ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kaleka ekonomia 
11 sierpień 2016      Artur Łoboda
Żydowskie korzenie Faszyzmu 
29 listopad 2021      Paweł Łepkowski
A świat będzie wolny 2 
2 marzec 2017      Artur Łoboda
Może i *luckość by powalczyła, tylko nie wie co to za wróg i gdzie on jest 
23 październik 2023      hens
Nie ma na co czekać! 
3 luty 2021     
Drugie dno dymisji Szumowskiego! Szokujące ustalenia dziennikarskiego śledztwa | #118 
24 sierpień 2020     
Kultura ludu - czasów frustracji 
3 sierpień 2012     
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (14.07.2011) 
10 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Brzoza stalowo-tytanowa 
27 styczeń 2013      Artur Łoboda
"Atak" na aferyprawa.com 
6 maj 2009      Artur Łoboda
Chrońmy młodych 
4 lipiec 2017      Artur Łoboda
Przepis na doskonałą bezkarność za nadużycia władzy: projekt nowelizacji ustawy antycovidowej 
13 sierpień 2020     
Zmiana techniczna 
23 styczeń 2024      Artur Łoboda
A wszystko mogło być inaczej 
1 marzec 2016      Artur Łoboda
Piękne słowa i obrazy 
25 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Szumowski: Maseczki nie pomagają. Nie wiem, po co ludzie je noszą (hi, hi) 
13 kwiecień 2020     
Nieznajomość historii Galicji wśród Polaków 
7 listopad 2012      Artur Łoboda
BESTIE, złota seria, wiersz nr 41, WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
25 luty 2018      www.trwanie.com
Czego nie nadaje TVP-Info - antyrządowego protestu rolników w Warszawie 
13 październik 2020     
Robią nas w konia: Prezydent Duda o 500+ państwo coś wreszcie daje a nie zabiera 
13 czerwiec 2016      podziemnaTV

 
 

Pan „Szczepionek” i „Ideologii Terroryzmu Zdrowotnego”. Jak myślisz, dokąd to zmierza? Wysiadaj z tego szalonego pociągu

 
 
Nie jestem praktykującym, w zwykłym znaczeniu tego słowa, religię lub nurt ezoteryczny.
 
Z drugiej strony dużo czytałem, studiowałem, zastanawiałem się, wszystkiego byłem ciekaw, otwarty na wszystko.
 
Niczego nie wykluczam, jeżdżę wszędzie, zwłaszcza jeśli jakiś autorytet mówi mi, bez żadnego innego argumentu niż jego „autorytet”, żeby tam nie chodzić.
 
Dzięki tej jakości (uważanej przez niektórych za niebezpieczną) wciąż się uczę, niestrudzenie.
 
Jako „ortodoksyjny” lekarz z belgijskiego uniwersytetu z klasycznym programem nauczania, od dawna podążam wyznaczoną ścieżką, szedłem we właściwym kierunku i przechodziłem, gdy światło zmienia się na zielone, prawie zawsze.
 
Ciekawość, nieuleczalna we mnie skaza, zaprowadziła mnie na boczne drogi, gdzie spotykasz ludzi, stąpasz po ziemi, odkrywasz skarby kwalifikowane przez tych, którzy wyznaczają drogi i przejścia dla pieszych, skorumpowane źródła (współczesne określenie: „fałszywe wiadomości”), niegodnych zaufania nauczycieli.
 
Nie jestem guru, podobnie jak Alexander De Croo, Młody Globalny Lider 2015, Alexander De Croo Młodym Globalnym Liderem | Skup się na Belgii , ani Edouard Philippe i Prezydent Macron, odpowiednio Młodzi Globalni Liderzy w 2011 i 2012 r., ani Olivier Véran w 2019 r., Emmanuel Macron i Edouard Philippe, ci „młodzi liderzy”, którzy nami rządzą – Gala .
 
 
Sprawdźcie sami, wszyscy szefowie lub zastępcy szefów rządów, które zastosowały mapę drogową w 2020 roku, plan ustanowiony przez kartel prawdziwych guru, byli Młodymi Globalnymi Liderami „Great Reset World Economic Forum Cult”.
 
Nie, nie jestem guru, nie mniej lub bardziej niż Bill Gates czy Tedros Adhanom Ghebreyesus (szef Światowej Organizacji Zdrowia), którzy jednak nie będąc uzdrowicielem ani lekarzem, wciągają świat w swoją ideologię terroru zdrowotnego.
 
Z drugiej strony tak, jestem lekarzem od 25 lat, anestezjologiem od 17 lat (ktoś, kto usypia ludzi i budzi ich, usypia, aby uniknąć cierpienia i budzi, aby przywrócić im autonomię ).
 
Z moją ciekawością, nauką i otwartością na wszystko, co może pomóc ludzkości, bez tabu i cenzury, mówię całej ludzkości, aby powstrzymać ten wyścig ku śmierci.
 
