ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
więcej ->

 
 

List otwarty do biskupa J.Życińskiego


Abp. Metropolita J.Życiński

Wasza Ekscelencjo,

Nie często zdarza się wiernym zwracać się listownie do hierarchów Kościoła.
Wierni bowiem z zasady pokładają pełną nadzieję i zaufanie w swoich duchowych przewodnikach i Kościele. Kościół polski był przez całe
Tysiąclecie z Narodem a Naród nigdy się nie zawiódł.
Czyżby nowe Tysiąclecie miało oznaczać odejście od tej świętej zasady?

Stanowisko Księdza Arcybiskupa w sprawie żałosnego ataku Wałęsy na Radio Maryja, i nie tylko, budzi wiele rozterek i niepokojów wśród wiernych w Ojczy?nie i na całym świecie. Radio Maryja będące jedynym wolnym głosem w Ojczy?nie jest cenione w sposób niewspółmierny z jakimkolwiek innym ośrodkiem informacji. Radio Maryja jest także nieocenionym żródłem ewangelizacji zbliżającym do Chrystusa miliony ludzi na świecie. Chyba nikt poza samą Stolicą Apostolską nie może się poszczycić podobnymi osiągnięciami. Również w dziele przekazywania wolnej prawdy Narodowi nikt inny nie uczynił tak wiele jak Radio Maryja i Telewizja Trwam. Za całokształt swojej, jakże trudnej działalności winni jesteśmy wszyscy, również hierarchowie Kościoła, wielką wdzięczność. Tymczasem istnieje wiele wpływowych sił, którym prawda głoszona przez Radio Maryja przeszkadza.
Siły te niestety uwidaczniają się również wśród niektórych biskupów Kościoła polskiego. I to boli, bardzo boli serca wiernych. Bardziej bowiem boli cios zadany od przyjaciela aniżeli od rzeczywistego wroga. Stanowisko Waszej Eminencji budzi również wielki ból.

Czyżby Wasza Eminencja był przeciwny ujawnieniu prawdy, prawdy jakże trudnej i bolesnej dla Narodu? Czyż Naród nie ma prawa oczekiwać ujawniania prawdy o prawie codziennych aferach, o okrutnych czasach wszechwładzy Urzędu Bezpieczeństwa, o "świetlanej" kierowniczej roli zbrodniczej PZPR?  Kto i kiedy wreszcie dokona sprawiedliwej oceny tych czasów i ich ludzi. Czyżby Wasza Ekscelencja był przeciwny ujawnieniu tych prawd? Jakże to wytłumaczyć?

Zwracamy się do Waszej Eminencji o dogłębne przemyślenie swoich poczynań.
Nie służy to bowiem jedności w polskim Kościele. Wiele szkody już zostało poczynionej w wyniku takich postaw. I w tej sprawie, o czym Wasza Eminencja dobrze wie, Naród nie będzie tolerancyjnym i sam status arcybiskupa nie zdoła uchronić Waszej Eminencji od prawej oceny. Ocena może okazać się całkiem nieprzystającą do godności arcybiskupa w Polsce. A w tej sprawie panowie Kwasniewski, Urban, Borowski, Oleksy czy Frasyniuk księdzu nie pomogą. Nie są wiarygodni w oczach Narodu.

Cieszymy się, że Episkopat Polski ma zamiar rozważyć rolę Radia Maryja, Telewizji Trwam, Ojca Tadeusza Rydzyka i ufamy, że w składzie Episkopatu znajdzie się dostateczna liczba biskupów aby w sposób wyważony, sprawiedliwy uznać wielką ich rolę w dziele wierności hasłu BÓG, HONOR i OJCZYZNA., w dziele głoszenia prawdy, nawet jeżeli ta prawda jest bolesną. Wypada się modlić o mądrość Epikopatu aby wreszcie położyć kres tym, nielicznym na szczęście, żałosnym wystąpieniem niektórych hierarchów Kościoła.

Sczęść Boże
Anna i Jan Kułach

573 Schubert Pl., NW
Calgary, Alberta, T3L 1X3
Canada
Otrzymują: Wszystkie diecezje i archidiecezje w Polsce

26 luty 2005

 

  

Archiwum

Przemówienie Dorna, którego nie chciano słuchać
listopad 23, 2007
Ludwik Dorn
Wniosek USA do ONZ: wprowadzić powszechny zakaz negowania Holokaustu!
styczeń 24, 2007
bibula- pismo niezależne
Izrael: Iran zastąpił Irak
wrzesień 23, 2004
PAP
w Zimnej Wodzie
wrzesień 19, 2006
przesłał Krzysztof Cierpisz
"Oni" już się wybrali
listopad 10, 2003
"Antykorupcyjne" zamki
luty 10, 2005
(PAP)
Faszyzm Po Żydowsku
lipiec 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Cywilizowana" Unia której pragniemy
kwiecień 28, 2003
IAR
Religijne korzenie liberalizmu
grudzień 7, 2006
Izrael Szamir
Samobójstwa weteranów z Iraku i Afganistanu
listopad 14, 2007
AFP
Oświadczenie Primum Non Nocere - o protestach Służby Zdrowia i ustawie 203
luty 16, 2005
dr Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Löpper ... ?
luty 10, 2004
przysłał Adrian Dudkiewicz
Czy Następny Akt Międzynarodowego Terroru Wnet Nastąpi?
luty 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ameryko, obud? się!
październik 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jest szansa dla Polski. Nawet użyteczni durnie zaczynają myśleć
wrzesień 9, 2008
Budowa "Wielkiego Izraela" w Geopolitycznej Panoramie Świata
marzec 2, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Azyl i ambasady w wydaniu demokraci.pl
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
Akt oskarżenia w sprawie śląskiej afery korupcyjnej
czerwiec 28, 2002
PAP
Rzeczpospolita pomieszana
czerwiec 11, 2007
Olaf Swolkień
Odwracanie kota ogonem
październik 25, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media