ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Bankructwo Ukrainy 
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
więcej ->

 
 

Amerykanska "strategia zapobiegania zagrożeniom" przez prowokowanie wojen?





Amerykanska strategia zapobiegania zagrożeniu przez prowokację wojny i otwarte działania wojenne, jest opisywana przez Carla Anne Robins i Neil King Jr. 16go marca 2006, w The Wall Street Journal, w artykule pod tytułem „Biały Dom Określa Iran Jako Największe Zagrożenie USA: Strategiczne Sprawozdanie Potwierdza Strategię Zapobiegania Przez Prowokację Wojen [„Pre-Emptive Action”]; Ewolucja Zagrożenia Przez Alkaidę.” Według tego raportu, Iran jest „jedynym krajem,” który może stanowić poważne zagrożenie dla USA. Raport ten, na 49 stronach, potwierdza amerykańską strategię zapobiegania zagrożeniom przez prowokowanie wojen.

Raport ten jest pierwszym pełnym opisem amerykańskich celów strategicznych od 2002 roku, przed atakiem na Irak, który to atak jakoby oficjalnie potwierdził „prawo” USA do strategji zapobiegania zagrożeniu, przez wydanie wojny, przeciwko wrogim państwom i grupom terrorystów, podejrzanym o staranie się posiadania broni masowego rażenia. Chociaż siły Alkaidy zostały poważnie uszczuplone, od czasu ataku USA na Afganistan, to rozproszenie tych sił powoduje nowe problemy. Natomiast atak USA na Irak został „użyty przez terrorystów jako zryw do walki” przeciwko Amerykanom.

O ile w raporcie z 2002 roku, Iran był wspomniany tylko raz, i to jako ofiara chemicznych ataków Saddama Hisseina w latach 1980tych, (notabene chemikaliami dostarczanemi Irakowi przez USA) o tyle w raporcie z 2006 roku, Teheran jest nazywany „sprzymierzeńcem terroru” i „wrogiem wolności” z powodu jego programu nuklearnego (w którym to programie, Iran nie naruszył traktatu, podpisanego przez Iran, o pokojowym stosowaniu energji nuklearnej). Raport nic nie mówi o tym, że Izrael ma kilkaset bomb nuklearnych, którymi destabilizuje Bliski Wschód, podczas gdy Iranowi trzeba kilku lat do wyprodukowania, jego pierwszej bomby nuklearnej.

Mimo tego, raport 2006 twierdzi że „jest możliwe, że żadne inne państwo nie zagraża USA więcej niż Iran.” Natomiast bomby nuklearne, produkowane przez Koreę Północną, są określane jako „niebezpieczne rozpowszechnianie broni nuklearnych.” Naturalnie różnica głównie polega na tym, że neokonserwatyści rzadzący w USA, są zacietrzewionymi sjonistami i chcą hegemonii Izraela „od Nilu do Eufratu” w czym Iran faktycznie przeszkadza, a z czym Korea ma nie wiele wspólnego.

Raport 2006 stwierdza, że nadal obowiązuje „amerykańska strategia zapobiegania przez atakowanie” nieprzyjaznych państw podejrzanych o posiadanie, lub chęć posiadania, broni masowego rażenia, według neokonserwatystów w rządzie Bush’a, którzy naturalnie wolą uzyskać kapitulację państw wrogich USA i Izraelowi, za pomocą presji dyplomatycznej. Tymczasem, fatalny przebieg pacyfikacji Iraku, powoduje załamanie się poparcia politycznego dla prezydenta Bush’a w USA.

W tej samej gazecie, John Harwood opublikował artykuł „Wzrost Zaniepokojenia Pacyfikacją Iraku Zagraża Republikanom; Poparcie Dla Bush’a Spada, Podczas Gdy Wojenny Pesymizm Pomaga Demokratom.” Tak więc „wojna przeciwko terrorowi” i szerzenie „pseudo terroru,” już nie wzmacnia politycznie Bush’a. Faktycznie wojna i pacyfikacja, włacznie z używaniem tortur, spowodowała spadek poparcia dla Bush’a do 34% - 37%, według sondaży opinii publicznej w USA. Ponad 60% popiera ewakuację wojsk USA z Iraku i uważa, że atak na Irak osłabił autorytet USA na świecie.

