ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
więcej ->

 
 

... pomniejszają rolę szczytu G8, a zwłaszcza Rosji i Putina ...

Odbywający się aktualnie w Niemczech szczyt G8 to spotkanie przywódców 8-miu najbardziej uprzemysłowionych krajów świata. Po prawej stronie gospodyni Kanclerz Merkel posadzono Prezydenta W. Putina, a po lewej Prezydenta GWB. Tak jest zdaniem wszystkich niepolskojęzycznych agencji prasowych na świecie.
Bush ready to meet Putin to improve ties
They sit down later Thursday on the sidelines of a summit of the world's eight major industrialized democracies being held at this seaside resort.
Bush gotów spotkać się z Putinem dla poprawy stosunków. Zasiądą w pó?ny czwartek po przeciwnych stronach na szczycie 8 potęg przemysłowych świata odbywającym się w nadmorskim kurorcie.
http://news.yahoo.com/s/ap/20070607/ap_on_re_eu/bush
Putin " prawą ręką" Merkel
Za okrągłym stołem po prawej ręce gospodyni posadzono WP, a po lewej, GWB.
http://www.lenta.ru/news/2007/06/07/g8/
Na szczycie Wielkiej Ósemki Prezydent WP ocenił zagraniczne inwestycje Rosji w roku 2006 na 140 miliardów dolarów
http://www.lenta.ru/news/2007/06/07/count/

.................................
A jak to wygląda w oczach zawistnych karłów? Jakie kraje są reprezentowane, jakie kryteria kwalifikacji, kto osobiście przyjechał i jakie perspektywy osiągnięcia czegokolwiek? Pośmiejmy się...

Szczyt G8 - udało się rozwiązać jeden problem?
Przywódcy państw G8 - siedmiu najbardziej uprzemysłowionych krajów świata i Rosji - rozpoczęli ....
W położonym nad Bałtykiem niemieckim uzdrowisku gospodarz spotkania niemiecka kanclerz Angela Merkel podejmuje prezydenta USA George'a W. Busha, premiera Wielkiej Brytanii Tony Blaira, prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego, premierów Japonii - Shinzo Abe, Włoch - Romano Prodiego i Kanady - Stephena Harpera oraz prezydenta Rosji Władimira Putina.
http://wiadomosci.onet.pl/1549641,12,item.html
Szczyt mieszanych uczuć
http://wiadomosci.onet.pl/1237957,2678,kioskart.html
Niemcy: Polak skazany za udział w zamieszkach
http://wiadomosci.onet.pl/1549632,12,item.html
Rosyjska prasa: Putina czekają trudne spotkania
Rosyjskie gazety, zapowiadając dzisiejsze rozmowy na szczycie G8 w Niemczech, piszą, że dla rosyjskiego prezydenta będą to bardzo trudne spotkania. Dzienniki przypominają że pozostali uczestnicy szczytu mają do rosyjskiego przywódcy wiele niełatwych pytań.
http://wiadomosci.onet.pl/1549620,12,item.html
Szczyt G8 - antyglobaliści zbierają siły
Po kilku dniach rozruchów i zamieszek, w tym po starciach i próbach przełamania blokad, noc z środy na czwartek, pierwsza po rozpoczęciu szczytu G8 w Hailigendamm na północy Niemiec, przebiegła stosunkowo spokojnie.
Jak podała nad ranem policja, o świcie grupy demonstrantów liczące w sumie około tysiąca osób, nadal gromadziły się w kilku miejscach w pobliżu dwunastokilometrowego, wzmocnionego zasiekami ogrodzenia wokół bałtyckiego kurortu, goszczącego od kilku godzin szefów państw i rządów siedmiu najbardziej rozwiniętych gospodarczo państw świata (USA, Japonia, Niemcy, W.Brytania, Francja, Włochy, Kanada) oraz Rosji.
http://wiadomosci.onet.pl/1549584,12,item.html
Szczyt G8 - ziemniaki naszpikowane gwo?dziami przeciwko policji
Działacze organizacji Greenpeace próbowali wręczyć obradującym w Heiligendamm przywódcom krajów G8 apel wzywający ich do podjęcia podczas szczytu wiążących zobowiązań w sprawie ochrony klimatu.
Pięć pontonów i łodzi wpłynęło do zakazanej strefy przybrzeżnej wokół Heiligendamm. Interweniowała policja. Policyjne motorówki zmusiły łodzie Greenpeace do odwrotu. Co najmniej jeden ponton został wzięty przez policyjną fregatę na hol.
Jak powiedział rzecznik Greenpeace Daniel Mittler, jego organizacja domaga się od krajów G8 zobowiązania do ograniczenia wzrostu ocieplania klimatu do 2 stopni oraz redukcji emisji gazów do atmosfery o 50 proc. do 2050 roku. - Jeżeli przywódcy G8 nie zapiszą tych celów w dokumencie końcowym, szczyt będzie można uznać za fiasko - powiedział Mettler.
http://wiadomosci.onet.pl/1549678,12,item.html
No i jeszcze wybór najbardziej partriotycznych komentarzy, głos polskiego ludu:
.....................
A co Rosja ma anulować jak to jest biedak
G 8 ONA TYLKO MOŻE POPATRZEĆ JAK TO ROBIˇ PAŃSTWA DEMOKRATYCZNE
~OBSERWATOR, 07.06.2007 06:15
A Rosja to pryszcz ?
Przecież to Rrosja jest największym trucicielem i niszcicielem środowiska. USA i Japonia poradzą sobie, ale rosjanie ze swoją zacofaną technologią będą truć, truć,truć, truć, truć itd do końca świata i jeszcze jeden dzięń
~rex2, 07.06.2007 12:21
Tak sie spotykają Za miliony dolców, gadają kilka dni i i tak ... z tego wychodzi. Gadające głowy sie znalazły.
bgw@vp.pl, 07.06.2007 12:26
Polak o miękkim kręgosłupie ideologicznym...
Przyznał się jako jedyny; zero solidarności z towarzyszami i skłonność do współpracy z burżuazyjnymi siłami represji.Konformizm czystej wody.
~lewy, 07.06.2007 10:28
7 czerwiec 2007

