ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
więcej ->

 
 

Grzechy Ameryki w Japonii i w Iraku






Odtajnione dokumenty jasno wykazują, że prezydent Truman otworzył epokę nulkearną zniszczeniem Hieroszimy i Nagasaki z powodów politycznych, a nie wojskowych. Biały Dom był gruntownie poinformowany, że Japonia stała u progu calkowitego załamania się i jej kapitulacja była bliska, zwłaszcza w związku, ze zbliżającym się przystąpieniem Sowietów do wojny przciwko Japończykom, jak też w obliczu masowego przerzucenia wojsk i siły ogniowej aliantów z Europy do Azji, po upadku Niemiec. Zamiast wykorzystać ten moment dziejowy USA „wypuściło na świat potwora nuklearnego.” Ostateczną broń do terroryzowania świata, broń która stanowi stałe i rosnące zagrożenie dla istnienia ludzkości na Ziemi.

Te fakty powinny być omawiane w mediach, podczs gdy neokonserwatywny rząd Bush’a zagraża za pomocą „Tarczy” w Polsce i na Taiwanie, wielkiej potędze nuklearnej jaką jest Rosja i manipuluje Pakistanem, który rzpowszechniał broń atomową dyktatorskim reżymom. Tymczasem Kongres w Waszyngtonie zatwierdza expansję arsenału nuklearnego USA,niby żeby lepiej wlczyć w „wojnie przeciwko terrorowi,” za pomocą najbradziej terrorystycznej broni na świecie – broni nuklearnej, którą do tej pory tylko USA użyło przciwko ludzkości.

Tragedia Hieroszimy i Nagasaki jest udokumentowana na wielu filmach, które wykazują jak rządy zaczynają wojny bez pozwolenia obywateli i jak obywatele ślepo idą na wojnę i nie zastanawiają się nad jej skutkami. Zawsze tak było w przeszłości i chyba będzie w przyszłości. Opór przciwko wojnie mało naczy jak też powiedzenia „nigdy więcej” też nie mają znaczenia.

Coraz wiecej ludzi zdaje sobie sprawę, mimo mediów, że istnieje coraz większa przepaść między rzeczywistością i tym co mówi prezydent Bush. Coraz więcej ludzi obawia się, że rząd Bush’a, opierając się na ekstremistycznej wersji n.p. sjonisty senatora Joseph’a Liebermana, wykorzysta okazję wakacji sierpniowych i zbombarduje Iran, mimo tego, że Iran podpisał traktat o nierozpowszechnianiu bronu nuklearnej oraz mimo tego, że Międzynarodowa Komisja Energii Atomowej zaświadcza, że Iran nie posiada broni nuklearnych.

Niedawno Agency France-Presse, zwykle popierającej neokonserwatystów, tym razem zaczęła komunikat dzienny od konferencji prezydentów Bush’a i Hamida Karsai’a z Afganistanu, w którym to komunikacie stwierdzono, że Bush fałszywie oskarża Iran w czasie ostrego napięcia między Waszyngtonem i Teheranem, mimo zapewnień Iranu „że nie ma i nie ma zamiaru produkować broni nuklearnych.” Iran zgodził się w 2005 roku na pobyt w Iranie stałego inspektora komisji ONZ przy produkcji nuklearnego paliwa dla nuklearnych elekrowni.
Pod presją USA ta zgoda Iranu jest trzymana w tajemnicy przez Brytjczyków, Francuzów i Niemców. Stanowisko Iranu jest zgodne z postanowieniem numer 1747 Rady Bezpieczeństwa przy ONZ, co jednak Bush’owi nie odpowiada i rząda on powtórzenia tekstu z 2005 roku w 2007 pod grożbą ataku nuklearnego na Iran przez USA i Izrael.

W czasie wyżej wymienionej konferencji prasowej Bush’a i Karzai’a, Karzai powiedział na przekór Bushowi, że w Afganistanie, Iran odgrywa badzo poztywną rolę przeciwko Al Qaidzie oraz Talibanom, co wyra?nie zirytowało Busha’a. Tymczasem główny artykuł z 10go sierpnia, 2007, Sheldon’a Richman’a „Wygrana Onacza Klęskę” („Winning Is Losing”) w Commentaries, The Future of Freedom Foundation, „Nie jest sprawą główną czy siły USA potrafią spacyfikować Irak (być może na krótko). Rzeczą najważniejszą jest fakt, że zwycięstwo rządu Bush’a jest klęską dla wyborców amerykańskich i odwrotnie, zwycięstwo wyborców byłoby klęską Bush’a.”

