|
Piesni polskie
|
|
http://www.youtube.com/user/Tatulek33?gl=PL&hl=pl&hl=pl#p/a/u/0/P5Yaf78eRt8
Ten polski hymn wspolczesny jest z bardzo niebezpiecznym przeslaniem - przejdziem Wisle, przejdziem Warte, bedziem Polakami !!!
Kochana Rota , to jest to, co ja czuje.
Piesn Czarna Madonna jest napisana na czesc Matki Boskiej czestochowskiej, ktora jest Hinduska z malym hinduskim dzieckiem na reku. Dawni Polacy nie mieli pojecia, jak wyglada Hindus, ale mysle, ze dzisiaj Polak to juz wie. Oryginalny obraz jest bez koron, ktore deformuja urode. Ktos ten obraz do Centralnej Europy podrzucil ! Jaka mysl przyswieca temu zwiastunowi ? Islamizacja Zachodniej Europy trwa od polowy lat 70-tych. Najpierw do Anglii sprowadzono wszystkich kolorowych, ktorym w krajach kolonizowanych wydano brytyjskie paszporty. Najpierw dotyczylo to oczywiscie Hindusow, w pozniejszych latach Chinczykow z Hongkongu, Kenijczykow i innych wspolbratymcow. Kraje niemieckojezyczne sprowadzily Turkow. Francja tubylcow ze swoich kolonii. Dzisiaj we Francji jest juz ich ponad 20 milionow. W szwedzkim Sztoholmie przewazaja kolorowi. Nikt dzisiaj nie podaje ogolnej liczby kolorowych w Europie, ale na oko widac, ze jest ich przytlaczajaca ilosc. Za dziesiec lat rdzennych Europejczykow nie bedzie juz widac, tym bardziej, ze Unia Europejska ma przyjac jeszcze w tym roku 20 milionow Hindusow.
Ta hinduska Matka Boska i miejsce jej pobytu, jest moze Mekka dla azjatyckiego islamu, ktory wreszcie Europie zostanie narzucony, bo jest go latwiej kontrolowac jak chrzescijanstwo. Islam jest religia egzekwujaca kary za niestosowanie sie do praw koranu. Wladza bedzie wiec mogla w wiekszej karnosci trzymac wolnych Europejczykow. Za wipicie kieliszka wodki, Koran przwiduje kare chlosty, a za rozmowe z obcym facetem - ukaminowanie itd.
Przestanmy wiec czcic ta Czarna Madonne i najlepiej zniszczmy ja lub wywiezmy z Europy. Oddajmy tym, do ktorych ona jest podobna i kogo reprezentuje. Nikt w islamie nie modli sie do Pana Jezusa ! Nie wolno nam tez zapominac, ze religia chrzescijanska pochodzi z Europy i ze do tej pory wizerunki swietych byly do nas podobne. Czasem sie wrzuca w jakims miejcu grosik, zeby w to miejsce przyjechac jeszcze raz - czasem na stale ! Tak traktuje ta Czarna Madonne z hinduskimi korzeniami.
|
|
10 październik 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Skąd Ty Marylo czerpiesz te swoje brednie?
Jeden tekst - za drugim się od nich roi!
Madonna Cęstochowska to obraz z kręgu kulturowego grecko-ruskiego.
W średniowieczu bardzo często używano bieli ołowiowej-która bardzo szybko czerniała.
Dlatego twarz Madonny jest taka ciemna. Podobnie - jak wielu ikon.
Dopiero użycie bieli tytanowej i bieli cynkowej wyeliminowało szybki proces czernienia. Ale i tak obrazy ciemnieją.
Pamiętać należy, że do XIII wielu cała wschodnia część Polski od Tarnowa - na wschód - była pod wpływem ruskim. Nie myz z rosyjskim - bo to kilka wieków później. |
|
2010-10-10
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Mnie uczono w latach 60-tych, ze nikt nie wie, skad sie wzial obraz czestochowski Matki Boskiej z Dzieciatkiem.
Obraz jest ozdobiony zewnetrznie. Jest to kamuflaz, ktory niweczy obejrzenie prawdziwych postaci, ktore swiadcza o ich pochodzeniu. Wszak swoista uroda charakteryzuje sie kazdy czysty narod. Matka Boska wiszaca w Czestochowie i jej Dzieciatko szczegolnie jest Hindusem. Karnacja Matki Boskiej tez o tym swiadczy. |
|
2010-10-19
Goska
|
|
|
|
Dlaczego Rosja chce być znowu superpotęgą?
październik 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polaków będzie mniej
lipiec 19, 2002
PAP
|
Nadzór w USA , Terror i Kłamstwa
czerwiec 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Misja"
kwiecień 18, 2003
|
Kariera Hitlera i Jego Zemsta na Polsce
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prace dyplomowe i magisterskie
styczeń 18, 2006
|
Sejmowe komisje za liberalizacją zasad finansowania partii
lipiec 17, 2002
PAP
|
Wideo z zabójstwa Saddama
grudzień 31, 2006
Dorota
|
Prezydent poparłby rząd Marka Belki
październik 8, 2004
|
Wspólnik Tomasza Grossa
luty 19, 2007
Artur Łoboda
|
Statystyka
luty 22, 2008
Marek Jastrząb
|
Bible Is Hate
kwiecień 14, 2008
przysłał ICP
|
Spadkobiercy zbrodni komunizmu
marzec 30, 2005
|
Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
|
Zdradzeni
wrzesień 10, 2007
..
|
Opoka wyższości Żydów nad nie-Żydami
kwiecień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Być człowiekiem
grudzień 4, 2006
Krzysztof Wołod?ko
|
Premier wierzy, że Polacy zaakceptują konstytucję UE
październik 29, 2004
|
Płażyński: zmiany pokłosiem kryzysu w rządzie
lipiec 5, 2002
PAP
|
Rada Programowa Krakowskiego Biura Festiwalowego
styczeń 18, 2006
|
|
|