|
Co dalej? pytanie do Polaków
|
|
Wybaczą Państwo, że po raz kolejny się powtarzam, ale widząc ruch w sieci doskonale zdaję sobie sprawę, że każdego dnia pojawiają się nowi czytelnicy naszego Portalu, którzy nie śledzili dyskusji sprzed lat.
Każdy jest omylny.
Różnica między matołem a geniuszem polega w procencie popełnianych błędów.
Po za tym geniusz - ma wsparcie podprogowych funkcji mózgu, które prowadzą go do celu.
Przez osiem lat istnienia tego Forum przeszliśmy bardzo długą drogę.
Ja osobiście zaczynałem od podstawowych aksjomatów Polaka:
Bóg, honor, Ojczyzna oraz od Wartości Chrześcijańskich.
Wydarzenia - jakie miały w międzyczasie miejsce zmusiły mnie do rewizji podstawowych aksjomatów by znaleźć odpowiedź na przyczynę nędzy Polaków.
Dziś nie mam wątpliwości, że Wiara Przodków była jarzem i wielkim oszustwem wszczepionym w ich umysły - dla zniewolenia.
Gdyby faktycznie istniał Bóg to rzuciłby gromy na biskupów, księży i wszystkich, którzy z wiary zrobili wielki geszeft.
Fenomenalny stan zdrowia - w jakim się znajduję - niespotykany u żadnego Katolika dobitnie dowodzi, że to rozum i wola uczciwego życia decydują o najważniejszych funkcjach organizmu.
Musimy od nowa budować aksjomaty Polskości by wyzwolić się w końcu z niewoli - w jaką nas sprzedał Kościół Katolicki za judaszowe srebrniki. Unikać też prowokatorów - beneficjentów zbrodniczego systemu komunistycznego.
Nie możemy jednak nieustannie dreptać w miejscu.
Kilka tygodni temu uznałem, że być może nadszedł w końcu czas by założyć partię polityczną reprezentującą interes Polski a co za tym idzie - interesem wszystkich uczciwych Polaków.
Na ten pomysł otrzymałem recenzję koleżanki, że dziś już nikt nie uwierzy w uczciwe intencje żadnej partii.
Otrzymałem propozycję, że wiele lepiej jest założyć stowarzyszenie - które będzie zalążkiem przyszłej partii.
Osobiście uznałem, że z marszu można stworzyć konfederację stowarzyszeń patriotycznych - łączących już istniejące, a powiązane wspólną Konstytucją.
Ponieważ zasada że "władza demoralizuje" jest niepodważalną to zastanawiam się też, czy nie pozostać na pozycji niezależnych mediów a jedynie poszerzyć zakres działania do pozycji wielkich ogólnopolskich mediów.
Tu też jest haczyk, bo wielkie media posiadają władzę. A władza demoralizuje.
Ja pozostanę na szlaku prawdy i uczciwości - w fenomenalnym stanie zdrowia. To nagroda za wierność zasadom życiowym.
Czekam na opinie Państwa.
Osoby nie zarejestrowane mogą wysyłać swoje opinie na adres codalej@zaprasza.net
Ten adres będzie aktywny tylko przez kilka tygodni.
|
|
17 wrzesień 2010
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Gdy poparcie jakiejś partii rośnie, natychmiast piszą się do niej oportuniści, karierowicze i inne kanalie.
Jak chciałby Pan temu zapobiec?
Może lepiej założyć coś w rodzaju loży masońskiej ;-)
A co do konfederacji, to różne już powstawały np Prawica RP itp i szybko się rozpadły. |
|
2010-09-17
Grzecho
|
 |
|
|
Ten Portal trwa najdłużej ze wszystkich bo jego aksjomatem jest honor. Więc nie wszystko się tak szybko rozpada.
Każda partia jest tyle warta, ile warci są jej założyciele.
Mamy dziś dostateczną wiedzę, by ustrzec się wielu błędów. Ale nie wszystkich.
Niewątpliwie - przez pierwsze lata musiałaby funkcjonować dyktatura - służąca przywróceniu podstawowych aksjomatów moralnych.
Czy byłaby to dyktatura osoby - czy też systemu partyjnego - to należałoby rozważyć.
Ten żart z masonerią jest całkiem ciekawą podpowiedzią.
Może przed otrzymaniem praw członka takiej organizacji należałoby udowodnić posiadanie pożądanej postawy moralnej i brak skłonności korupcyjnych?
Wiele partii - nawet PZPR miało zasadę "rekomendowania" do partii.
Nie jest to zła zasada. Ale jej sens gaśnie w momencie pierwszej pomyłki. Pierwsze robaczywe jabłko niszczy cały zbiór.
I może nad tym warto pomyśleć? jak szybko wykryć i usunąć "robaczywe jabłko"? |
|
2010-09-17
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Tutaj jest wykaz aktualnych partii politycznych w Polsce :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Partie_polityczne_Polski
Moim marzeniem jest Szkola Dobrego Wychowania. Moze kiedys ?
Panu zycze dobrego pomyslu i spelnienia. |
|
2010-09-22
Goska
|
|
|
|
Wiara naszych Dziadów
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
|
Katrin huragan , którego nie było w Nowym Orleanie.
wrzesień 13, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Zła wola uwola
lipiec 18, 2006
Jeremi Jedlicz
|
Guru Neokonserwatystów: "Być Albo Nie Być" Państwa Palestyńczyków
listopad 16, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Edukacja
październik 10, 2006
Artur Łoboda
|
Bóg nas opuścił
wrzesień 23, 2003
Artur Łoboda
|
Roszczenia za błędy medyczne bez przedawnień
luty 8, 2007
A. Sandauer - przewodniczący stowarzyszenia
|
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
|
Przemilczana prawda o Stanie wojennym
grudzień 12, 2005
dr Leszek Skonka
|
Muzeum Polskie w Rapperswilu zagrożone likwidacją
maj 31, 2008
PAP
|
GDZIE JEST POLSKA ?
czerwiec 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
KOMUNIKAT ZARZADU GLÓWNEGO KONGRESU POLONII KANADYJSKIEJ
styczeń 30, 2003
|
Żydowskie media - cd
czerwiec 15, 2004
Artur Łoboda
|
Dziennikarzom brakuje szacunku dla prawdy
październik 27, 2008
Artur Łoboda
|
Watykan jest przeciwny wojnie w Iraku
styczeń 30, 2003
PAP
|
Kraków: Próba samobójcza po przesłuchaniu
czerwiec 6, 2007
aaa¬ródło informacji: INTERIA.PL
|
Prawdziwy powod ataku na Iran
lipiec 14, 2008
...
|
Czy kara śmierci ograniczyłaby skalę przestępczości?
wrzesień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zadają się z Żydami
listopad 6, 2005
Artur Łoboda
|
Czy kablować na pijanych kierowców 01/10/2007
styczeń 25, 2007
Marek Komorowski
|
|
|