Wysiądź z szalonego pociągu.
 
Wiem, to przerażające, może boleć, a jednocześnie, jak długo czujesz ból, żyjesz.
 
Odzyskaj swoją fizyczną i intelektualną autonomię i chroń swoje dzieci.
 
Ci młodzi globalni liderzy, którzy stali się „liderami” (guru), nie chcą dla was nic dobrego.
 
Pod przykrywką tych śmiertelnych zastrzyków (natychmiast, lub zdalnie przez sterylizację) tak wiele koni trojańskich śmierci pojawi się w twoim ciele, w twoim umyśle i w twojej duszy, sprawiają, że uwierzysz, że chcą cię uratować.
 
Nie.
Przekonują, dobrze się prezentują, ale to nieprawda.
 
Gdyby chcieli cię uratować, dawno temu powiedzieliby ci, żebyś się więcej ruszał, żeby lepiej się odżywiać (tak naprawdę nie produkty dietetyczne, które zatruwają cię tak samo jak produkty „ciężkie”, Ponowna ocena ryzyka związanego z aspartamem. Nowe eksperymentalne i epidemiologiczne danych ), aby codziennie radzić sobie ze stresem, dbać o swoją mikrobiotę, przyjmować suplementy diety, niektóre z nich przez cały rok w kraju takim jak Belgia (witamina D).
 
Jest to możliwe, niestety, tylko dzięki współudziałowi pewnych osób, które prowadzą instytucje mające nas chronić i główne media, które mają nas informować.
 
 
Jak mówi profesor Nagarra do prokuratora Henry'ego Volneya (Yves Montand) w filmie Henri Verneuila I Comme Icare :

  „Tyran potrzebuje przede wszystkim tyrana-państwa, więc użyje miliona małych tyranów urzędników państwowych, z których każdy ma do wykonania trywialne zadanie i każdy wykona to zadanie kompetentnie i bez wyrzutów sumienia, i nikt nie zorientuje się, że jest milionowe ogniwo w akcie końcowym.

  Jedni aresztują ofiary, dokonają tylko prostych aresztowań, inni zaprowadzą te ofiary do obozów.

  Wykonają swoją pracę tylko jako inżynierowie lokomotyw, a dyrektor więzienia, który otwiera drzwi, wykona tylko swój obowiązek jako dyrektor więzienia.

  Oczywiście szefowie używają najokrutniejszych jednostek w ostatecznej przemocy, ale na każdym ogniwie łańcucha posłuszeństwo stało się wygodne ”.
  © Henri Verneuil, I come Icare, 1979. (podkreślenie dodane)


Czy to ci coś przypomina?
 
Zachęcane do donosów, przemoc wobec bezbronnych obywateli banalizowana, a nawet usprawiedliwiona, obywateli wykluczonych ze szpitali za jedyną „zbrodnię” polegającą na tym, że „jeszcze” nie wstrzyknięto im eksperymentalnego produktu, ten sprzedawca w sklepie AGD, który każe ci odpowiednio założyć maskę , właściciel baru zamienił się zarówno w policjanta, jak i lekarza, ponieważ musisz teraz pokazać mu swój stan zdrowia.
 
Jak myślisz, dokąd to zmierza?
 
Zwiastun filmu I Come Icare (2'56”)
 

 
Powiedzenie tego teraz, co jest uważane za szokujące przez tych samych ludzi, którzy mówią, że wszystko jest w porządku, jest jedyną szansą na uniknięcie przekroczenia progu, za którym wszelka nadzieja na uniknięcie powtórki historii zostanie definitywnie utracona.
 
Kim jest Pfizer, aby być tak „potężnym” w końcu?
 
Pomimo całkowitej liczby zgonów spowodowanych szczepieniem, nawet ta oficjalna liczba 15 937 zgonów z systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepień w Stanach Zjednoczonych (VAERS) – okres od 14 grudnia 2020 r. do 24 września 2021 r.) – co wiadomo, jest bardzo duże. niedoceniany, Pfizer, ze swoją mocno obciążoną kartoteką kryminalną, kontynuuje swoją działalność (przeszłość kryminalna firmy Pfizer i jej zabójcza „szczepionka” (reseauinternational.net )


  „Trucizna szczepionkowa” narzucona na poziomie całej planety jest produkowana przez firmę farmaceutyczną, która została oskarżona przez Departament Sprawiedliwości USA (2009) pod zarzutem „nieuczciwego marketingu”. 

 

 
 
Pfizer atakuje teraz kobiety w ciąży przez całą ciążę, kobiety, które urodziły mimo 1444 zgłoszonych poronień (w rzeczywistości znacznie więcej) lub przedwczesnych porodów z wadami rozwojowymi.
 