Irakijczycy świadomi treści narzucanego im przez USA „Ukadu o dzieleniu sie zyskami” z ich zasobów ropy nafowej i gazu ziemnego, która to treść oznacza rabunek ich zasobów na korzyść wielkich korporacji międzynarodowych, na wielką szkodę całego Iraku. Z tego też powodu coraz więcej ludzi w Iraku popiera oferty Iranu, jako bez porównania korzystniejsze, niż układ przgotowany pod kierunkiem wiceprezydenta Dick’s Chenney’a.

Katastrofa Iraku napadniętego przez USA „dla dobra Izraela” i kompleksu wojskowo-przemysłowo-sjonistycznego przybiera tragiczne rozmiary. Koło trzy czwarte miliona Irakijczków zostało zabitych pod okupacją USA, cztery miliony wypędzone z domów, miasta zbombardowane, ponad milion uciekinierów w samej Syrji, gdzie ludzie ci żyją w nędzy, a muzealne zbiory kultury Mezopotamii zostały rozkradzione w bezprzykładny sposób w Bagdadzie i innych miastach Iraku.

Samo USA straciło ponad 3500 zabitych i kilkadziesiąt tysięcy kalek fizycznych i psychicznych. Niedawno jeden ze senatorów powiedział, że 100,000 weteranów z Iraku potrzebuje opieki psychiatrycznej. Wojska pacyfikacyjne nie mogą sobie dać rady z minami przydrożnymi i nowoczesnym typem mo?dzierza stosowanym przez ruch oporu.

Do zaprowadzenia pokoju i porządku w Iraku potrzebna jest pomoc sąsiadów tego kraju a zwłaszcza, Iranu oraz ogłoszenie, że program konfiskaty zasobów petrochemicznych przygotowany przez Chenney’a, przestanie być narzucany siłą podbitemu Irakowi. Do tej chwili wydaje się być jeszcz daleko. Tymczasem pojawiają się artykuły o grzechach USA takich jak w Japonii i w Iraku, oraz o planach Bush’a nuklearnego zniszczenia Iranu.

www.pogonowski.com
12 sierpień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Hipokryzja Niekończącej się Propagandy Terroru Bush’a
maj 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Autograf szczęśliwej Motylii
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prymas: stworzyć warunki do godnego życia
listopad 1, 2004
Czy listy gratulacyjne wręczą Bracia Kaczyńscy osobiscie, czy za pośrednictwem Ministra Lipca?
lipiec 3, 2007
tłumacz
Narodowe Sily Zbrojne
maj 5, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Marszałek Sejmu Marek Jurek , HANUKA społeczności żydowskiej w Polsce
grudzień 26, 2005
Krzysztof Cierpisz
Gulf War 1991:
Prefiguration and prelude to the 2003 Iraq debacle
Part one

luty 19, 2005
Stefan J. Śniegoski
Tryptyk
luty 16, 2009
...
Teoretycznie możemy zrobić wszystko
styczeń 28, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Wadliwa Temida
grudzień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Oszmiańskie korzenie Europy
grudzień 27, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Poszukiwanie "kozła ofiarnego" za klęskę w Iraku?
maj 29, 2006
Iwo Cyprian Pogobnowski
Na lewo od PRL-owskiego aparatu PZPR
grudzień 4, 2008
tłumacz
Przywróć nam chleb z polskiego pola..
marzec 25, 2005
Julian Tuwim
Polacy w końcu zabrali głos w sprawie Iraku
luty 3, 2003
PAP
Film o nas
marzec 30, 2008
Marek Jastrząb
Izrael chce od USA 4 mld dolarów
styczeń 3, 2003
przyjaciel portalu
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 10
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Osobisty dramat Donalda Tuska
wrzesień 2, 2007
tłumacz
Konferencja naukowa
wrzesień 12, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media