|
"Praca czyni wolnym"
|
|
Ubiegłej nocy temperatura w Niemczech sięgnęła minus 30 stopni. Media doniosły, że z tego powodu zmarły tam trzy osoby - przy czym tylko jedna z wyziębienia a pozostałe w wyniku wypadków.
Mimo że u nas nie było tak zimno to z zimna zmarło tej samej nocy 30 osób.
W tym czasie najważniejszym zadaniem polskojęzycznego rządu nie była ochrona życia obywateli ale poszukiwanie skradzionego szyldu z byłego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu.
Światowe żydowskie media już rozpoczęły medialny spektakl z hasłami o przejawie antysemityzmu - jako sztandarowymi
A tymczasem okazało się że kradzieży dokonało kilku bezrobotnych - którzy z nędzy wpadli na tak szalony pomysł - by ukraść dla zysku wspomniany szyld.
Gdyby mieli pracę to napis znad bramy wjazdowej do dawnego obozu pozostałby w spokoju.
Tak więc doszliśmy do momentu - gdy trzeba wykorzystać medialnie wymienione wydarzenie.
Trzeba głosić całemu światu że żydowscy gangsterzy finansowi doprowadzili do takiej ruiny Polaków, że dla wątpliwego zysku imają się kradzieży tak ważnych - historycznych symboli.
Myślę, że zrobili to na zamówienie. A nikt inny - poza Żydami - nie gustuje w takich precjozach.
Historia kradzieży malowidła Bruno Shulza z ściany domu w Drohobyczu najlepiej to ukazuje. Malowidło znalazło się bowiem z Izraelu.
|
|
21 grudzień 2009
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Bardzo ciekawa koncepcja. Jechać w kilku w drugi koniec Polski, zadbać o rozpoznanie logistyczne i o sprzęt (napis jest na wysokości 4 metrów). I głodując poszukiwać kupca... |
|
2009-12-21
tłumacz
|
 |
|
|
Być może nigdy się nie dowiemy, kto tak naprawdę "zwinął" ten napis. Ci których ogłoszono w mediach "sprawcami" nie koniecznie muszą nimi być, ...w końcu należało jakoś "ukręcić łeb" tej sprawie ...(tutaj każdy może dopowiedzieć sobie resztę).
P.S.
Nawiązując do tego co pisze Pan Artur, to pełna zgoda. Ogólnie zła, wręcz tragiczna sytuacja zmusza wielu naszych rodaków do różnych czynów odbiegających od powszechnie przyjętych norm obowiązujących w "sytych" społeczenstwach. Wczoraj na przykład ujawniono, że w tym roku w Polsce padł swoisty rekord liczby napadów na banki. Komentatorzy zdziwieni byli tym, ze większość z nich dotknęła małe placówki gdzie pomimo ryzyka odsiatki ok. 12 lat sprawcy potrafili zadowolic się łupem w wysokości co najwyżej kilku tysięcy złotych, poza tym zauważono, że owych napadów dokonywali głównie "amatorzy". ...i na koniec "konkluzja" ...wg. gadających głów należy "zaostrzyć" prawo. Niestety nikt nie zauważył związku między sytuacją materialną społeczeństwa, a wzrostem liczby tego typu przestępstw.
Pozdrawiam |
|
2009-12-21
Aleksy
|
 |
|
|
Aleksy
nieraz wspominałem że mam taką masę zajęć że na pisanie tekstów zostaje mi bardzo niewiele - często kilka minut. Z tego względu wykazują one czasem spore błędy stylistyczne. Ważniejsze jest jednak dla mnie przekazanie aktualnych przemyśleń.
Cieszę się że mam "apostołów" którzy przenoszą te przemyślenia w dużo doskonalszej formie.
Zauważyłem ogromne zmiany w świadomości sporej grupy społeczeństwa a co za tym idzie - poziomie dyskusji na popularnych portalach - co mnie bardzo cieszy.