Niektóre kobiety wywierają presję, aby stawić opór, wezwać pomoc lub zaalarmować ( „Ręka na kołysce”, Big Pharma rozszerza swoje zastrzyki na kobiety w ciąży i dzieci – Les Maîtres du Monde – Sott.net ), ale jest to presja firmy Pfizer który systematycznie wygrywa.
 
Logicznie więc, skoro pozwoliliśmy im to zrobić, firma Pfizer atakuje dzieci w wieku od 5 do 11 lat z pilną prośbą o zezwolenie na ich toksyczny produkt, podczas gdy 21 młodych ludzi w wieku od 12 do 17 lat niedawno zmarło w Stanach Zjednoczonych.
 
Jedyna nowa rzecz w ich życiu? Po zaakceptowaniu toksycznego produktu firmy Pfizer.
 
Poważnie, czy musimy robić autopsje, żeby cię przekonać?
 
Kiedy prawie nikt w wieku poniżej 30 lat, chyba że wcześniej cierpiał na wyniszczające choroby, nie zmarł na COVID-19, lub miał jakąkolwiek poważne jej przechorowanie.
 
Kim jest Pfizer?
 
Kim jest Wielka Farmacja?
 
Za tymi firmami stoją ludzie, nazwiska, upoważnieni urzędnicy.
 
Odtąd wspominajmy te imiona, które służą Systemowi, zwane Sauronem we Władcy Pierścieni.
 
Moglibyśmy nazwać obecny System, Panem „szczepionek”, z Sauronem na czele, Balrogami na jego usługach, gorliwymi sługami, pożytecznymi „idiotami” (por. I jak Ikar), zdrajcami (Saruman), ludźmi, którzy patrzą i inni, którzy czekają.
 
Nie śmiej się.
 
Analogia jest realistyczna.
 
Słowa są ważne!
 
Bezwiednie aktywują koncepcje głęboko osadzone w naszej indywidualnej i zbiorowej podświadomości: archetypy drogie Carlowi Jungowi.
 
Pomimo dowodów, - coraz bardziej solidnych dowodów i coraz bardziej przekonujących zeznań, „szczepionki”, jeszcze przed Covidem, nie są dobroczyńcami ludzkości ( Enquête Choc – Les vaccins ont-ils vraiment sauvé l'humanité ? – Zdrowie i dobre samopoczucie – Sott .net ), ale wyciągnięcie archetypu ze piedestału zajmuje trochę czasu.
 
Dzisiaj pojęcie „szczepionki” używanej jako koń trojański pozwala firmie z przeszłością kryminalną, obciążonej największą grzywną federalną w historii Stanów Zjednoczonych, powiązanej z BioNTech i innymi firmami o równie złej reputacji, przeciągnąć część ludzkości, co niepokoi ich (ciebie i mnie) w kierunku wyginięcia, które nic nie będzie zawdzięczać przypadkowi, ale współudziałowi oszustów o białych zębach, ubranych w designerskie garnitury.
 
Niektórzy idą radośnie śpiewając, podążając za Pied Piper.
 
Inni odchodzą, ponieważ czują się winni, że żyją: kryminalni guru zdołali przekonać ich, że to oni są odpowiedzialni za zmiany klimatyczne, rasizm przeciwko ludziom kolorowym (biały to kolor), terroryzm, nierówności, kryzysy, a dziś pandemie.
 
Tak, dla „Saurona systemu” nigdy nie umyjemy wystarczająco rąk, nigdy nie założymy wystarczająco dobrze maseczki i nigdy nie przyjmiemy wystarczającej ilości ich produktów (fałszywie nazywanych szczepionkami) w naszym posiniaczonym ciele.
 
Niektórzy, co najgorsze, idą tam świadomie, albo po to, by zdobyć jakąś przewagę, albo zabłysnąć jak światło Udûn* .
 
Uważaj na słowa. Nie używaj słów Wroga.
 
Zakaz słowa zaczynającego się na v i kończącego się na ne !
I słowa takie jak „obowiązkowe”, „powstrzymywanie”, „maska”, „mycie rąk”, „dystans społeczny”… ich słowa, ich wyrażenia użyte celowo, by owinąć ich trucizny w potężny i zbawienny archetypowy koncept (postrzegany jako taki przez większości ludzkości), aby lepiej ich akceptować przez populację coraz bardziej „zahipnotyzowaną” poprzez strach, powtarzanie, dezorientację i łamanie wzorców (narzędzia używane do wprowadzenia nieświadomej osoby w hipnozę, stan świadomości charakteryzujący się nadmierną sugestią, przesadną wrażliwością na wpływy).
 
Użyj rzeczywistych słów, aby określić, czym naprawdę są te rzeczy:

 • V…ne = wstrzyknięcie transgeniczne
 • Maska = bariera oddechowa
 • Mycie rąk = kompulsywne zaburzenie higieny
 • Dystans społeczny = izolacja społeczna
 

 To są propozycje.
 
