ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
więcej ->

 
 

Radny czy członek ?

Jeżeli ma to być powodem jakichś komplikacji, to na sesjach Rady Miasta nie będę brał udziału w głosowaniach - powiedział nam radny Stanisław Ż. Radny zamierza natomiast podjąć normalną pracę w dzielnicy.

Wczoraj radny Ż. spotkał się z przewodniczącym Rady Miasta Stanisławem Handzlikiem. Jeszcze przed tym spotkaniem Stanisław Handzlik powiedział nam, że będzie prosił Stanisława Ż. o wstrzymywanie się od udziału w głosowaniach do czasu rozstrzygnięcie sprawy wygaśnięcia jego mandatu. - Chodzi o to, by w razie podjęcia uchwały o wygaśnięciu mandatu nikt nie podważał wcześniejszych głosowań z udziałem radnego Ż. - stwierdził przewodniczący.

Po wczorajszym spotkaniu radny Ż. przyznał, że na najbliższej sesji RM pojawi się, ale nie będzie brał udziału w głosowaniach. Zaznaczył jednak, że w przypadku Dzielnicy II podejmie normalną pracę. - Sprawa wygaśnięcia mandatu radnego miasta nie ma nic wspólnego z radą dzielnicy, bo w dzielnicy nie ma radnych, są tylko członkowie rady dzielnicy - stwierdził Stanisław Ż. (zwyczajowo mówi się o radnych dzielnicy).

4 miesiące temu radny Ż. został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze pod zarzutem zgody na przyjęcie łapówki. Gdy przebywał w areszcie, okazało się, że w listopadzie ubiegłego roku zapadł wyrok o warunkowym umorzeniu sprawy o pomówienie jednego z radnych Dzielnicy II. Zgodnie z ordynacją samorządową, w takim przypadku radny traci mandat, ale musi to jeszcze być zatwierdzone przez radę gminy. Do tej pory wstrzymywano projekt uchwały o wygaśnięciu mandatu - do czasu opuszczenia aresztu przez Stanisława Ż. Radny opuścił areszt w ostatni wtorek.
5 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Wracamy do dyskusji
grudzień 5, 2007
Artur Łoboda
Artyści wybierają Unię Europejską
grudzień 12, 2005
Premier: Nie idę na wojnę z mediami, ale...
marzec 8, 2007
¬ródło informacji: PAP/INTERIA.PL
Myslozbrodnie
czerwiec 2, 2007
przeslala Elzbieta
Prowokator
listopad 2, 2005
Artur Łoboda
POLSKA - UNIA 4
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Za kulisami wielkiej mistyfikacji. Działalność Leona Taxila (1885-1897)
lipiec 30, 2008
Waldemar Wojnar
Eksploatacja strachu w USA
kwiecień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jerzy I. na celowniku prokuratury
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
Pensje
maj 14, 2003
red. Krzysztof
Ochrona zdrowia Narodu
październik 18, 2008
Dariusz Kosiur
DLACZEGO POLACY NIE POTRAFIˇ SIĘ JEDNOCZYĆ?
maj 14, 2005
Leszek Skonka
Głupie gadanie
październik 23, 2008
Artur Łoboda
"Żadnej krwi dla ropy". Demonstracje w USA przeciwko planom Busha
styczeń 19, 2003
PAP
Nadchodzi czas katakumb....
maj 12, 2003
Andrzej Kumor
Od totalitaryzmu politycznego do totalitaryzmu psychicznego i ekonomicznego
maj 16, 2007
Gracjan, www.pnlp.org.pl
Farelka i paplanina - nazwiskowe związki
styczeń 4, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wielka manifestacja pokojowa w Tel Awiwie
maj 11, 2002
Artur Łoboda
Polska Republika bananowa
październik 5, 2003
Kraków w Madrycie
styczeń 27, 2004
www.krakow.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media