ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
więcej ->

 
 

Stacja Kraków - wioska


Prezydent Miasta Krakowa, Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy XIII oraz Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy XVIII wraz ze Stowarzyszeniem Mieszkańców os. Mogiła-Lesisko i Miłośników Ziemi Mogilskiej serdecznie zapraszają na Dożynki Krakowskie 2004.

Dożynki Krakowskie 2004 - to pierwsze dożynki organizowane przez Urząd Miasta Krakowa oraz Zarządy Dzielnic XIII i XVIII. W trakcie trwania Dożynek zarówno 22 sierpnia br. w Przewozie przy ul. Wrobela, jak i 29 sierpnia na Błoniach Mogilskich przy ul. Klasztornej w Nowej Hucie przewidziano liczne, atrakcyjne imprezy dla mieszkańców Krakowa.

DOŻYNKI KRAKOWSKIE 2004 - SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Uroczyste ścięcie ostatnich kłosów zboża i przeniesienie wieńca do domu gospodarza, połączone zazwyczaj z ludową zabawą, od wieków nosi nazwę Dożynek. Obrzęd ten miał zapewnić obfity plon w następnym roku. Głównym symbolem staropolskiego obrzędu był plon żniwny zwany wieńcem. Najczęściej miał postać właśnie wieńca uwitego ze zboża, w kształcie korony splecionej z czterech pałączków, zazwyczaj bogato zdobiony. Wręczany był gospodarzowi domu, co miało symbolizować roczny plon i zapewnić urodzaj w przyszłym roku. Chociaż Dożynki nie są związane bezpośrednio z kalendarzem świąt kościelnych, jednak często obchodzono je 15 sierpnia (w dzień Matki Boskiej Zielnej, uważanej za patronkę dobrych zbiorów).
25 sierpień 2004

www.krakow.pl 

  

Archiwum

Agenda Sorosa
styczeń 7, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Znajd? słowo "terroryzm"
marzec 9, 2003
v-ce
Amerykańskie mniejsze zło
listopad 11, 2008
Artur Łoboda
Mittal Steel Poland zwolni kilka tysięcy pracowników
styczeń 25, 2007
Dlaczego Kwaśniewski musi stanąć przed Trybunałem Stanu
czerwiec 1, 2004
Artur Łoboda
Boja?ń czy łamanie prawa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Amerykańskie "środki bezpieczeństwa"
luty 28, 2008
PAP
Uchwała Sejmu w sprawie powołania komisji do zbadania prawidłowości nadzoru bankowości w Polsce
marzec 14, 2006
?rodło: Sejm
Co nieco o liberalizmie
grudzień 13, 2008
Dariusz Kosiur
Krojenie śledztwa
luty 4, 2003
PAP
W Cieniu "Wojny Ostatecznej"
wrzesień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Pieśń dziada o budżetowych dziurach
grudzień 12, 2008
Marek Jastrząb
Prawda o genetycznie modyfikowanej żywności
luty 2, 2007
Dorota
85 rocznica odzyskania niepodległości
listopad 12, 2003
Kontynuatorzy z SLD (6)
W kulturze - jak za Bieruta

czerwiec 25, 2003
Paweł Siergiejczyk
Masakra Libanu Wstępem do Ataku na Iran?
sierpień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Białoruś: Przeciwko ingerencji w kampanię wyborczą.
marzec 11, 2006
słowianofil
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Prezentów nie dostarczono przez 9 dni!
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media