tłumacz 

  

Archiwum

Kłopoty (nie tylko Blaira)
sierpień 11, 2003
Maciej Łętowski
7 mld zł deficytu Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
maj 18, 2004
W czyim imieniu występują?
wrzesień 8, 2004
Czy Irakijczycy zjednoczą się przeciwko USA?
styczeń 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
USA uchwalają ustawę GLOBALNA ŚWIADOMOŚĆ ANTYSEMITYZMU
maj 8, 2004
cywilizowany
Stwórca wiecznych praw przyrody
sierpień 16, 2007
Marek Głogoczowski
Kwaśniewski: Europa ofiarą snów o panowaniu
maj 8, 2005
Prezydenckie menu
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Nowe elity
kwiecień 16, 2008
przeslała Elżbieta Gawlas
WEJŚCIE DO UNII EUROPEJSKIEJ POZBAWI POLSKĘ SUWERENNOŚCI !
kwiecień 22, 2003
przesłała Elżbieta
"Dokonania" Banku Światowego i MFW
luty 29, 2004
Walden Bello i Shea Cunningham
Szaron Profanacja
luty 5, 2006
Bogusław Maśliński
Skorzysta z rady ekspertów.
grudzień 21, 2002
Artur Łoboda
Mossad Has Murdered 530 Iraqi Scientists, Academics
maj 15, 2006
Gdzie się podziały pieniądze z Planu Paulsona
styczeń 12, 2009
Hołd ofiarom grudnia 13.XX.1981 Dla mojego brata Antoniego Browarczyka
grudzień 13, 2005
Grażyna Browarczyk
Gdzie nadzór nad społecznym mieniem?
lipiec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Fałsz, obłuda i zakłamanie
styczeń 28, 2008
Artur Łoboda
Czy Państwo musi być bezradne wobec koszmarnych cen mieszkań?
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zwycięstwo Zależy Od Irakijczyków
kwiecień 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media