ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
więcej ->

 
 

Tusk: Polska będzie w kłopotliwym położeniu, jak Irlandia

Trudno zaakceptować sytuację, w której Polska zostanie dołączona do Irlandii i też będzie w dość kłopotliwym położeniu - mówił premier Donald Tusk, odnosząc się do słów prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który oświadczył, że ratyfikacja Traktatu Lizbońskiego jest "bezprzedmiotowa". Tymczasem Komisja Europejska, ustami rzeczniczki Pii Ahrenkilde Hansen dała do zrozumienia, że oczekuje od Polski ratyfikacji Traktatu.

Nie mam wątpliwości, że w interesie polskim jest podpisanie tego Traktatu - mówił premier, przypominając, że to prezydent jest współtwórcą Traktatu Lizbońskiego. Wiem i pan prezydent też musi to wiedzieć, że nasza pozycja, kiedy rozmawiamy z przywódcami europejskimi, w dużym stopniu zależy od tej decyzji - dodał Tusk.


Myślę, że prezydent przemyśli swoje dzisiejsze stanowisko - powiedział premier. Mówię z pełną odpowiedzialnością: tego typu deklaracje nie wzmacniają pozycji Polski w świecie.

Tymczasem po wypowiedzi prezydenta Lecha Kaczyńskiego Komisja Europejska dała do zrozumienia, że oczekuje od Polski kontynuowania procesu ratyfikacji. Polska, tak samo jak inne kraje członkowskie UE, podpisała Traktat i zobowiązała się do jego ratyfikacji - oświadczyła na codziennej konferencji prasowej rzeczniczka KE Pia Ahrenkilde Hansen. Lech Kaczyński był jednym z głównych aktorów podczas negocjacji tego Traktatu - przypomniała.

Według KE, wnioski końcowe czerwcowego szczytu UE poświęcone Traktatowi z Lizbony są "jasne i jednoznaczne": Traktat ratyfikowały dotąd parlamenty 19 krajów, a proces ratyfikacji trwa dalej, mimo irlandzkiego "nie". To - zdaniem KE - odnosi się także do Polski.

Pia Ahrenkilde Hansen podkreśliła, że sytuacja w Polsce jest zupełnie inna, niż w Niemczech, gdzie prezydent Horst Koehler wstrzymał się ze złożeniem podpisu pod aktem ratyfikacji do czasu orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zgodności Traktatu z Lizbony z niemiecką konstytucją. Obie izby federalnego parlamentu już przyjęły Traktat.

1 lipiec 2008

 

  

Archiwum

Do Dorothy..
grudzień 3, 2007
prof.Ratler z Sydney
Ojczyzna
sierpień 11, 2003
Zbigniew Łabędzki
Zażalenie na prokuratorską decyzję zatrzymania
czerwiec 18, 2006
zn
Lekcje chińskiej ekonomii
marzec 28, 2007
Anna Kaczor
Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu - Przeciw Wojnie !
luty 15, 2003
Za pó?no zastopować koreańską bombę nuklearną
październik 7, 2006
gosc
Instytut Prowokacji Narodowej
maj 22, 2005
Wojciech Kozlowski
The infection
październik 24, 2006
Oświata, czyli – jak iść piętami do przodu
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
Ludzki odruch względem przestępców.
kwiecień 28, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Bez-prawo po raz kolejny
kwiecień 10, 2003
Adam Zieliński
Globalne Inwestycje i Cele Chin
lipiec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Pieniądze za Krew"
wrzesień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
"Żadnej krwi dla ropy". Demonstracje w USA przeciwko planom Busha
styczeń 19, 2003
PAP
Ojciec Schulz : Papież zostawił Polakom program duchowy i społeczny
sierpień 19, 2002
PAP
Putin dla Time Magazin
grudzień 20, 2007
.
Byle jak najdalej od żydowskiego Boga mamony
lipiec 4, 2007
TVN24
Lekarze po alkoholu
grudzień 3, 2005
Adam Sandauer
PO kładzie łapę na OFE
sierpień 27, 2008
interia.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media