|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
więcej -> |
|
Sztandary i proporczyki, przemowy i procesyje ...
|
|

W przeddzień 90. rocznicy historycznego wymarszu kadrówki pojawił się wczoraj na krakowskim Rynku Głównym marszałek Józef Piłsudski - w tej roli, jak już wielokrotnie, aktor Janusz Zakrzeński - by przywołać po latach słowa rozkazu: Żołnierze, spotkał was ten zaszczyt niezmierny, że pierwsi pójdziecie do Królestwa i przestąpicie granice rosyjskiego zaboru jako czołowa kolumna Wojska Polskiego idącego walczyć za oswobodzenie Ojczyzny. (...) Patrzę na was jako na kadry, z których rozwinąć ma się przyszła armia polska i pozdrawiam was jako Pierwszą Kadrową Kompanię.
A na koniec przemówienia zaintonował Marszałek My, Pierwsza Brygada, co oczywiście podchwycili za nim zebrani.
A towarzyszyły temu tysięczne tłumy krakowian i turystów, którzy przyszli na Rynek, by uczestniczyć w 10. już "Lekcji śpiewania", przygotowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Polskiej Piosenki oraz artystów kabaretu Loch Camelot. To z nimi śpiewali zebrani na płycie Rynku pieśni z epoki: Marsz Polonia, Kadrówka, Pieśń o wodzu miłym, Przybyli ułani, Hej, hej, ułani, Stoi ułan na widecie, Szwoleżerowie, O mój rozmarynie... Kto odważył się zaśpiewać solo, otrzymywał od prezesa SPPP Waldemara Domańskiego, który wraz szefem Lochu Camelot Kazimierzem Madejem prowadził, jak zawsze, "Lekcję", kwiat oleander.
Rozpoczął to historyczne spotkanie, witając wszystkich, prezydent Krakowa prof. Jacek Majchrowski, po czym wręczył szable trzem kolejnym komendantom marszów szlakiem Kadrówki - Wojciechowi Pęgielowi, Andrzejowi Fischerowi i obecnemu Janowi Józefowi Kasprzykowi. To on poinformował, że z dniem dzisiejszym najstarszy żyjący uczestnik owego wymarszu z krakowskich Oleandrów - 109-letni Franciszek Karwowski, mieszkający obecnie w Kętrzynie, został prze ministra obrony narodowej awansowany do stopnia kapitana.
A nim na zakończenie odśpiewano zbiorowo My, Pierwsza Brygada, melodia ta, ku zaskoczeniu zgromadzonych, popłynęła z wieży mariackiej, odegrana przez st. ogniomistrza Krzysztofa Daniela. A dodatkowo nastrój wieczoru potęgowały palące się w dłoniach ludzi świece.
Tradycyjnie już wielkim powodzeniem cieszył się wydany z tej okazji śpiewnik.
(WAK)
|
|
7 sierpień 2004
|
|
www.dziennik.krakow.pl
|
|
|
|
Ciekawe czy któryś patałach zastanowił się nad tym:
czerwiec 12, 2003
|
jak to Walesa ameryke odwiedzil
październik 2, 2004
|
Europejskie "standardy"
sierpień 23, 2003
PAP
|
Amerykański działacz przeciw amerykańskim inwestycjom w... Polsce
maj 30, 2004
IAR
|
Manifestacja przeciwko polityce Unii wobec Izraela
grudzień 13, 2002
PAP
|
Angelina Jolie - Tattoos Hot Pictures
listopad 1, 2007
ALEKSANDER
|
Prawdziwe oblicze Wirtualnej Polski
październik 26, 2005
|
Kwaśniewski czyni zabezpieczenia przed zamachem stanu i własną odpowiedzialnością
sierpień 7, 2005
PAP
|
Granice krytyki polityków
marzec 18, 2008
PAP
|
Twórcy Pierwszego Globalnego Imperium
marzec 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Wolne media w TVP"
maj 27, 2004
|
Skurwiona Samoobrona czy tylko Aneta Krawczyk?
grudzień 12, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Czytane między wierszami
styczeń 1, 2003
Artur Łoboda
|
Trzech śmieci
czerwiec 28, 2008
(ls)
|
Wygra czy przegra, Ron Paul wskazal nam droge do zwyciestwa
marzec 11, 2008
uleczka
|
Drogi Chin ku rozwojowi
sierpień 9, 2006
darek
|
Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
|
Równe i równiejsze prawo.
styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
|
Plac i słońce
styczeń 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
GUS: Bezrobocie ludzi młodych
styczeń 30, 2006
|
więcej -> |
|