|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
więcej -> |
|
Odrodzenie patriotyzmu Liga Slowian Polski!
|
|

KOR,ktory powstal w 1976 roku, zdobyl umiejetnosc wyciagania wnioskow z porazek. KOROWSCY zrozumieli, ze trzeba doczepic sie do klasy robotniczej i doczepili sie skutecznie. KOR nigdy nie atakowal ekipy rzadzacej, zawsze atakowal socjalizm zostaly. Teraz mowi sie, ze trzeba zdemokratyzowac partie, ze pluralizm, ze musza powstac inne partie, wielopartyjny system itd.. Tak dlugo beda to mowic az zlapia wladze, zobaczycie, ze bedzie kierownicza rola partii KOR Solidarnosc i NSZZ Solidarnosc! Walka Klas Rewolucja Liga Polski Sekcja Czwartej Miedzynarodowki Trockistow zniszczenie mienie i tradycje Slowianskiej Rzeczypospoitej Polskiej!
Walka Klas Rewolucja Liga Polski Sekcja Czwartej Miedzynarodowki. Warunkiem niezaleznosci robotnikow od JUNTA jest niezaleznosc od EPISKOPATU. PROPAGANDA WATYKANU... "Dla trockistow celem strategicznym jest zaprowadzenie na calym swiecie Miedzynarodowej Federacji Panstw Komunistycznych/trockistowskiego/, przez swiatowa rewolucje komunistyczna"./1/
I PROPAGANDA STALINOWCOW! "Trockisci nie ukrywali, ze ich zadaniem jest "obalenie wladzy Kremla"..., co znalazlo wyraz w wysunieciu hasel...prawa wszystkich narodow radzieckich do "swobodnego wyboru sojuszow" i do "oderwania sie" oraz przeksztalcenia panstwa radzieckiego w "Dobrowolna Federacje Republik Roobotniczo-Chlopskich"./2/ IV Miedzynarodowki Trockistow rewolucja Moskiewska Jelcyna, obalenie Slowianina Gorbaczowa! Wazne! Slowianin Rosjanin Gorbaczow, zwrocenie ziemi Slowian Lachow, Rzeczpospolita Polska. Pakt Ribbentrop-Molotow i Jalty! Prezydent, ze Litwa, bedzie bez Wilna. Glos Polski! Rzad III Rzeczypospolitej Polskiej, pod patronatem KOR "Solidarnosc" i NSZZ "Solidarnosc"! Przeciwny zwrocenie ziemi Slowian Lachow, Rzeczpospolita Polska! Polacy obywatele Polski i Polonia Zagraniczna, glosuja na partie polityczne KOR "Solidarnosc" i "NSZZ Solidarnosc"! Rzad III i IV Rzeczypospolitej Polskiej!?
PS: Proletaires de tous les pays. Unissez sous! La Quatrieme Internationale Organe du Comite Executif de la IVeme Internationale. A BAS LES PROCES LES POLITIQUE DE VARSOVIE! Liberte pour les militans du KOR et les membres de la Commision Nationale de "Solidarnosc"! Decralation du Comite Alttranger de la Liqui duvriere revolution de Pologne-PRL. Un document anti-marxiste du VATICAN... L'EGLISE ET JARUZELSKIEN CROISADE CONTRE LE TROTKYSME. Liberte pour les militans du KOR et les members de la Commision Nationale de "Solidarnosc"!
Andrzej Gwiazda, Jan Rulewski, Karol Modzelewski, Andrzej Rozplochowski, Adam Michnik, Marian Jurczyk, Seweryn Jawarski, Zbigniew Romaszewski, Grzegorz Palka, Henryk Wujec, Jacek Kuron.
Polacy Slowianie i godni obywatele Rzeczpospolita Polska. Nie majac Prawa Czlowieka! W nowej demokracji i wolnosci slowa, w panstwie KOR "Solidarnosc" i NSZZ "Solidarnosc"!
Rzad III i IV Rzeczypospolitej Polskiej! Marszalek Jozef Pilsudzki, przewraca sie w grobie "Wawelskim" i Legiony Polskie dzielnie walczyli "Bolszewizm i Trockizm"! Dzisiaj pod patronatem III i IV Rzeczypospolitej Polskiej!?
|
|
23 wrzesień 2006
|
|
Bogdan Trzy Radla
|
|
|
|
Ile kosztuje uczciwość?
listopad 7, 2006
Artur Łoboda
|
Zmniejszyć koszty pracy - oszukańcze hasło "postępowych" liberałów
styczeń 29, 2007
Dariusz Kosiur
|
Moje przykazania -1
maj 8, 2003
krzysztof gilewski
|
Czy oni wiedzieli o przekręcie?
listopad 19, 2002
http://www.superexpress.pl
|
Bezrobocie
styczeń 2, 2009
Dariusz Kosiur
|
Referendum 2003 roku - Unia Europejska
czerwiec 1, 2003
" Zawisza Czarny "
|
Kto - kogo obraża?
maj 25, 2008
Artur Łoboda
|
Goebels Roku 2005
listopad 5, 2005
zaprasza.net
|
Amerykańską przeszłość Andrzeja Czumy wciąż bada ABW
marzec 2, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
|
Apel o ujawnienie i usunięcie agentury z Episkopatu
październik 26, 2006
przysłał Krzysztof Cierpisz
|
Tarcza i wyścig zbrojeń
luty 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Schyłek Amerykańskiego Imperium?
luty 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
POLSKA - UNIA 13
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
USA wypałowują durną Europę bez wysiłku
kwiecień 10, 2008
marduk
|
Krajobraz polityczno-medialny
listopad 7, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Sumienie ruszyło Rzecznika Prezydenta Bush’a?
listopad 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Konflikt irański jest zapalnikiem globalnej bomby monetarnej
luty 16, 2006
maciek
|
Nigdy z królami nie bedziem w aliansach
marzec 5, 2003
Piotr Szubarczyk
|
Ciekawe czy któryś patałach zastanowił się nad tym:
czerwiec 12, 2003
|
Lichwa uber alles ... czyli "patriotyczny obowiązek" wobec żydowskich gangsterów
luty 7, 2004
|
więcej -> |
|