|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
więcej -> |
|
Głupota, która boli
|
|
"Życie Warszawy": Deputowany z Ligi Polskich Rodzin najpierw chciał w Parlamencie Europejskim wieszać krzyże, teraz żąda miejsc do odprawiania mszy.
"Czego brakuje Parlamentowi Europejskiemu, by mógł dobrze pracować? »Kaplic«" - uważa deputowany z LPR Witold Tomczak, który domaga się ich utworzenia w Strasburgu i Brukseli.
W pomieszczeniach, wzorowanych na kaplicy w polskim Sejmie, odbywałyby się pełne msze" - pisze "Życie Warszawy".
"Osoby wierzące powinny mieć miejsce, w którym mogłyby się w spokoju modlić" - podkreśla eurodeputowany.
"Czyżby Parlament na to nie pozwalał?" - zastanawia się dziennik.
"Są takie miejsca, zarówno w Brukseli, jak i Strasburgu, nazywane potocznie pokojami cichymi lub medytacyjnymi. Przeznaczone są dla wyznawców wszystkich religii" - tłumaczy gazecie Toon Streppel z przedstawicielstwa Parlamentu Europejskiego w Polsce.
Jak podaje "Życie Warszawy", jednak według Tomczaka, nie są one wystarczające.
"Na drzwiach wisi obrazek przedstawiający człowieka w pozycji kwiatu lotosu. To chyba mówi, jakie to miejsce. W środku nie ma ołtarza, nie można powiesić krzyży" - dodaje.
"Dlatego lepsze byłyby osobne kaplice chrześcijańskie - wspólne dla katolików, prawosławnych i protestantów. Gdzie byłyby msze z prawdziwego zdarzenia, z sakramentem świętym" - opisuje pomysł Tomczak.
"Wystosował petycję do szefa europarlamentu Josepa Borrella. »Katoliccy, europejscy parlamentarzyści pragną mieć w gmachu, gdzie podejmują codzienny trud, odpowiednie warunki do osiągnięcia pełnej skuteczności swej misji poprzez należyte usposobienie duszy« - czytamy w piśmie. Na razie polityk LPR nie otrzymał odpowiedzi" - pisze "Życie Warszawy".
"Dostałem za to dużo głosów poparcia ze strony deputowanych" - chwali się.
Według dziennika, polscy przedstawiciele są podzieleni w ocenie pomysłu Tomczaka.
(PAP)
Przypomnijmy
że w 1992 roku powieszono krzyż w polskim sejmie i w niedługim czasie rozpoczęto grabież Polski.
|
|
26 październik 2004
|
|
|
|
|
|
O powszechny dostęp do leczenia
maj 13, 2004
Adam Sandauer
|
KTO UCHYLI WYDAWANE PRZEZ "SOLIDARNOŚĆ" WYROKI ŚMIERCI CYWILNEJ NA POLSKICH PATRIOTÓW ?
luty 13, 2003
Leszek Skonka
|
Trąd wolnej mowy
sierpień 8, 2003
Andrzej Kumor
|
Naprawdę chodzi o wolność słowa
styczeń 3, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
POLAND AGAINST STAMPEDE TO EU
styczeń 25, 2003
|
Bunt społeczny
listopad 8, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Media wybiórcze, czyli ickowe szukania
listopad 30, 2005
Marek Olżyński
|
Mniej ważne wybory.
listopad 6, 2006
przesłał b.p.
|
Amerykańscy Żydzi chcą konsultacji na temat kształtu ustawy reprywatyzacyjnej
styczeń 6, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
|
Paliwo
kwiecień 29, 2002
Baca ze Szczyrku
|
Zaproszenie na wernisaż i ...
wrzesień 29, 2005
|
Najwieksi milosnicy przyrody i natury w waszyngtonie!
marzec 3, 2007
gajowy
|
Brytyjscy parlamentarzyści. Udają naiwnych, czy faktycznei są aż tacy głupi
kwiecień 19, 2003
PAP
|
Komentarz na komentarz
luty 4, 2005
Gregory Akko
|
Referendum w sprawie obcych rakiet w Polsce
wrzesień 13, 2006
marduk
|
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
październik 19, 2008
Artur Łoboda
|
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
|
Kraj bez perspektyw
lipiec 10, 2004
Adam Wielomski
|
Oświadczenie SN Organizacji Politycznej Narodu w sprawie Donalda Tuska
wrzesień 25, 2005
Andrzej Marszałkowski
|
Wizyta w Kanadzie
styczeń 1, 2005
Lewed
|
więcej -> |
|