Atak na Irak tak dalece szkodzi partii Republikańskiej, że jest zagrożona utratą kontroli izby deputowanych i senatu w Waszyngtonie, w wyborach z końcem 2006 roku. Większość Amerykanów uważa, że usunięcie od władzy Saddama Husseina nie było warte szkód poniesionych w związku z atakiem i pacyfikacją Iraku. Akcje te były i są korzystne tylko dla Izraela. Natomiast, ważną datą jest 20ty marca, 2006, kiedy na giełdzie w Teheranie, sprzedaż płynnego paliwa będzie w walucie euro, zamiast wyłącznie w dolarach. Podobny komunikat na temat euro kiedyś ogłosił Saddam Hussein w Bagdadzie. Stało się to krótko przed atakiem USA na Irak.

Amerykańska strategia zapobiegania zagrożeniom przez prowokowanie wojen, jest potwierdzona w raporcie na rok 2006, przy omówieniu sytuacji strategicznej USA. Raport ten określa, między innymi Syrię i Iran, jako „sprzymierzeńców terroru” i „wrogów wolności” i nawołuje do stworzenia oddziałów „cywilnych rezerwistów,” które to oddziały mają jakoby pomagać w odbudowie krajów nawiedzanych przez USA zapobiegawczymi wojnami i zmianami rezymów.

Historyk Francis Fukuyama stwierdził, że obecnie, nic nie jest tak szodliwe dla prestiżu USA na świecie, jak grożenie państwom zapobiegawczymi wojnami i zmianami reżymów. Fukuyama wymienił jako antagonizujące świat amerykańskie wywyższanie sie, szerzenie globalizacji i pozwalanie na szkodliwą działalność spekulacji dewizowych Soros’a. Kiedyś kanclerz von Bismarck dowcipnie powiedział, że „wojny zapobiegawcze są samobójstwem, popełnianym ze strachu przed śmiercią.”

www.pogonowski.com
17 marzec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Palestyna: Wojna domowa Elliota Abramsa
styczeń 10, 2007
Piotr Chmielarz
NOSZĘ POLSKĘ W SERCU
maj 5, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Polska
sierpień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Podać ?ródło pochodzenia majątku
lipiec 22, 2004
Janina Kotłowska - Rudnik
Z Kopenhagi negocjatorzy wracają nie z tarczą, ale na tarczy – twierdzi Andrzej Lepper.
grudzień 14, 2002
PAP
Konstytucja RP: Polska dla Polaków
wrzesień 11, 2006
Halina W.
Kretynizm po krakowsku - "opłata klimatyczna"
luty 23, 2004
PAP
"Pro Polonicum" - nowe pismo polonijne
czerwiec 28, 2006
Pomylona Taktyka w "Wojnie z Terrorem"
listopad 14, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Anna Radziwiłł: nic już nie zmieniać w systemie edukacji
sierpień 5, 2004
IAR
"Nie ma wątpliwości, terrorystów Al-Kaidy przetrzymywano i torturowano w Polsce"
czerwiec 22, 2008
PAP
Izrael Szamir Mur
marzec 23, 2009
Izrael Szamir
Spisek generałów w USA?
kwiecień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Retrospekcja, czyli rzecz o...
maj 2, 2006
Marek Olżyński
Żyć z koszyka
czerwiec 13, 2008
Marek Jastrząb
Kolejny wiedzący lepiej od społeczeństwa. Kaczyński przeciw referendum aborcyjnemu
styczeń 18, 2003
Piotr Mączyński
Frajerzy, czyli - "Nasi zapomniani sojusznicy"
grudzień 28, 2003
Marek Głogoczewski
Prawdziwa strategia wobec III RP
czerwiec 23, 2005
totezja
Ballady Tadeusza Wo?niaka i moje bluesy w poezji
sierpień 26, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Podcinanie gałęzi na której się siedzi
marzec 31, 2004
www.krakow.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media