|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
więcej -> |
|
Chamstwo i kurestwo
|
|

W młodości, zajmując się fotografią i jej obróbką, miałem styczność z tiosiarczanem sodu.
To podstawowy reduktor używany do utrwalania emulsji światłoczułej.
Teksty na opakowaniach przestrzegały przed stycznością z tym odczynnikiem - jako żrącym i wywołującym u niektórych ludzi egzemę.
Ja natomiast latami maczałem w nim ręce - bez najmniejszych konsekwencji.
Zauważyłem przy tym - że tiosiarczan sodu wywabia atrament - więc czasami robiłem retusze w zeszycie.
Wiele lat pó?niej - przy okazji przeglądania jakiejś encyklopedii medycznej dowiedziałem się, że tiosiarczan sodu jest podstawową odtrutką - używaną wewnętrznie - przy silnych zatruciach kwasem.
Tak więc to - co w niektórych wypadkach jest trucizną - w innych staje się nieocenionym lekarstwem.
W ostatnim czasie zauważyłem, że moi znajomi - ludzie kultury zaczęli klnąć - przy okazji dyskusji na temat świata polityki i naszej współczesności.
Jak się temu dziwić - jeżeli w polskojęzycznych mediach podają na przykład informacje o "ogromnych unijnych dotacjach dla polskiej szkoły" a jednocześnie nigdy - od II wojny światowej polska szkoła nie była tak biedna.
Z dnia na dzień ujawniane są coraz to nowe afery. Już dziś nikt nie ma wątpliwości o tym - co "zaprasza.net" głosi od lat, że świat polityki i biznesu to jedna wielka przestępcza struktura nawiązująca czasowe sojusze a innym razem tocząca walkę o sfery wpływów - co mieliśmy okazje obserwować przy okazji tak zwanej "afery Rywina".
Gorączka jest reakcją organizmu na atak wirusów i bakterii, który doprowadził do znacznego osłabienia organizmu.
Podobnie dzisiaj klnięcie jest mechanizmem obronnym przed szkodnikami toczącymi z nas krew.
W medycynie znane są dwa najbardziej szkodliwe wypadku ataku na organizmy.
Najbardziej znany jest wirus HIV, który wyłącza wszystkie mechanizmy obronne organizmu skazując go na śmierć.
Innym przypadkiem jest próba upodobnienie atakującego wirusa do elementów organizmu i podstępne niszczenie komórek.
Zaatakowani i powaleni - we wrześniu 1939 roku - przez lata wychowywaliśmy na swym ciele różne szkodniki.
Po 1989 roku większość z nich przeszła mutację mającą na celu zmylenie mechanizmów obronnych organizmu.
Dzisiaj jednak - kiedy po raz kolejny zostaliśmy powaleni przez śmiertelną chorobę, zaczynamy definiować podstawowe wirusy, które nas zaatakowały.
Przynajmniej mnie się tak zdaje...
"List otwarty do Francuzów w sprawie konstytucji europejskiej
List otwarty polskich polityków, intelektualistów i publicystów, który w najbliższych dniach ukaże się we francuskich mediach
Za parę miesięcy w Polsce przypada 25. rocznica powstania "Solidarności". Dzięki naszemu członkostwu w Unii Europejskiej będziemy obchodzić tę rocznicę w poczuciu bezpieczeństwa, ufni w przyszłość i wolni od lęków wywoływanych pamięcią o systemach niewolniczych i zbrodniach wojennych dwudziestego wieku.
Nie zapomnimy nigdy spontanicznych gestów solidarności ze strony Francji i Francuzów w czasie strajków w sierpniu 1980. Tym bardziej pamiętać będziemy zawsze o poparciu moralnym, wsparciu dla opozycji i pomocy materialnej płynącej do nas z setek miast i miasteczek francuskich w czasie stanu wojennego.
Dziś stoją przed nami i wami nowe wyzwania wynikające z członkostwa w UE. Czeka nas i was referendum w sprawie traktatu konstytucyjnego. Od wyniku tego referendum zależy, czy na nowo zjednoczona Europa będzie mogła się sprawnie i skutecznie rozwijać, czy raczej w wyniku przegranej traktatu pogrąży się w kryzysie. Kryzys taki osłabi Unię ustanowioną przez mężów stanu, którzy pragnęli, iżby nigdy więcej nie powtórzyły się wojny bratobójcze na naszym kontynencie.
Pierwszy rok po rozszerzeniu Unii wykazał, że akcesja nowych krajów nie tylko dała zadowolenie płynące z realizacji marzenia o zjednoczeniu Europy, ale także przyniosła realne korzyści materialne zarówno starym, jak i nowym krajom członkowskim.
Właśnie traktat konstytucyjny, dzięki zawartej w nim Karcie Praw Podstawowych, stwarza szansę pogłębienia wymiaru społecznego w funkcjonowaniu Unii Europejskiej. Wraz z pracą na rzecz przyjęcia traktatu musimy dalej wspólnie szukać sposobów zachowania europejskiego modelu społecznego i pogodzenia go z wprowadzaniem zmian potrzebnych do przyspieszenia naszego wspólnego rozwoju.
