ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
więcej ->

 
 

Afganistan jako trudny problem NATO


„NATO powinno być sprawniejsze w Afganistanie” według Roberta Gates’a, ministra obrony USA, w wywiadzie dla Los Angeles Times. Jest to początek „blame-game,” czyli zwalania winy na NATO, za niepowodzenie pacyfikacji Afganistanu (w formie tak zwanej „counter insurgency”).

Gates nawołuje, żeby Waszyngton wywarł nacisk na stolice państw NATO, żeby zyskały więcej poparcia ich obywateli, dla pacyfikacji Afganistanu. W dniu 14go grudnia, w Szkocji, Gates nie uzyskał poparcia ministrów obrony państw NATO, dla intensywniejszej pacyfikacji Afganistanu, ponieważ państwa te nigdy nie zgodziły się przejąć na siebie całkowitej odpowiedzialności za pacyfikację na miejsce USA.

W przeszłym roku wojska brytyjskie, australijskie, holenderskie i kanadyjskie poniosły duże starty w Afganistanie tak, że Afganistan będzie dyskutowany w Bukareszcie w kwietniu, 2008, na spotkaniu na szczycie NATO, gdzie Europejczycy podkreślą swój sprzeciw, co do celów wojny i z powodu rosnącego w Europie sprzeciwu, przeciwko wojnie w Afganistanie, w której ginie wielu cywilów, a ludzie przesłuchiwani są ?le traktowani, podczas gdy wodzowie plemienni są często obrażani.

W 2005 roku Waszyngton jednostronnie ogłosił, że NATO przyjmuje odpowiedzialność za pacyfikację Afganistanu, bez otrzymania poparcia głównych członków NATO. Fakt ten zrobił wrażenie na Afganach, że USA powoli wycofuje się pod osłoną ataków lotniczych, co powoduje straty ludności cywilnej. Sytuacja ta zachęca Afganów do pozbycia się naje?d?ców, pod których okupacją szerzy się zbrodnia, korupcja, bieda i wielki handel narkotykami. Afganistan jest obecnie głównym producentem opium na świecie.

NATO odziedziczyło wojnę, która już od końca 2006 roku jest „wojną nie do wygrania,” według obserwatorów w Azji. Nastąpiła „bałkanizacja” Afganistanu, który stał się rajem dla najemnych ochraniarzy i konsultantów, ludzi, którzy byli płatni z funduszów przeznaczonych na pomoc dla ludności. Bardzo wysoka płaca tych „kontraktorów” w elekcie prawie nic nie dała Afganom poza demoralizacją.

Afganistan od tysięcy lat ma tradycje skutecznego oporu przeciwko naje?d?com, na co teraz też zanosi się. Wygląda na to, że zbliża się „szukanie winnych” niepowodzenia pacyfikacji Afganistanu. Waszyngton jak zwykle nietaktowny, stara się panoszyć w NATO, a ONZ nie chce działać pod dowództwem NATO i w ten sposób pozostaje dylemat jak postępować z Talibanami.

Al-Qaida nie jest ciężkim problemem na granicy z Pakistanem, mimo tego, że ma tam niewielkie siły, które nie są w stanie pokonać pół-milionową armię pakistańską i nie mają żadnej szansy wygrać w wyborach, według wywiadu prezydenta Muszarraf’a z „Der Spiegel.” Głównym problemem jest alienacja Pasztunów, zamieszkałych po obu stronach granicy.

Pasztuni pokładają swoje nadzieje w Talibanach i jak długo nie mają oni udziału w rządzie w Kabulu, Afganistan nie może być ustabilizowany.

Za pośrednictwem Saudów i Brytyjczyków kompromis w Pakistanie jest możliwy, jako podstawa porozumienia z Talibanami i pogodzenia plemion afgańskich. Wojna w Afganistanie była używana w propagandzie wojny z terroryzmem przez wiceprezydenta Dick’a Chenney’a w czasie wyborów Bush’a na prezydenta w 2004 roku. Spowodowało to wzmocnienie Talibanów i początki amerykańskiego niepowodzenia w Afganistanie, za które teraz ma być odpowiedzialne NATO, jako kozioł ofiarny polityki USA.

Obecnie Lord Ashdown, jako reprezentant ONZ, będzie się starać, przy pomocy Arabii Saudyjskiej i Pakistanu, dojść do porozumienia z Talibanami, od czego zależy koniec okupacji Afganistanu, który stał się trudnym problemem NATO i tych państw członkowskich, których żołnierze niepotrzebnie giną w Afganistanie.


WWW.pogonowski.com
20 styczeń 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Moje post scriptum
kwiecień 3, 2006
Romuald Szeremietiew
Uroczystość patriotyczna we Wrocławiu
listopad 11, 2003
70 lat w psychiatryku za kradzież 12,5 pensa
wrzesień 29, 2007
PAP
Kunsultingowanie
sierpień 30, 2002
Jan
Jestem Polakiem
maj 10, 2003
przesłała Elżbieta
Bicz na nieuczciwych szefów korporacji w USA
sierpień 14, 2002
PAP
Kto to był Pankracy ?
wrzesień 25, 2003
przesłała Elżbieta
Pax Americana po Zydowsku
kwiecień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Jesteśmy za..., ale nie przeciw
maj 24, 2007
przysłał Andrzej Kondracki
Polska bije Żydów?
czerwiec 28, 2006
Romuald Bury
W imię Honoru, Godności Człowieka i Sprawiedliwości
grudzień 12, 2005
Ryszard Krzysztof Chałasiński
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
"Inicjatywa Społeczna" przeciwko amerykańskiej tarczy antyrakietowej - zbiórka podpisów
lipiec 30, 2007
nop
Co Wy, k... wiecie o Polsce?!
kwiecień 13, 2006
Artur Łoboda
Jesteśmy niegospodarnym narodem!
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prezydent Kwaśniewski orzekł o winie Polaków
kwiecień 10, 2001
Nasz Dziennik
Kilka uwag odnośnie wyborów prezydenckich
październik 24, 2005
Artur Łoboda
Wyrok w Starachowicach - Sądy ostatnimi instytucjami zaufania publicznego....
styczeń 25, 2005
Adam Sandauer
Bankowcy mają wątpliwości...
sierpień 5, 2002
B. Tomaszkiewicz, A. Morawiecka - Puls Biznesu
W sieci zależności
styczeń 13, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media