ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
więcej ->

 
 

Do Rady Etyki Mediów

Do
Rady Etyki Mediów
Szanowni Państwo

Szczęściem w nieszczęściu jest to, że Wasze opinie nie są dla nikogo wiążące. Felieton redaktora S.Michalkiewicza wyemitowany w Radiu MAryja oceniliście, jako wystąpienie antysemickie wygłoszone w języku nienawiści. Szkoda tylko, że nikt z Was nie potrafi tego uzasadnić. Czy jesteście w stanie wykazać, że fakty przytoczone przez S.Michalkiewicza są fałszywe? Dla każdego myślącego człowieka oczywiste jest, że takie uzasadnienie nie jest możliwe. Gdyby go dokonać, okazałoby się, że o Żydach można mówić tylko dobrze lub wcale. W żadnym wypadku nie można podawać faktów dotyczących stosunków żydowsko-polskich, ponieważ stawiają one Żydów w prawdziwym, a przez to w niekorzystnym świetle. To mniej więcej tak, jak gdyby zabronić mówić o złodzieju, że jest złodziejem, co najwyżej można by powiedzieć, że jest wytrawnym kolekcjonerem przedmiotów i numizmatów. Natomiast o metodzie kolekcjonowania trzeba by zamilczeć.
Wasza filosemicka postawa, wynikająca być może z żydowskiego pochodzenia jest zaprzeczeniem jakiejkolwiek etyki i właściwie należałoby Was rozgonić. Zamiast chwalić postawę redaktora S.Michalkiewicza i przedstawić do nagrody za patriotyzm, za właściwą postawę godną polskiego dziennikarza dokonujecie oceny tej postawy w myśl zasady: dobre jest tylko to, co dobre jest dla Żydów.
Całkowity brak Waszej reakcji na publikacje medialne obrażające chrześcijan, muzułmanów, ale nigdy żydów, świadczy dobitnie, do kogo należą media w Polsce i na czyich jesteście usługach.
Jako katolik uważam, że każdy przejaw rasizmu godny jest potępienia, więc także i antysemityzm, i antypolonizm. Dlatego należy szczególnie napiętnować żydowską Gazetę Wyborczą, która z jakiejś niepojętej i chorej nienawiści do własnej nacji usilnie stara się wzbudzić w Polakach niechęć właśnie do Żydów przez systematyczne zamieszczanie publikacji antypolskich i antykatolickich.
Fałszowanie historii, jej przemilczanie nie służy nikomu i wiedzą o tym również uczciwi Żydzi.
Życzę powrotu do rozsądku, do uczciwości i do poszanowania prawdy, a jako katolik mówię szczęść Wam Boże.

Dariusz Kosiur

Zdaję sobie sprawę,że wysłany przeze mnie powyższy list do REM wyląduje w koszu, ale mimo wszystko musimy reagować i robić to zdecydowanie w kazdy możliwy sposób i co raz częściej. Nied?wiedzia, choć jest wielki, też zjedzą małe wszy, jeśli nie zadba o czystość.
Dbajmy i my o czystość i uczciwość w mediach,w kulturze,w polityce,w gospodarce - nas też mogą zjeść wszy.
18 maj 2006

Dariusz Kosiur 

  

Archiwum

Odbudowa owszem ale nie w Faludży
lipiec 2, 2006
Dahr Jamail
Brak glutów na Euro 2012?
grudzień 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nowy Sekretarz ONZ- figurant amerykańskiej machiny terroru
styczeń 5, 2007
PNLP
"PaRDeS" Izraela Adama Shamira (Rozdział I)
styczeń 26, 2006
Refleksja po latach
luty 21, 2008
Artur Łoboda
Słowa Papieża, zmienione chytrze przez krętaczy ...
maj 21, 2003
Illuminati
grudzień 3, 2006
Elzbieta
Nauka historii współczesnej
luty 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Krzyżem leżeć!
styczeń 6, 2004
http://angora.pl
Westchnienie do Boga
wrzesień 8, 2003
E. Kleber
Rozmyslanie o NIM
kwiecień 27, 2005
przesłała Elżbieta
Sądzi, choć kradła
luty 19, 2003
Wojciech Tołyż http://www.se.com.pl/iso/
Monarchia czyli mafia
październik 18, 2003
Artur Łoboda
Przewlekłość względna
marzec 8, 2009
Witold Filipowicz
Budżet Krakowa na 2003 roku
grudzień 11, 2002
(SIE) http://www.dziennik.krakow.pl
Kolejna brudna prowokacja Gazety wyborczej :
lipiec 24, 2002
Agnieszka Kublik
Kryzys w Gruzji sprzyja Chinom
sierpień 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Winne lampki na balu
styczeń 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Artyści przeciw wojnie
luty 7, 2003
A@A
Analogy
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media