Najważniejszą rzeczą jest zrozumienie, dlaczego te semantyczne rozważania są kluczowe w naszej walce z obecną transgeniczną ideologią.
 
Zwracam się w szczególności do tych wszystkich, którzy zrozumieli, którzy otworzyli dziś na to wszystko oczy.
 
W tym szczególnie mrocznym fragmencie pierwszej części Władcy Pierścieni („Drużyna Pierścienia”), w Morii, piwnicach Khazad-dûm, widz-czytelnik widzi dwa naprzeciw siebie ognie.
 
 
Gandalf przeciwko Balrogowi. Anor [Słońce] przeciwko Udûn [Piekłu].
Płomień może służyć Dobru, może służyć Złu.
Płomień może cię ogrzać, ponieważ może cię też spalić.
 
Cóż za wspaniałe przesłanie nadziei dla całej planety, która jest jeszcze wolna i żywa.
 
Udûn nie przeminie, dzięki każdemu z was, małych i dużych płomieni Anor.
 
 
***
 
Que veut dire Gandalf par « Sekret Feu », « Flamme d'Anor » et « Flamme d'Udûn » ? (askfrance.me)  
Anor to nazwa Słońca w Śródziemiu, podczas gdy Udûn (co tłumaczy się jako Piekło) to nazwa jednej z pierwszych kryjówek Morgotha, Władcy Saurona.
„Mam moc dobra po mojej stronie, ty masz moc zła”.
 
 
Dr Pascal Sacré uzyskał dyplom lekarza w Belgii w 1995 roku. Specjalizację z anestezjologii i resuscytacji rozpoczął w 1997 roku, ukończył w 2002 roku, a specjalizację z intensywnej opieki medycznej w 2003 roku.
Od tego czasu pracuje w szpitalach, na oddziale intensywnej terapii, z 2,5-letnim stażem w centrum oparzeń (Queen Astrid Military Hospital HMRA w Brukseli) w latach 2009-2011. Od 2011 roku pracuje w medyczno-chirurgicznym oddziale intensywnej terapii w Charleroi, Belgia. Od 2014 roku jest szkolony w zakresie hipnoterapii w warunkach medycznych i jako taki jest odpowiedzialny za szkolenia z zakresu radzenia sobie ze stresem dla swojego personelu szpitalnego.

Jest współpracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją (CRG).
 

Źródło:
https://www.globalresearch.ca/lord-vaccines-health-terrorist-ideology-where-do-you-think-going/5758117
17 październik 2021

dr Pascal Sacré 

  

Komentarze

  

Archiwum

Dywersja kulturowo -polityczna jako narzędzie walki z Rosją na przykładzie Limonowa
wrzesień 1, 2006
G. Cimek
Prezydent Kwasniewski na cmentarzu w Langannerie-Urville
czerwiec 6, 2004
Westchnienie do Boga
wrzesień 8, 2003
E. Kleber
Bąd?my państwem praworządnym
wrzesień 24, 2008
Dariusz Kosiur
Nowy Sekretarz ONZ- figurant amerykańskiej machiny terroru
styczeń 5, 2007
PNLP
Afganistan trudny do pacyfikowania
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Współczesna żydokomuna czyli "Klub lewicy i prawicy"
marzec 8, 2005
Bredzi bredzi sobie Rzymek..z Rzymku bredni plynie dymek..
sierpień 25, 2007
totalnie Nieokrzesany
"Ty żydzie"
luty 15, 2005
Artur Łoboda
Polityka sięgnęła bruku
styczeń 6, 2003
http://newsweek.redakcja.pl/
Z kagańcem na pysku
wrzesień 20, 2003
Andrzej Kumor
Lichwiarski kapitalizm powodem obecnego kryzysu
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Więzień polityczny Germar Rudolf trafi do więzienia o zaostrzonym rygorze
czerwiec 21, 2007
BIBULA
Po strzałach na Westerplatte i bombach na Wieluń
wrzesień 1, 2007
Marek Olżyński
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
Addendum do "Tsunami korupcji w sejsmologii"
styczeń 10, 2005
Dr Marek Głogoczowski
Sowieci - w Norymberdze - żądali postawienia Niemców przed sądem za zbrodnię katyńską. A Bush ....?
luty 2, 2004
PAP
Rozmawiałem z Małgorzatą Majewską
wrzesień 19, 2006
Artur Łoboda
Gdy brakuje antysemityzmu, należy go samemu wykreować: Żydówka sama namalowała sobie swastyki na drzwiach
listopad 9, 2007
bibula
Demokracja w cieniu globalizacji na przykładzie polskich wyborów parlamentarnych w 2007
październik 22, 2007
J. Duranowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media