|
Nie głosujesz? masz prawo narzekać na Rząd!
|
|
Nie głosujesz, to masz prawo narzekać na rząd, ale tylko w jednym przypadku.
System wyborczy w PRL-bis został tak skonstruowany, że niezależne od tego - na kogo będziesz głosował - to władzę zawsze przejmą pachołki światowego kapitału.
W roku 2007 istniałą bardzo poważna - społeczna nadzieja, że PiS będzie partią przeciwstawiającą się nowej władzy nad światem i dlatego Platforma Obywatelska nakazała swoim bojówkom realizację przestępczej akcji "zabierz babci dowód", aby sterroryzować starsze osoby i uniemożliwić im udział w wyborach parlamentarnych.
Dzisiaj - doskonale zdając sobie sprawę z przestępczej arytmetyki wyborczej i wiedząc, że wyniki wyborów obliczać będą informatycy Putina, Platforma Obywatelska rzuciła hasło "nie głosujesz, nie masz prawa krytykować Rząd".
Otóż każdy - komu leży na sercu dobro Polski - ma prawo krytykować funkcjonujący Rząd.
Brak udziału w wyborach nie oznacza jedynie lenistwa i politycznej ignorancji, ale najczęściej faktu, że społeczeństwo nie ma żadnego wpływu na tworzenie list wyborczych.
Mamy więc dziś powtórkę z haniebnego PRL-u, gdy najpierw "Partia" wybierała kandydatów, a potem posłuszny lud na nich głosował.
Kto dziś tworzy listy wyborcze każdej z partii?
Dlaczego przez dwadzieścia lat - wszystkie partie nie chcą dopuścić do jednomandatowych okręgów wyborczych?
System wyborczy w Trzeciej RP jest zbrodniczym i zniewalającym Społeczeństwo Polskie.
Odbiera nam podmiotowość i stawia w roli petentów pokrętnych procedur.
Tak samo jest w każdej dziedzinie życia.
To współczesna forma totalitaryzmu.
Dlatego ja osobiście nie chodziłem na wybory parlamentarne. Ale na ostatnie wybory poszedłem tylko po to - by przekreślić wszystkich kandydatów.
W ten sposób wskazałem, że nie dano mi żadnej możliwości - bym mógł wybrać kompetentnych ludzi honoru.
Mamy też w Polsce pewną grupę idiotów, którzy manifestują swój brak udziału w życiu społecznym i szczycą się tym, że trzymają się z dala od polityki.
Ale to ludzie, których należałoby wysłać do psychologa.
|
|
3 listopad 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Starożytni Grecy osoby interesujące się polityką państwa nazywali patriotami, a tych nie interesujących się zwali idiotami.
- |
|
2014-11-03
www.polskawalczaca.com
|
|
|
|
Wrocław: matka z czworgiem dzieci na bruku
sierpień 17, 2002
PAP
|
Łotr - który zniszczył polskie górnictwo ma jeszcze czelność coś powiedzieć
styczeń 18, 2009
Dariusz Ciepiela
|
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
|
Czy Rząd Bush’a Jest Niebezpieczny dla Amerykanów?
grudzień 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gra USA równoważenia sił w Azji a "Tarcza" w Polsce
marzec 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odezwa Do Nicości
kwiecień 30, 2006
Wiesław Sokołowski
|
Dyplom dla idioty - kontynuacja cyklu zapoczątkowanego przez Pana Witolda Filipowicza
grudzień 23, 2008
tłumacz
|
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną – uzupełnienie 1go stycznia, 2009
styczeń 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Konstytucyjna nierówność golizny
maj 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
POlitykierzy
styczeń 13, 2008
Marek Olżyński
|
List otwarty Jana Mulaka
marzec 31, 2004
|
Odebrać dzieci
styczeń 5, 2009
Bogusław
|
Pewna Polonijna Inicjatywa
listopad 27, 2003
patriota.pl Forum
|
Cała Polska kocha górników
grudzień 4, 2006
Remigiusz Okraska
|
Izraelczycy uzywali broni masowej zaglady przeciwko Palestynczykom
marzec 26, 2003
Jacek Szpakowski
|
Czym jest Kredyt Społeczny
marzec 25, 2003
Jasiek z Toronto
|
Hassan Nasrallah nowy przywódca jak Naser?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rzecznik rządu Michał Tober zaprzeczył jakoby była rozważana dymisja ministra zdrowia Mariusza Łapińskiego.
lipiec 6, 2002
PAP
|
Brudna przeszłość byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego
grudzień 6, 2006
M.J.Chodakiewicz
|
Polskie wojsko w Iraku - video
styczeń 28, 2007
Dorota
|
|
|