ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
więcej ->

 
 

Prawdziwi demokraci głosują tylko przeciw Okrągłemu Stołowi...


Przyznaję że mam zdecydowane poglądy polityczne, ale nie uważam za właściwe promowanie tutaj jednej, określonej linii politycznej.

Wprost przeciwnie, jestem zwolennikiem pluralizmu politycznego. Wolności i demokracji. Swobody wyrażania wszelkich poglądów i rządów w interesie większości, rządów ludzi wybranych większością.

Natomiast nie znoszę ludzi nieuczciwych, o agenturalnych powiązaniach, kierujących się aktualną koniunkturą, o niechlubnej przeszłości, a właśnie tylko tacy objęli władzę w wyniku Okrągłego Stołu.

Siły polityczne niezhańbione Okrągłym Stołem to (wymieniam w przypadkowej kolejności): Polska Partia Socjalistyczna, Samoobrona, Liga Polskich Rodzin, Unia Polityki Realnej, zwolennicy Tymińskiego (Partia x), mniejszość niemiecka.

Natomiast z Okrągłym Stołem kojarzę przede wszystkim Unię Wolności, PZPR, Platformę Obywatelską, Unię Pracy, SLD, SdRP, a także PiS. Trzeba bowiem pamiętać że bracia Kaczyńcy odgrywający obecnie czołową rolę w tej partii "wypłynęli" jako bliscy współpracownicy Lecha Wałęsy.

Na temat PSL nie wypowiadam się, bo przyznaję że dobrze nie znam środowiska wiejskiego. Podobnie ze Stronnictwem Demokratycznym (rzemieślnicy?). Przynależność do Solidarności jest bez znaczenia, bo organizacja ta w swoim szczytowym okresie była zbyt masowa, aby tylko samo jej członkostwo mogło prowadzić do bycia represjonawanym. Dla przykładu, przypominam sobie, że członkiem Solidarności była też niejaka Zofia Grzyb, członek Biura Politycznego PZPR... Bez znaczenia jest również przynależność wyznaniowa polityków. No może z wyjątkiem jednego wyznania, często utożsamianego z przynależnością do pewnej grupy etnicznej...

31 marzec 2005

uczciwy demokrata 

  

Archiwum

"Szara strefa"
marzec 18, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Wywiad z US(Army)rakiem i wynikająca zen nauka (dla koscioła)
lipiec 24, 2004
Marek Głogoczowski
Znamiona cywilizacji śmierci na obliczu UE
czerwiec 4, 2003
Ksiądz arcybiskup Kazimierz Majdański
Podpowied?
czerwiec 16, 2004
70% społeczeństwa za czy przeciw dopłatom do leczenia ? Sondaże jako metoda manipulacji
lipiec 14, 2004
Adam Sandauer
Przyczyny ubóstwa Rzeczypospolitej
styczeń 5, 2006
przeslala Elzbieta
Miłość Bli?niego
czerwiec 5, 2003
Maria Zabierowska
Kolejny start zespołu rakietowego ZENIT
maj 10, 2008
tłumacz
Samoobrona się kruszy
listopad 28, 2002
PAP
Błędy i wypaczenia w III RP
marzec 23, 2005
Leszek Skonka
Akt oskarżenia przeciwko byłemu funkcjonariuszowi UB
czerwiec 19, 2002
PAP
„Gazeta Polska” puszcza „farbę”.
czerwiec 26, 2007
Piotr Kolczynski
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
Byla zbyt patriotyczna, byla zbyt polska....
wrzesień 23, 2007
...
POLSKA - UNIA 14
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Imperium
lipiec 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Haracz (2)
sierpień 17, 2007
przysłał ICP
Lekcja historii - Faszyzm we Włoszech
sierpień 9, 2004
Jolanta Kaczmarek
Święto zmarłych
listopad 2, 2005
zaprasza.net
Śmierć opozycyjnego wobec Moskwy reportera
wrzesień 2, 2008
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media