|
WikiLeaks
|
|
http://www.tvn24.pl/12691,1670400,0,1,szef-wikileaks-padlem-ofiara-oszczerstwa,wiadomosc.html
Wlasciciel WikiLeaks Julian Paul Assange urodzil sie w 1971 roku w Australii i od urodzenia dzieki ojczymowi ma doczynienia z sekta Anne Hamilthon-Byrue, ktora zajmuje sie kradzeniem dzieci i ich wychowywaniem pod zmieniana tozsamoscia. To przez ojczyma, ktory musial sie ciagle przemieszczac za zdobycza Julian Assange chodzil do 36-ciu szkol i na 6 uniwersytetow. Uczyl sie matematyki i fizyki, ale o ukonczeniu studiow wzmianki nie ma.
Julian Assange jest hakerem i dziennikarzem. Dziala na terenie takich panstw jak W. Brytania, USA, Niemcy, Kenia, Australia, Francja i Wietnam. Wydaje rozne artykuly w wielu jezykach. Jest przyjmowany na salonach w Londynie, a jego firma ma adres POBX na Uniwersytecie w Melbourne.
Jest hakerem, wiec moze z komputerow zbierac rozne wiadomosci i roznie je wykorzystywac chociazby w oparciu o sekte Anne Hamilthon-Byrue, ktora dziala wiele lat - dla kogo ???
Odnosze wrazenie, ze jest to jakies masonskie towarzystwo, bo jakos wolno im dzialac !!! Ameryka chciala zlikwidowac WikiLeaks w 2008 roku i nie udalo sie jej tego dokonac.
Ja sie nie dziwie, ze cofaja nakaz aresztowania Juliana Assange - wlasciciela WikiLeaks.
Julian Assange jest sam hakerem i prowadzi firme hakerska, ktora potrafi sie wlamac nawet do Pentagonu, to co dopiero do bankow, szpitali, uniwersytetow, urzedow czy na prywatna poczte. Na ilu ludzi ma on "haka" ??? Dzieki posiadanym wiadomosciom stal sie nietykalny. Poplecznikow ma na calym swiecie dzieki kontrolowanemu puszczaniu roznych wiadomosci na swojej stronie WikiLeaks wiec nie jest latwo z nim walczyc, mimo, ze w obiczu prawa jest przeciez przestepcą !!!
Powiazania ma na pewno nie tylko z sekta Anne Hamilthon-Byrue.
By rue - ang/niem - po cichu
Haker nigdy nie przyznaje sie do tego, ze ma strone internetowa !
http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/wikileaks-i-pentagon-nie-moga-sie-skontaktowac/
|
|
26 sierpień 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
jaka masoneria? przeciez on ma Zydow i Pentagon na karku
Wikileaks sex scandal deepens as estranged son enters the fray Asher Moses
August 30, 2010
http://www.smh.com.au/technology/technology-news/wikileaks-sex-scandal-deepens-as-estranged-son-enters-the-fray-20100830-143ao.html
|
|
2010-08-30
latarnik
|
 |
|
|
| Angielska masoneria, ktora scala caly swiat masonow ! |
|
2010-08-31
Goska
|
|
|
|
Zmiany w Magistracie
wrzesień 30, 2004
www.krakow.pl
|
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
|
Kurczuk wiedział nie powiedział... a to było tak
luty 8, 2003
zaprasza.net
|
POLSKA - UNIA 10
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Roboty przymusowe
kwiecień 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jak na dłoni
marzec 29, 2004
Agata
|
Wszyscy jesteśmy podejrzliwi
grudzień 21, 2007
Remigiusz Okraska
|
Stabilne perspektywy wiarygodności polskich banków
grudzień 3, 2002
PAP
|
ROZWAŻANIA "MIĘDZY LATAMI".
styczeń 4, 2007
tezlav von roya
|
"Na początku było słowo"
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
|
Polacy nie powinni wtrącac się w wewnętrzne spawy Białorusi
marzec 28, 2006
dr Leszek Skonka
|
Absudalny Dramat Imperium Bush’a
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
|
sdfsaf
październik 4, 2005
adssa
|
Polska Pamięć Narodowa
styczeń 2, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Imperium Mundi - polityczna forma globalizacji
listopad 14, 2006
Tomasz Gabiś
|
KOMUNIKAT ZARZADU GLÓWNEGO KONGRESU POLONII KANADYJSKIEJ
styczeń 30, 2003
|
Prymas na Wielki Post: zwyciężać zło dobrem
luty 24, 2004
|
Dał nam przykład boliwarianin
marzec 9, 2007
pnlp
|
Mossad Has Murdered
530 Iraqi Scientists, Academics
maj 15, 2006
|
|
|