Są wśród nas i ci, którzy opowiadali się za traktatem z Nicei i ci, którzy temu traktatowi się sprzeciwiali. Uważamy jednak, że w obecnej chwili chodzi o przyszłość Europy. Nie możemy również pozwolić, aby traktat padł ofiarą krótkowzrocznych ambicji politycznych osób i organizacji nieumiejących dostrzec wymiaru historycznego wyzwania, przed którym wszyscy stoimy.
Uważamy, że naszą powinnością wobec Europy jest poparcie traktatu w narodowym plebiscycie. Tak postąpimy w naszym referendum, które ma się odbyć we wrześniu 2005 r. Damy tym samym dowód wiary w naszą wspólną przyszłość. Apelujemy również do was o oddanie waszych głosów na "tak" w referendum 29 maja. Wasze poparcie dla konstytucji europejskiej będzie miało ogromne znaczenie dla wyniku referendum w Polsce.
Nie może być silnej Europy bez Francji odgrywającej w niej mocną rolę - rolę wyznaczoną Francji przez Historię.
Włodzimierz Cimoszewicz,
Marek Edelman,
Bronisław Geremek,
Agnieszka Holland,
Ryszard Kapuściński,
Jan Kułakowski,
Krystian Lupa,
Jerzy Łukaszewski,
Tadeusz Mazowiecki,
Adam Michnik,
Andrzej Olechowski,
Dariusz Rosati,
Henryk Samsonowicz,
Andrzej Seweryn,
Krzysztof Skubiszewski,
Róża Thun,
Andrzej Wajda,
Lech Wałęsa,
Piotr Węgleński,
Krzysztof Zanussi,
Franciszek Ziejka,
Andrzej Żuławski."
Treść powyższego apelu to najzwyklejsze kurestwo zadeklarowane przez ludzi, którzy w systemie PRL odnale?li swoje miejsce.
Dziś, kiedy wiadomo, że III RP to nic innego jak PRL-bis a Unia Europejska jes inną wersją totalitarnego Układu Warszawskiego powyżej podpisani postępują wedle tych samych wzorców wedle których działali w PRL.
Dlaczego nie jestem jednym z nich...
Dlaczego nie jestem "uznanym artystą", "intelektualistą"?
Mając świadomość, że PRL jest krajem totalitarnym, krajem przemocy nad jednostką - uznałem, że każde działanie wspierające ten system byłoby dla mnie hańbą. Podobnie jak każdy rodzaj pracy Niemców dla nazistowskiego państwa był zbrodnią przeciwko człowieczeństwu.
Tak więc w PRL-u uciekałam jak najdalej od kontaktu z "systemem".
Niestety, III RP przebiła podłością komunę i każdy - kto wychwala ten system jest zwykłą ludzką dziwką.
Podobnie jak sygnatariusze powyższego listu.
|
|
31 maj 2005
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Dalekozwroczny
styczeń 14, 2008
PAP
|
Kto z miasta uczynił zadupie?
luty 6, 2006
|
Miejcie nadzieję
marzec 14, 2009
Adam Asnyk
|
*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
POLSKA - UNIA 18
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Tusk obiecał restytucję mienia żydowskiego
marzec 11, 2008
PAP
|
To nie był wypadek
lipiec 6, 2003
Małgorzata Rutkowska
|
Skutecznie przeciwstawić się Lepperowi
czerwiec 22, 2002
PAP
|
Supertajemnica : policjanci współpracowali z gangsterami ?
wrzesień 20, 2002
Robert Zieliński ZIR http://www.se.com.pl
|
Wskrzesić ducha patriotyzmu
sierpień 13, 2003
Małgorzata Bochenek
|
Nie taka ta Unia Europejska i Konstytucja straszna.
marzec 23, 2005
Gregory Akko
|
"Timeo Danae..." Nie wierzę Grekom, chocby nawet dary przynosili w pokorze........
lipiec 19, 2002
|
Szanse na wygraną w Piłkarskiego Totka SUPERTOTO
prawie 3 TYSIˇCE RAZY WYŻSZE niż w Dużym Lotku.
listopad 1, 2007
Aleks
|
Civitas dei
październik 5, 2007
...
|
Dwa tematy -
SOBCZAK i SZPAK
grudzień 17, 2002
http://angora.pl/
|
IMMUNITET DO POPRAWKI - dlaczego sędzia nie powinien kryć się za immunitetem
sierpień 24, 2008
ZR
|
Polacy wybierają suwerenność !
marzec 17, 2007
marduk
|
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
|
AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO:
styczeń 17, 2003
|
Wszystko wskazuje na bandziorów powiązanych INSTYTUCJONALNIE z władzą...
czerwiec 4, 2007
tłumacz
|
więcej -> |
|