|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
więcej -> |
|
Majchrowski a masoni
|
|

W życiu bywamy często naiwni.
Szczególnie - gdy z braku jakiejkolwiek nadziei pojawi się najmniejsze światełko w tunelu.
Kilka lat temu - kiedy odbywały się wybory lokalne - na stanowisko prezydenta Krakowa, moi koledzy poparli Ziobrę. Ja powstrzymałem się od głosu.
Po odpadnięciu innego kandydata - Rokity - na placu boju pozostał Lassota - były członek UW - który będąc już raz Prezydentem Krakowa dopuścił do ogromnej korupcji w podległych mu wydziałach.
Jego kontrkandydatem - ku naszemu zdziwieniu, został Jacek Majchrowski (który podobno w 1980 roku rzucił legitymacją PZPR).
Tuż przed wyborami Majchrowski był przez krótki okres Wojewodą Małopolskim i osoba zaufana powiedziała nam, że spisywał się całkiem nie?le.
Z tego względu - a by nie dopuścić do wyboru Lassoty - promowaliśmy Majchrowskiego.
Nie spodziewaliśmy się po nim wiele - po prostu mniejsze zło.
Jednym z pierwszych posunięć Majchrowskiego było mianowanie skompromitowanego Bogusława Sonika na stanowisko Dyrektora Wydziału Promocji UM Krakowa.
Sonik - przez pięć wcześniejszych lat kpił ze swojej pracy pobierając wysoką pensję jako - Dyrektor Festiwalu Kraków 2000, który stał się jedną wielką kompromitacja naszego Miasta.
Mianowanie Sonika przyćmił artykuł Majchrowskiego krytykujący zbliżający się atak Amerykanów na Irak.
Przyznam, że byliśmy dumni z takiego prezydenta miasta - jedynego polskiego polityka mającego odwagę przeciwstawić się agresorom.
Kiedy jednak po niedługim czasie postawa Majchrowskiego uległa przemianie zauważyłem, że jego poczynania są zbieżne z postawą światowej masonerii, która krytykując wcześniej Busha - zrozumiała, że nie może dalej przeciwstawiać się syjonistom bo sama przy okazji oberwie.
Jak dziś Państwo widzą amerykańscy "demokraci" przestali atakować Busha i jego politykę w Iraku.
Prze półtora roku Sonik kompromitował siebie i Wydział Promocji Urzędu Miasta by w końcu - przy udziale "swoich" jak też Majchrowskiego, wystartować na stanowisko euroosła.
Krakowskie barany wydały zbiorowy bek i Sonik został reprezentantem - jedynie słusznej linii politycznej - w Parlamencie Europejskim.
Z wrodzoną podstępnością zaczął tropić łamanie praw człowieka na Kubie, Ukrainie, Białorusi, pozostawiając problemy polskie tym - którzy robią tu najlepsze interesy.
Dziś Sonik - przy współudziale jedynie słusznej linii portalu Interia.pl został specjalistą do spraw francuskich i oświadczył - na zlecenie swych mocodawców, że mamy do czynienia z "francuską intifadą". http://fakty.interia.pl/news?inf=683597
Ponieważ słyszałem kilka innych komentarzy ludzi z tej "rodziny", widzę jak precyzyjnie wypowied? Sonika wpisuje się w zgodny chór syjonistów i ich agentów - dążących do przemiany francuskich wydarzeń w wojnę religijną. Wszystko po to - by katolickich baranów wyciągnąć na nową krucjatę.
Co ma z tym wszystkim wspólnego Majchrowski?
Bez jego udziału Sonik byłby dzisiaj nikim bo mocodawcy pozbyliby się takiego ofermy.
(Temat gospodarczych skutków działalności Majchrowskiego - przy innej okazji)
|
|
8 listopad 2005
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Niezłe towarzystwo
lipiec 14, 2008
wp.pl
|
Błędy i wypaczenia w III RP
marzec 23, 2005
Leszek Skonka
|
List do prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego
lipiec 24, 2005
Artur Łoboda
|
Matki a żony zbrodniarzy
kwiecień 7, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Idea Przystanku Woodstock?
sierpień 9, 2008
jobstalker
|
Aksjomaty
marzec 15, 2003
Artur Łoboda
|
Tajny spisek
luty 13, 2004
Artur Łoboda
|
Paliwo
kwiecień 29, 2002
Baca ze Szczyrku
|
Lustrzane swastyki z Discovery
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
CO ZMIENIŁA UE W ZJEDNOCZONEJ EUROPIE?
maj 26, 2003
|
Jesteś "rasistą", choć nawet o tym nie wiesz? Nie dostaniesz pracy!
Tworzenie Orwellowskiego państwa policyjnego
czerwiec 13, 2007
przysłał Marduk
|
Chiny i Rosja gotowe do wspólnej akcji?
sierpień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niemiecki dziennik o Centrum przeciwko Wypędzeniom
sierpień 16, 2002
PAP
|
Polityka Oburzenia w „Wojnie Przeciwko Terrorowi”
czerwiec 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zakaz stosowania odsetek - czy to jest słuszne?
grudzień 25, 2006
hakim
|
Deficyt budżetu po czerwcu wyniósł 62,5%
lipiec 17, 2002
PAP
|
Perfidia J. T. Grossa
luty 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bankierzy, gangsterzy i bolszewizm
wrzesień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
157 mld USD - "dziura" w budżecie USA
sierpień 10, 2002
PAP
|
KOMU ZAUFAC
maj 21, 2003
Ks. Arcybiskup Kazimierz Majdanski
|
więcej -> |
|