|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
więcej -> |
|
Marzenie scietej glowy
|
|
Dr. St. Kozanecki 26 rue du Printemps
B-1380 OHAIN
Tél. 02 - 653 35 76
E-mail:ohainkoza@aol.com
Ohain, le 7.- I.- 08
Po co kotłują się we mnie te wszystkie problemy, na które nie mamy
jeszcze odpowiedzi ! ? Chyba po to, by - szukając ?ródeł obecnej
sytuacji międzynarodowej – znaleść drogi do ich stopniowego
rozwiązywanie. Tylko biadoląc – zaśniemy.
St.K.
M a r z e n i a
U progu nowego roku przychodzi mi myśleć o jutrze Polski, Europy,
świata. Jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że los rzucił mnie w
sam środek, w jądro tworzącej się kosmopolitycznej, masońskiej
(zachodniej i środkowej) Europy. Może dlatego, z miejsca, narzuca mi
się nakaz przekazany mi ongiś przez ojca: jesteśmy ani gorsi ani
lepsi od innych. Jesteśmy poprostu „inni”, to znaczy mamy
własną osobowość, której trzeba strzec, jak oka w głowie.
Biorąc tą zasadę za punkt wyjścia, staram się należycie
rozumieć i oceniać najpierw rozmiar i wagę problemów, przed
którymi stoi Polska (wspólnie z innymi narodami), będąc świadom,
że dzisiaj , wszystkie państwa są sobie do pewnego stopnia
współzależne. Z kolei przychodzi mi próbować ocenić naszą
wagę, t.zn. nasze narodowe zalety i wady, zdolne wpływać,
pozytywnie czy negatywnie, na nasze cele i na nasze marzenia o
lepszej przyszłości. I wreszcie pozostaje nakaz jak najlepszego
poznania jakości naszych przyjaciół i naszych wrogów.
Stąd niedzowny rzut oka na głównych sterników porządku
światowego.
USA są państwem młodym, wieloetnicznym, wielokulturowym,
mieszaniną religi i ras. Jako naród znajdują się ciągle in
status nascendi, a więc nie w stadium pełnej dojrzałości. Bieg
historii zmusił je jednak do wzięcie na siebie przewodnictwa i to na
skalę światową . W tej roli Stany Zjednoczone dwukrotnie uratowały
Europę od dominacji imperializmu germańskiego i z kolei, po drugiej
wojnie światowej, po wygraniu „zimnej wojny” z Rosją
sowiecką, uchroniły nas przed zwycięstwem marksizmu, wzmacniając
tym samym swą potęgę na przestrzeni całego globu.
Ta sytuacja nie trwa jednak długo, bo ukazują się na widokręgu dwie
potęgi azjatyckie: Chiny i Japonia, do których, w najbliższych
dziesięcioleciach dołączą się zapewne Indie. Północna Ameryka
stopniowo przestaje być pępkiem świata. U progu roku 2008,
przychodzi więc Stanom Zjednoczonym walczyć o utrzymanie
przewodnictwa z narodami o historii i kulturze wielowielowiekowej,
podczas gdy są w obliczu kolosalnych, niesłychanie trudnych
problemów. Niestety są politycznie i ideowo kierowane przez nurty
nie mające wiele wspólnego z amerykańską racją stanu. Wojna
tocząca się w Iraku (którą w dodatku świadomie sami wywołali) ma
miejsce w obronie nie Stanów Zjednoczonych a głównie w obronie
Izraela, a ściśle mówiąc w interesie międzynarodowej
Wspólnoty Żydowskiej która, na dobitkę, ma decydujący wpływ na
współczesną politykę amerykańską.
Pierwszym zadaniem USA – moim jakże skromnym zdaniem – winno być
dzisiaj zdanie sobie sprawy z sytuacji, w jakiej się znajdują, na
co – chwilowo – niestety się nie zanosi. Dwie główne partie tej
potęgi zdają się być bardzo dalekie od zrozumienia wagi
toczącego się procesu.
Z kolei głównym problemem (nie tylko Stanów Zjednoczonych, ale
także kontynentu europejskiego) jest opanowanie fali terroryzmu
który – bogaty w postępy techniki i nienawiść licznych i
skrajnych nurtów muzułmańskich – ma, i mieć będzie, środki i
pieniądze pozwalające im na niszczenie struktur materialnych rasy
białej, a tym samym podrywanie dominacji Stanów Zjednoczonych na
polityką światową.
Równie ważnym problemem - tak dla Amerykanów jak dla
Europejczyków – staje się coraz bardziej widoczna i coraz mniej
przez rządy krajów opanowana „wędrówka ludów” Południa na
Północ, po chleb, po godność i po sprawiedliwość. Zdaje się nie
ulegać wątpliwości że ?ródła, tak terroryzmu jak i marszu na
Północ, są sobie bardzo bliskie, a miejscami nawet identyczne. Nie
tutaj nad tym się rozwodzić. Wystarczy faky odnotować.
