spotykac sie z pracownikami MSZ i w dodatku w siedzibie konsulatu.
Niestety, arcybiskup wyglosil swoj wyklad i wreczyl tez ten medal w konsulacie.
Jak to sie ma do gloszonej przez PO oddzielenia Kosciola od Panstwa ? Pozostawiam do Panstwa oceny.
Nadmienie, ze dzien pozniej, w kosciele sw.Kazimierza w Toronto arcybiskup wreczal podobny medal Ksiezom Oblatom z Kanady.
Czyli mozna bylo zrobic, tak, jak proponowalem ale komus zalezalo bardzo na naglosnieniu arcypasterza a wyciszeniu "owieczek".
Co na to ksiadz Autor tego artykulu ?


http://www.prawica.net/node/11363
15 kwiecień 2008

przesłala Elżbieta Gawlas 

  

Archiwum

Warmia czy Mazury, drzewo czy drewno, Ubiji czy Ubii?
listopad 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
U progu
Kabaret Klika

listopad 18, 2003
www.kabaret-klika.prv.pl
Dlaczego Polacy nie znają historii Świata?
maj 23, 2008
Artur Łoboda
KONWENT ORGANIZACJI NARODU POLSKIEGO
październik 14, 2004
Wojna o ropę
marzec 22, 2003
Adam Bieniek
Jeśli Bóg o nas zapomniał
maj 27, 2005
Wojciech Kozłowski
Co pomaga zrozumieć czym był komunizm
luty 26, 2009
Jadwiga Staniszkis
Tsunami korupcji sejsmologow w... USA i Tajlandii
styczeń 7, 2005
Mimister ROSTOWSKI bez obywatelstwa polskiego
listopad 19, 2007
boukun
Ludożerczy kapitalizm a wolny rynek w Polsce
sierpień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kilka uwag o pieniądzu
kwiecień 26, 2007
Bogdan
Ta paranoja trwa dalej
październik 16, 2008
PAP
Jeden z tysięcy karierowiczów ...
kwiecień 30, 2004
Były pracownik Optimusa przed prokuratorem. Protest Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych
lipiec 7, 2002
PAP
Bush Chce Zmian w Iranie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Prokuratorski rynsztok
maj 1, 2003
PAP
W białych rękawiczkach
listopad 27, 2002
Adam Zieliński
Z frontu walki z faszyzmem
sierpień 4, 2006
®© Stanisław Michalkiewicz
Stary Wiarus
luty 26, 2006
przeslala Elzbieta
Sprzedać, byle szybciej sprzedać
styczeń 29, 2003
Radio Zet
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media