|
Nie głosujesz? masz prawo narzekać na Rząd!
|
|
Nie głosujesz, to masz prawo narzekać na rząd, ale tylko w jednym przypadku.
System wyborczy w PRL-bis został tak skonstruowany, że niezależne od tego - na kogo będziesz głosował - to władzę zawsze przejmą pachołki światowego kapitału.
W roku 2007 istniałą bardzo poważna - społeczna nadzieja, że PiS będzie partią przeciwstawiającą się nowej władzy nad światem i dlatego Platforma Obywatelska nakazała swoim bojówkom realizację przestępczej akcji "zabierz babci dowód", aby sterroryzować starsze osoby i uniemożliwić im udział w wyborach parlamentarnych.
Dzisiaj - doskonale zdając sobie sprawę z przestępczej arytmetyki wyborczej i wiedząc, że wyniki wyborów obliczać będą informatycy Putina, Platforma Obywatelska rzuciła hasło "nie głosujesz, nie masz prawa krytykować Rząd".
Otóż każdy - komu leży na sercu dobro Polski - ma prawo krytykować funkcjonujący Rząd.
Brak udziału w wyborach nie oznacza jedynie lenistwa i politycznej ignorancji, ale najczęściej faktu, że społeczeństwo nie ma żadnego wpływu na tworzenie list wyborczych.
Mamy więc dziś powtórkę z haniebnego PRL-u, gdy najpierw "Partia" wybierała kandydatów, a potem posłuszny lud na nich głosował.
Kto dziś tworzy listy wyborcze każdej z partii?
Dlaczego przez dwadzieścia lat - wszystkie partie nie chcą dopuścić do jednomandatowych okręgów wyborczych?
System wyborczy w Trzeciej RP jest zbrodniczym i zniewalającym Społeczeństwo Polskie.
Odbiera nam podmiotowość i stawia w roli petentów pokrętnych procedur.
Tak samo jest w każdej dziedzinie życia.
To współczesna forma totalitaryzmu.
Dlatego ja osobiście nie chodziłem na wybory parlamentarne. Ale na ostatnie wybory poszedłem tylko po to - by przekreślić wszystkich kandydatów.
W ten sposób wskazałem, że nie dano mi żadnej możliwości - bym mógł wybrać kompetentnych ludzi honoru.
Mamy też w Polsce pewną grupę idiotów, którzy manifestują swój brak udziału w życiu społecznym i szczycą się tym, że trzymają się z dala od polityki.
Ale to ludzie, których należałoby wysłać do psychologa.
|
|
3 listopad 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Starożytni Grecy osoby interesujące się polityką państwa nazywali patriotami, a tych nie interesujących się zwali idiotami.
- |
|
2014-11-03
www.polskawalczaca.com
|
|
|
|
Prawdziwa gra prezydenta
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Zegar Sloneczny
|
To nie kryzys, to już patologia....
styczeń 13, 2007
Marek Olżyński
|
Rebelianci Marka Jurka
maj 1, 2007
Bogusław
|
Karuzela stanowisk
wrzesień 6, 2003
|
Kontrakt na Podboj Serc i Umyslow
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Trokisci w obecnej rosji ..maja sie wysmienicie
grudzień 2, 2007
krandal
|
Mataczenie i kretactwa w Sadzie Rejonowym w Leczycy
wrzesień 13, 2006
Irena Starczynska
|
Sprzeczność interesów USA i Izraela w Iranie i na Bliskim Wschodzie
luty 24, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Papież o pokoju w orędziu na Boże Narodzenie
grudzień 26, 2002
PAP / AFP
|
Zbrodnia przeliczana na pieniądze
grudzień 10, 2007
PAP
|
Pięciu członków RPP za obniżką stóp w kwietniu
czerwiec 16, 2002
PAP
|
Polska widziana przez pryzmat prowincjonalnego miasteczka...
sierpień 7, 2008
jobstalker
|
Bezprawie i coraz mniej ochotników na "wojnę z terrorem"
czerwiec 13, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Metoda na przejęcie ostatniego polskiego banku
lipiec 23, 2004
PAP
|
Opus Diaboli
grudzień 26, 2005
Mirosław Sieja
|
Jean-Marie Le Pena o skazaniu na śmierć Saddama Husajna
listopad 7, 2006
marduk
|
Ciemność z Zachodu
czerwiec 6, 2008
Izrael Szamir
|
Czym byla WSI i dla kogo pracowala.
marzec 4, 2006
Przedruk
|
Miało być - nie będzie
sierpień 5, 2003
Damian Nogajski
|
|
|