Dopiero po rozwiązania, choćby częściowym, wyżej cytowanyh
problemów Stany Zjednoczone staną się wystarczająco silną
przeciwwagą wpływów krajów Azji ( Chin, Rosji, Japonii, Indii) w
istnej wojnie o dominacje nad Bliskim Wschodem i tamtejszą ropą.
Wędrówki ludów skończą się, a akty terorystyczne zmaleją w
miarę zasypywania przepaści między bogactwem zgromadzonym w
krajach Północy a biedą czy nędzą krajów Południa. Ten proces
- mamy prawo się obawiać – ryzykuje trwać poprzez pokolenia.
Realizacja tych celów będzie dla Stanów Zjednoczonych bez
porównania trudniejsza od byłej „zimnej wojny” z Rosją
sowiecką.
No i wreszcie pozostaje dla Ameryki jeszcze jeden problem. Jest
nim nawiązanie braterskich stosunków ze swoją starszą siostrą –
przyszłą Europą Ojczyzn, a więc realizowanie polityki, o której
marzył Kennedy i – prawdopodobnie – z powodu której zapłacił
życiem.
CHINY i JAPONIA marzą o wyrwaniu Stanom Zjednoczonym leadershipu
( konflikt istniejący między nimi od lat - odkładają na
pó?niej). Ci co znają te narody, ich zranione ambicje, ich
zdolności intelektualne, ich możliwości organizacyjne, ich
zamiłowanie do solidnej pracy – ci nie mają prawa ambicji
narodów azjatyckich lekceważyć.
ROSJA , ta pod panowaniem Putina, marzy o ratowaniu Imperium w jego
dotychczasowej strukturze i (wcale niewykluczone) marzy także o
powrocie do granic sprzed roku 1989. Odpychana przez U.E, ryzykuje
silniej związać się z Azją, proces zapowiadający koniec
politycznej podmiotowości połwyspu europejskiego, w którym przecież
także my się znajdujemy. Głównym problemem dzisiejszej Rosji jest
wygranie zapowiadającej się istnej „wojny” z ich ludnością
islamską. Jest czas byśmy zdali sobie sprawę gdzie kierują się
ich wysiłki i ich energia.
U.E. Do głębi w swych strukturach antydemokratyczna t.zw. Unia
Europejska, ogarniająca zachodnią i środkową część
naszego kontynentu, przekształca się, szczególnie od grudniowego
Tratatu zawartego w Lizbonie, z Unii n a r o d ó w w Unie o
charakterze kosmopolitycznym, a tym samym coraz wyra?niej zwróconą
przeciw narodom. Ten biurokratyczny kolos, z personelem o
skandalicznie wysokich pensjach, wydaje się być Instytucją prawie
niebiańską. W rzeczywistości, pod maską stucznej jedności, panuje
zazdrość, strach przed jutrem i egoizm w granicach nigdzie poza nim
niespotykanych. O panującej tam atmosferze świadczy chociażby
wyjątkowo w ich kręgu wysoka ilość samobójstw. Tli się szeptem
wypowiadana reakcja na stan w niej panujący i niesposób
przewidzieć czym, jak i kiedy to wszystko się skończy.
Ten niebiański stan, kierowany przez dziewiczej jakości rząd
„Komisji Europejskiej” działa pod coraz silniejszym naciskiem
fali imigracyjnej Południa, fali prącej, po chleb i godne życie, na
Północ. Ta fala obejmuje tak świat arabski jak murzyński.
Brukselska Europa (do tej pory jej część zachodnia) – nie
posiadając realnych i skutecznych metod postępowania ze zjawiskiem
nielegalnej imigracji, chcąc nie chcąc, jakby bezwiednie – staje
się coraz bardziej kolorowa. Dodatkowo zastraszona – podobnie jak
północna Ameryka – mnożącą się falą terroryzmu – stoi przed
problemami, które do tej pory nie jest zdolna rozwiązać.
CZARNA AFRYKA
Nie ma jednej Afryki. Są conajmniej trzy Afryki: murzyńska, arabska
i biała i każda ma inny, jej specificzny tryb życia i reakcji na
szarą afrykańską rzeczywistość. Dwie pierwsze, poprzez swą
biedę – a jakże często nędzę – zagrażają Europie. Tego ich
marszu na Północ ( w każdym razie chwilowo) nic nie potrafi
zatrzymać, bo jedyny sposób, jedyny środek, jakim byłoby
conajmniej względne wyrównania bogactw i zaprzestanie perfidnych
metod wprowadzanych przez neo-kolonializm i globalizm, jest odkładany
na „jutro”. To co się w tej dziedzinie przekształca i
reformuje - jest ordynarnym okłamywaniem szarej rzeczywistości.
