|
Głosy w głowie
|
|
Glosy w glowie :
Przesylanie glosow do glowy nie jest niczym nowym. Wystarczy zapoznac sie z patentami, na ktorych pracuje HAARP. Kiedys byl caly ich zestaw w internecie, ale zlikwidowali ta strone. Przesylanie glosow do glowy jest wykorzystywane tez w medycynie. Stosuje sie to dla ludzi glucho-niemych. Jest to pewnie dosyc kosztowne. Wiadomo, ze wojsko wykorzystuje wszystkie nowinki najpierw. Czasem te wojskowe zastosowania nie sa nigdy transformowane do ogolnego obiegu. Niektore natomiast sa dopuszczone do ogolnego uzytku czasem po wiele, wielu latach stosowania ich przez wojsko. Tak jest ten swiat urzadzony, ze wszystko najpierw otrzymuje wojsko, a pozniej niektore projekty wchodza do uzytku cywilnego. Tak jest doslownie ze wszystkim oprocz jedzenia. HAARP jest bronia i jednoczesnie programem doswiadczalnym oplacanym oczywiscie przez wojsko.
Dla utwierdzenia i uspokojenia opinii publicznej, w publikacjach podaje sie zawsze przyklady potwierdzajace, ze wszystko istnieje juz bardzo dawno. Jak na jakis temat sa takie potwierdzenia, to znaczy, ze chodzi im o zrobienie Ci wody z mozgu. Normalny czlowiek nie tlumaczy sie na zapas i asekuracyjnie. Nigdy nie przykladaj do takich wyjasnien wagi. Rozpatruj kazdy temat tak, jakby on powstal dzisiaj. Dzisiaj sie z nim spotkalas, to dzisiaj go rozpatruj. Nie pozwol, zeby ktos Ci cos sugerowal czy Cie ukierunkowywal. Najpierw sama wszystko rozpatrz. Nie zapominaj, ze kamuflaz przybiera zawsze rozne formy !!!
Kilka dni temu rozmawialam z pewnym Polakiem, ktory interesuje sie przechwytywaniem nagran z eteru. Te nagrania nie naleza do zadnej zarejestrowanej stacji na swiecie. Te nagrania sa bardzo rozne, ja tez znalazlam ich cala liste w sieci. Niektore sa przerazajace. Sa to nagrania komputerowe i rozmowy. Fala wypuszczona w eter niesie glosy i obrazy. Sa bardzo rozne czestotliwosci tych fal. Uszy ludzkie, to przeciez widoczne anteny, ktore odbieraja fale, ktore mozg nasz przetwarza na zrozumiale dla nas slowa czy dzwieki. Dzieki uszom mozna dotrzec bezposrednio do mozgu czlowieka czy zwierzecia. Wystarczy odpowiednia czestotliwosc fal, ktore tez wytwarza nasze ucho i przekazuje mozgowi. Ucho przetwarza dzwieki, ktore slyszymy i dopiero wtedy przekazuje je mozgowi. Mozg nie moze byc narazony na stresy. Zauwaz tylko, jak strasznie dziala na nas niespodziewane przestraszenie. Uszna przetwornica ma limit. Glosnosc 200 decybeli moze juz zabic czlowieka. Takiej glosnosci ucho nie potrafi juz przerobic i dlatego ona nas zabija, bo razi mozg.
HAARP przesyla glosy slyszalne przez nasz mozg, a nie przez nasze otoczenie. Jak szepczesz cos do kogos, to tez otoczenie tego nie slyszy. HAARP nadaje jeszcze ciszej. Wystarczy miec odpowiednia aparature i mozna pobawic sie w wylapywanie tych nadawanych glosow. Niektorzy sie tym bawia. Przeciez czlowiek nasluchuje nawet kosmos.
Oczywiscie, ze operatorzy HAARP-a decyduja o tym, jak dokuczac kontrolowanemu czlowiekowi. Przesylanie informacji ta droga tez jest stosowane. Rozmowy tez sa rozne. Operator jest Bogiem i decydentem !!!
http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm
|
|
31 lipiec 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Pod ochroną Wymiaru Bezprawia
grudzień 4, 2003
http://www.gazetapoznanska.pl
|
Wieża Pamięci
lipiec 17, 2003
Andrzej Kumor
|
Próba podsumowania roku 2006
grudzień 31, 2006
przesłała Elzbieta
|
Polska - bogaty kraj
maj 1, 2003
http://www.se.com.pl/
|
Śladami Gronkiewicz, czyli wydeptane ścieżki politycznego - sprzedajnego motłochu
luty 10, 2007
PAP
|
Szanowni Wielbiciele Platformy JKM.
czerwiec 7, 2005
Lewy Stoss
|
Przewodniczący gminy żydowskiej popełnił samobójstwo
sierpień 27, 2002
PAP
|
Dwóch członków zarządu WorldComu aresztowanych
sierpień 1, 2002
PAP
|
Sadzawka Mamilli
styczeń 28, 2008
Izrael Szamir
|
Gdańszczanie, wyborcy. Uwaga na nowy prezent świąteczny od władz Gdańska
grudzień 19, 2005
Klaudiusz Wesołek
|
Hołota i żydohołota (II)
luty 20, 2006
Artur Łoboda
|
Podobne fiaska w Egipcie i Palestynie w 1798 oraz w Iraku 2003 Roku Określają Erę Neo-Kolonializmu pod Hasłem Demokracji i Wo
sierpień 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Halloween" - już nie tylko amerykański idiotyzm...
październik 31, 2005
Zdzisław Raczkowski
|
Amerykańskie wybory
listopad 5, 2008
Artur Łoboda
|
Zlikwidować polska armię, zlikwidować Państwo Polskie
październik 27, 2006
PAP
|
Anatomia katastrofy w Iraku
marzec 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Patronaria
grudzień 16, 2007
Jacek Majchrowski
|
JAMNIK W OBLICZU FASZYZMU
sierpień 16, 2006
Imperator
|
Złodzieje pobożni, złodzieje bezbożni
Kapitalizm (4)
lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
|
Złodziejskie rekomendacje
kwiecień 24, 2003
Artur Łoboda
|
|
|