ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
więcej ->

 
 

Nacjonalizm,Faszyzm!

Pragne podzielic sie z Wami refleksjami,do ktorych sprowokowaly mnie dzialania ludzi,organizacji,czy stowarzyszen.Napisalem kiedys do monitor polski,taka sentencje"Swiat przestal myslec,a ja zaczolem"Pan MP z tej witryny,z cala pewnoscia potraktowal mnie jak durnia,ale mi na tym najmniej zalezy,gdyz uklady ktore sie potworzyly,
nadaja range i sens mym slowom,swiat przestal myslec,a ja zaczolem.Majac ogromny sentyment do Poloni amerykanskiej,a
widzac te ukazane brudy jak i ogrom organizacji zwalczajacych sie,przechwalajacych sie,nie pozostaje mi nic innego,jak nabrac wody w usta i przestac traktowac powaznie ich dazenia jak dazenia wszystkich tych,ktorzy ukazuja sie w dazeniach do prywaty!Powracajac do tematu,to znamiennym jest ze nacjonalizm,faszyzm to ruchy ogolne przeciw jednostkom zla!To nie zrodzilo sie z bogactwa,ale powstaje z biedy spoleczenstw.To sa ostateczne formy rozliczen spoleczenstw z przesladowcami,ktore w swej okrutnosci nie zasluguja na pochwale.Krytyka nacjonalizmu czy faszyzmu jest nie uzasadniona,gdyz tylko uzasadnia sie formy,co jest bledem!Inna strona sa religie,ktore w swym uzasadnieniu podaja nam slowo Boze,ktore ma uzasadnic zniewolenie narodu przez kler.To jest prywata,szkodzaca ogolowi!Nonsensem na skale swiatowa jest antysemityzm,ktorym siewcy w obronie swojego
dobrobytu,przepychu,pragna zablokowac nasze umysly a przedewszystkim zablokowac nasze kontr dzialania przeciw ich oszukanczemu wyzyskowi!Dodajac do tego wszystkie partie,ktore swym dzialaniem doprowadzaja do ubustwa narodow,do zniewolen narodow,Nacjonalizm jak i Faszyzm mieni sie innymi barwami,a nie tylko tym uzasadnieniem
wojen,czy gwaltow na badz co badz ciemierzycielach narodow.
27 listopad 2006

mik4 

  

Archiwum

Deklaracje bez pokrycia
sierpień 3, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Lepper: żądamy zmian systemowych w Polsce
czerwiec 26, 2002
PAP
Z Kopenhagi negocjatorzy wracają nie z tarczą, ale na tarczy – twierdzi Andrzej Lepper.
grudzień 14, 2002
PAP
Obozowisko bezrobotnych przed URM
sierpień 28, 2003
Mirosław Żeberek
Kiedy gangsterzy egzekwują prawo
styczeń 27, 2008
Interia.pl
Okupacja irackich serc i umysłów
listopad 18, 2006
Nir Rosen/ tłum.Piotr
NFZ wyda 6 mln zł na szkolenia
styczeń 19, 2005
PAP
200. rocznica urodzin Józefa Dietla
październik 15, 2004
Dobrze się nam układa… domek z kart
czerwiec 15, 2008
Andrzej Gniadkowski
Prawdziwa mafia
sierpień 9, 2006
Sylwester Lstkowski, Wojciech Sumliski
TO JAK TO Z TYM..DOLAREM???.
kwiecień 21, 2008
surrealista
Rekomendacje
marzec 15, 2008
Artur Łoboda
Bush wprowadza nadzwyczajne Trybunały Wojskowe
luty 24, 2007
tezlav von roya
CZY ISTNIEJE PAŃSTWO POLSKIE?
listopad 6, 2003
Józef Darski
Jak na klawikordzie
czerwiec 1, 2003
Andrzj Kumor
Geje i lewacy.
lipiec 14, 2006
Robert Wit
Wyroki za mówienie prawdy
luty 12, 2007
Piłka kopana, czyli hat-trick Ebi Smolarka
październik 14, 2007
Marek Olżyński
Jest szansa dla Polski. Nawet użyteczni durnie zaczynają myśleć
wrzesień 9, 2008
Narody zaczynają rozumieć - Szewardnadze oskarża Sorosa o wspieranie przewrotu
listopad 29, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media