Niemała część świata ARABSKIEGO marzy o powrocie do minionej
przeszłości i o rewanżu za doznane, poprzez wieki, krzywdy i
upokorzenia zapominając niestety, że także oni, w stosunku do
Europejczyków, nie są bez winy. Chcę przez to powiedzieć, że nie
istnieje jeszcze atmosfera w której byłoby możliwe marzenie o
zgodzie, tym bardziej że oliwy do ognia dorzuca zachowanie się
Izraela, państwa które zapewnione wprost bezwarunkowym poparciem
rzekomo odwiecznie wszechpotężnej Ameryki, pozwala sobie na ekscesy
wprost skandaliczne.
---------
POLSKA: moje marzenie sprzed pięćdziesięciu lat spełniło się:
już prawie od dwudziestu lat nie jesteśmy podlegli p o l i t y c z
n i e Rosji. Niestety staliśmy się podlegli Zachodowi, a
ściślej mówiąc tym elementom bliskiego i dalekiego Zachodu
które przede wszystkim nas duchowo zatruwają, a z kolei ekonomicznie
i politycznie uzależniają. Mam tu np na myśli globalizacje, poprzez
którą możni tego świata dążą do prymatu ekonomicznego tak w
dziedzinie energii surowcowej jak wodnej i atomowej i tą drogą
narzucają swą dominacje tak polityczną jak ideową , a więc w
konsekwencji także duchową. Ten system ryzykuje zatruć nas bardziej
niż potrafił to zrobić system sowiecki. I dlatego pytam się, czy ta
nowoczesna i jakże podła podległość, dla naszych psychicznych i
duchowych struktur nie jest bardziej niebezpieczna, od tej która ponad
50 lat temu przyszła do nas ze Wschodu. Z sowieckiej podległości,
przy Bożej pomocy, potrafiliśmy się wygrzebać. Zachodzi pytanie:
czy i kiedy stanie się podobnie z tą płynącą z Zachodu ?
Próbując znaleść odpowied? na to pytanie, kieruje moje marzenia
do młodszych ode mnie. W pierwszym rzucie chodzi mi przede wszystkim o
znalezienie systemu ekonomicznego, który pozwoli nam jak najbardziej od
możnych tego świata i ich globalizmu się uniezależnić.
Drugim marzeniem jest zlanie się z Europą współrzędnych w
godności i respekcie podmiotów, Europie mozaiki kultur, a nie
kosmopolitycznej i duchowo bezbarwnej, Europie chrześcijańskiej a
nie do głębi antyreligijnej, Europie syntezie narodów romańskich,
germańskich i słowiańskich, bez dominacji jednego z nich……
Marzenie „ściętej głowy” ?
Odpowied? jest w mózgach i w sumieniach każdego z nas.
St.Kozanecki
|
|
10 styczeń 2008
|
|
...
|
|
|
|
Precz z Kopernikiem! Niech żyje Ptolemeusz!
listopad 12, 2007
nadesłał Marduk
|
Polska w cieniu teczek
styczeń 8, 2006
tadeusz
|
Sprawa 4Media już w prokuraturze
luty 19, 2003
zaprasza.net
|
Wyprzedaz
październik 12, 2004
|
Paliwo
kwiecień 29, 2002
Baca ze Szczyrku
|
Demokracja na sprzedaż - kultura korupcji
listopad 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Głos z Australii
kwiecień 6, 2003
przysłała Elzbieta
|
Spocznie na Skałce? - ciąg dalszy
sierpień 20, 2004
|
W interesie Izraela i biznesu naftowego
marzec 22, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tryptyk
luty 16, 2009
...
|
Gdzie się podziały pieniądze z Planu Paulsona
styczeń 12, 2009
|
Dziennikarska kaczka i medialna bomba
maj 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Rutkowski pomoże minister Jakubowskiej
grudzień 9, 2002
(RAD) www.dziennik.krakow.pl
|
Może w końcu ktoś dobierze się do Prokomu?
grudzień 23, 2002
PAP
|
Koniec Kaczyńskiego...
czerwiec 14, 2005
Zbigniew Nowak
|
"Pozytywista Putin"
styczeń 22, 2007
Andrzej de Lazari
|
UE - Wiersz
czerwiec 30, 2008
Goska
|
Odpolitycznic sejm!
listopad 22, 2006
mik4
|
Magia cyfr
luty 16, 2004
|
TAK w Rumunii, a JAK w Polsce?
czerwiec 6, 2007
z Prawica.net
|
więcej -> |
|