ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
więcej ->

 
 

Lepper: papież już nie jest entuzjastą UE (znawca 3)

Andrzej Lepper uważa, że niedzielna homilia Jana Pawła II świadczy, iż nie jest on już - jak wyraził się lider Samoobrony - entuzjastą Unii Europejskiej ani przemian, jakie nastąpiły w Polsce.

W niedzielnej homilii papież, nawiązując do działalności błogosławionego ks. arcybiskupa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, mówił o jego zaangażowaniu w obronę wolności narodowej oraz o tym, że również w naszym kraju nasila się hałaśliwa propaganda liberalizmu, wolności bez prawdy i odpowiedzialności.

Jestem zadowolony z homilii jaką Ojciec Święty wygłosił. Była ona inna od poprzednich i tutaj na pewno Ojciec Święty już nie jest takim entuzjastą Unii (Europejskiej) oraz tych przemian jakie nastąpiły w Polsce, bo wypowiadając się przeciw liberalizmowi, przeciw globalizacji jednocześnie skrytykował też kapitalizm - powiedział Lepper w niedzielę.

Szef Samoobrony podkreślił, że papież mówił wiele o miłosierdziu, poszanowaniu dla drugiego człowieka i o prawdzie. Według niego, słowa o prawdzie należały się przede wszystkim rządzącym.

Wczoraj po audiencjach osobistych, po rozmowie w cztery oczy z prezydentem i premierem i jeden i drugi (prezydent i premier) wyszedł i pierwsze co mówili, to to, że Ojciec Święty rozmawiał o Unii. Z ich ust to brzmiało jakby poparł ich dążenia do Unii. Jestem przekonany, że tego nie zrobił, ponieważ dzisiaj w homilii ani pó?niej nie padło ani jedno słowo na temat Unii. To jest dla mnie bardzo charakterystyczne, że Ojciec Święty sam widzi, że tam jest bardzo mało prawdy - w Brukseli i w ogóle w Unii - uważa przewodniczący Samoobrony.
18 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Komisja Trójstronna
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
Polska sie rozwija, tylko nie wiem dlaczego ucikaja z niej nawet bezdomni i to w towarzystwie duszpasterza?
październik 31, 2006
Patriota
Dzielni Polacy
styczeń 17, 2006
ponad 90 % ...
luty 18, 2005
Kaszub
Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
Na miejsce jednego kłamcy, wybrali drugiego...
marzec 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Upadek Dolara
listopad 18, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Prawda o Judeo-Polonii
lipiec 16, 2004
Korporacyjna globalizacja
styczeń 2, 2006
Goska
Prokurator generalny prawnikiem złodzieja
luty 10, 2009
Gazeta Polska
Michnik znowu zacheca Polakow do oddawania pieniedzy lichwiarzom
grudzień 31, 2007
W.M.
Apel do POLONI I POLAKOW
luty 28, 2008
XXX
Imperium czy hegemonia
wrzesień 7, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Oświadczenie numer 1. złożone w Sądzie w dniu 1.12.2004.
grudzień 5, 2004
Dariusz Benedykt Ciesielski
Izrael: deportacja za zamach
sierpień 12, 2002
IAR
Zabił ich drugi krąg
luty 14, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Reymont i Kociubińska
październik 25, 2006
Patriota Kaczyński
luty 10, 2006
The Age of Solzhenitsyn
sierpień 25, 2008
Alexei Bayer
W oczekiwaniu na nowe
październik 8, 2005
Kazimierz Murasiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media