Cały czas musimy krytycznie analizować posiadaną wiedzę by nie wpuścić się w prostackie interpretacje otaczającej rzeczywistości.
Nie mamy do czynienia z żadną "judeopolonią" tylko haniebnym sprzedaniem znacznej części Polaków w jarzmo światowego kapitału.
Większość "rodaków" pełni rolę kapo w światowym obozie zniewolenia ekonomicznego.
Życzę miłych świąt
pozdrawiam |
|
2009-12-21
Artur Łoboda
|
 |
|
|
| Termin "Światowy kapitał", choć oczywiście celny, jest obecnie dość "zużyty". Dlatego na konfernecji w Moskwie (to giga-miasto przez lat dokładnie 75 odgrywało rolę stolicy "światowego proletariatu"; w końcu ten biedny moskiewski "proletariat" kupił - w ramach programu pan-prostytucji - "światowy kapitał"), zaproponowałem 4 grudnia br. by zacząć używać nowej nazwy "GLOBALNY CHAZARSTAN" jako zamiennika "globalitycznego kapitału". Jest to rozwinięcie idei znanego na Ukrainie (i w USA) super-bogatego barona Roberta Hodosa, przewodniczącego synagogi "reformowaej" w Charkowie, który utrzymuje, że Rosja dzisiaj to "Trzeci Chazarstan", czyli II Republika Rosyjska stworzona przez żydów Aszkenazi, czyli po hebrajsku "niemieckich". (I Republika "Chazarsska" to był oczywiście Republika Rad, zaś zhebraizowany Chazarstan już istniał tysiąc lat temu na stepach miedzy Dnieprem, Wołgą i Kubaniem). Według mitologii zaproponowanej piećdziesiąt lat temu przez innego "Chazara" - czyli żyda o niemieckiom nazwisku Arthur Koestler - Aszkenazi pojawili się w Europie Środkowej dopiero po ich wypędzeniu z nad Kubania i Donu przez zagony Dżyngis Chana w XI-XII wieku, by stamtąd emigrować do Polski i w końcu do Rosji, USA i ich kolonii, którymi obecnie zakulisowo rządzą. Rządzą oczywiście pod hasłem "Praca czyni wolnym". |
|
2009-12-22
MG
|
|
|
|
Unikam
marzec 7, 2006
Julian Tuwim
|
Afganistan trudny do pacyfikowania
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sądzi, choć kradła
luty 19, 2003
Wojciech Tołyż http://www.se.com.pl/iso/
|
Janowski żąda głosowania w sprawie Stoen-u
grudzień 3, 2002
PAP
|
Miller zegarmistrzem.
czerwiec 5, 2004
wielebny
|
Poziome drabinki bezpieczeństwa
styczeń 15, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Do naszych wybrańców - upiększaczy miasta
styczeń 23, 2009
Dariusz Kosiur
|
Felieton kąśliwy
styczeń 9, 2006
Marek Olżyński
|
Porażka w Gazie
styczeń 12, 2009
Izrael Szamir
|
Bankructwo Polski pod wpływami UE
sierpień 8, 2003
przesłała Elżbieta
|
Agitacja na rzecz tarczy w Radiu Maryja i TV Trwam
styczeń 30, 2007
Gracjan Cimek, www.pnlp.org.pl
|
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" Rozdział 9
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
|
Skąd w was tyle nienawiści?
marzec 17, 2005
|
Giertych: czy ktoś w MSZ zna angielski?
sierpień 26, 2002
PAP
|
Afganistan polem walki USA przeciwko Iranowi?
kwiecień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Długiem Polska stoi
luty 17, 2005
Damian Stefański
|
Cła po polsku
luty 10, 2003
zaprasza.net
|
Armia oprawców
luty 14, 2008
marduk
|
Sejm: oklaski dla francuskiego ministra rolnictwa
lipiec 26, 2002
IAR
|
Papież cacy kiedy zwalcza komunę.
Papież be, kiedy sprzeciwia się agresji
luty 1, 2003
zaprasza.net
|
|
|