|
Nie głosujesz? masz prawo narzekać na Rząd!
|
|
Nie głosujesz, to masz prawo narzekać na rząd, ale tylko w jednym przypadku.
System wyborczy w PRL-bis został tak skonstruowany, że niezależne od tego - na kogo będziesz głosował - to władzę zawsze przejmą pachołki światowego kapitału.
W roku 2007 istniałą bardzo poważna - społeczna nadzieja, że PiS będzie partią przeciwstawiającą się nowej władzy nad światem i dlatego Platforma Obywatelska nakazała swoim bojówkom realizację przestępczej akcji "zabierz babci dowód", aby sterroryzować starsze osoby i uniemożliwić im udział w wyborach parlamentarnych.
Dzisiaj - doskonale zdając sobie sprawę z przestępczej arytmetyki wyborczej i wiedząc, że wyniki wyborów obliczać będą informatycy Putina, Platforma Obywatelska rzuciła hasło "nie głosujesz, nie masz prawa krytykować Rząd".
Otóż każdy - komu leży na sercu dobro Polski - ma prawo krytykować funkcjonujący Rząd.
Brak udziału w wyborach nie oznacza jedynie lenistwa i politycznej ignorancji, ale najczęściej faktu, że społeczeństwo nie ma żadnego wpływu na tworzenie list wyborczych.
Mamy więc dziś powtórkę z haniebnego PRL-u, gdy najpierw "Partia" wybierała kandydatów, a potem posłuszny lud na nich głosował.
Kto dziś tworzy listy wyborcze każdej z partii?
Dlaczego przez dwadzieścia lat - wszystkie partie nie chcą dopuścić do jednomandatowych okręgów wyborczych?
System wyborczy w Trzeciej RP jest zbrodniczym i zniewalającym Społeczeństwo Polskie.
Odbiera nam podmiotowość i stawia w roli petentów pokrętnych procedur.
Tak samo jest w każdej dziedzinie życia.
To współczesna forma totalitaryzmu.
Dlatego ja osobiście nie chodziłem na wybory parlamentarne. Ale na ostatnie wybory poszedłem tylko po to - by przekreślić wszystkich kandydatów.
W ten sposób wskazałem, że nie dano mi żadnej możliwości - bym mógł wybrać kompetentnych ludzi honoru.
Mamy też w Polsce pewną grupę idiotów, którzy manifestują swój brak udziału w życiu społecznym i szczycą się tym, że trzymają się z dala od polityki.
Ale to ludzie, których należałoby wysłać do psychologa.
|
|
3 listopad 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Starożytni Grecy osoby interesujące się polityką państwa nazywali patriotami, a tych nie interesujących się zwali idiotami.
- |
|
2014-11-03
www.polskawalczaca.com
|
|
|
|
Monarchia czy "demokracja" ?
styczeń 22, 2008
Tezlav von Roya
|
Ile waży księżyc?
październik 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Post modernizm? – Aleksander Dugin
marzec 15, 2007
marduk
|
Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
|
Pryskają prounijne mity
czerwiec 17, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
Order Orła Białego
listopad 11, 2005
PAP
|
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed SOWIETYZACJˇ.
listopad 5, 2003
|
Skutki straty wartości dolara w USA
marzec 19, 2008
Iwo Cypian Pogonowski
|
Proste rozwiązania
październik 22, 2003
Polskie Jutro
|
Czy Pan Prezydent
listopad 24, 2006
mik4
|
Kto zyskał na ataku z 11 września 2001 roku i wojnie w Zatoce Perskiej
sierpień 12, 2005
|
Amerykański ruch anty-wojenny
wrzesień 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ministerialni a esemesowi ćwocy
styczeń 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Who is Ariel Sharon?
listopad 3, 2003
|
Zapytaj o Unie
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Czyja wojna?
kwiecień 5, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
|
National Alliance Review of A People That Shall Dwell Alone
(Praeger, 1994)
kwiecień 13, 2005
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Polak musi stać się "europejczykiem" ?
sierpień 20, 2003
Ojczyzna.pl
|
Promowanie półgłówków czyli...
styczeń 11, 2008
|
Krótkie wyjaśnienie
grudzień 1, 2006
Artur Łoboda
|
|
|