ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
więcej ->

 
 

Bohaterowie

Rosja: Zamordowano adwokata oraz dziennikarkę
Poniedziałek, 19 stycznia (15:26)

Stanisław Markiełow, adwokat, który doprowadził do skazania pułkownika Jurija Budanowa za zabicie 18- letniej Czeczenki, został zastrzelony w centrum Moskwy. W wyniku odniesionych ran zmarła też dziennikarka opozycyjnej "Nowej Gaziety" Anastasija Baburowa.

Według świadków próbowała ona wyrwać napastnikowi broń. Z postrzałem głowy została przewieziona do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarła.

W zamachu ranne zostały też dwie inne osoby.

Do zabójstwa Markiełowa doszło na ulicy Prieczistienka, nieopodal Soboru Chrystusa Zbawiciela, kilkaset metrów od Kremla.

Markiełow prowadził m.in. głośną sprawę zgwałconej i zamordowanej w 2000 roku przez pułkownika armii rosyjskiej Jurija Budanowa 18-letniej Czeczenki Elizy Kungajewej.

Adwokat został zastrzelony ok. 15.00 czasu moskiewskiego (13.00 czasu polskiego), gdy wracał z konferencji prasowej, na której nie wykluczył, że zaskarży do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu decyzję o przedterminowym zwolnieniu Budanowa z więzienia.

Zamaskowany morderca strzelał z pistoletu z tłumikiem. Po zamachu zbiegł do pobliskiej stacji metra Kropotkinskaja. Według świadków, jest to mężczyzna o słowiańskich rysach.

Budanowa w miniony czwartek przedterminowo zwolniono z więzienia. Decyzja ta wywołała protesty w Czeczenii i krytykę wśród obrońców praw człowieka w Rosji.

Sprawa Budanowa - najwyższego rangą wojskowego rosyjskiego skazanego za zbrodnie w Czeczenii - stała się symbolem łamania przez rosyjskie wojsko praw człowieka w tej republice podczas dwóch wojen z tamtejszymi separatystami.

Pułkownik zabił Kungajewą w marcu 2000 roku w czasie przesłuchania. Wcześniej ją zgwałcił. W 2003 roku został skazany na 10 lat. Jego proces był wówczas najgłośniejszą sprawą przeciwko rosyjskiemu wojskowemu związaną z toczącą się od pa?dziernika 1999 roku drugą wojną czeczeńską.

Rodzinę Kungajewej podczas tego procesu reprezentował Markiełow.

Decyzję o uwolnieniu Budanowa podjął w grudniu sąd w Dimitrowgradzie w obwodzie uljanowskim. Starania pułkownika o przedterminowe zwolnienie wcześniej czterokrotnie odrzucano. Przeciwko decyzji o przedterminowym zwolnieniu Budanowa protestowało pod koniec grudnia w Groznym ok. 200 ludzi.

Markiełow nazwał zwolnienie Budanowa "bezprawnym" i zapowiedział wniesienie apelacji.

Zabity był też adwokatem Michaiła Biekietowa, dziennikarza z podmoskiewskich Chimek, brutalnie pobitego w listopadzie 2008 roku. Biekietow, redaktor "Chimkinskiej Prawdy", występował przeciwko jednemu z wariantów poszerzenia trasy wylotowej z Moskwy do Petersburga, forsowanemu przez lokalne władze. Stan rannego dziennikarza jest nadal ciężki.

Markiełow był również prawnikiem rodzin ofiar ataku terrorystycznego na teatr na Dubrowce. W drugiej połowie lat 90. pomagał białoruskim opozycjonistom. Wielokrotnie bronił także dziennikarzy, w tym z "Nowej Gaziety".
19 styczeń 2009

PAP 

  

Archiwum

Archaiczny spalony
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nie stać nas
październik 20, 2003
Angora
Sylwetka Włodzimierza Cimoszewicza jako skutek ewolucji cynicznych oportunistów
sierpień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Greenspan: kryzys to moja wina
październik 25, 2008
Dziennik
Dlaczego gwiazda spadła z firmamentu?
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Szpital w Phuket poszukuje rodziców 2-letniego chłopca
styczeń 5, 2005
SYSTEM PODATKOWY Polska potrzebuje naprawy cz.4.
październik 16, 2007
Dariusz Kosiur
Przyklad kuszenia Polakow wziety z Rzeczypospolitej.
grudzień 20, 2007
W.M.
Interia.pl 2,5 mln zł od spółki zależnej
sierpień 28, 2002
Oręż modlitwy żołnierskiej
maj 1, 2005
Wojciech Kozlowski
Wierność Ojczy?nie
czerwiec 17, 2005
przesłała Elżbieta
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (7)
listopad 14, 2003
Iran nadal opiera się osi USA-Izrael
marzec 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Papież o pokoju w orędziu na Boże Narodzenie
grudzień 26, 2002
PAP / AFP
List do zdrajcow Polski
czerwiec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Dwustudolarowy Bush
wrzesień 15, 2003
PAP
Choroba umysłowa prędzej - czy pó?niej daje o sobie znać
luty 15, 2008
Artur Łoboda
Bezrobocie na wsi wzrośnie
czerwiec 26, 2002
PAP
Brońcie się przed policyjnym zamachem stanu!
październik 20, 2004
cywilizowany
Jest szansa dla Polski. Nawet użyteczni durnie zaczynają myśleć
wrzesień 9, 2008
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media